ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736707

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4255

· Dün

3822


Yayın tarihi: 04.08.2012 Saat: 15:37
KARLIK MADRAN DA LİSTEDE, ANCAK İTİRAZ VAR

Sağlık

 

Pekdemir marketler zincirinin sahibi olan işadamı Cemal Pekdemir'e ait Peknefis isimli şirketin Aydın'da ürettiği Karlık Madran Su, Sağlık Bakanlığı tarafından sağlığa uygunsuz bulunarak kamuoyuna deşifre edildi.Karlık Madran Su, dolum tesisleri de sağlık koşullarına uygun bulunmayanların listesinde yayınlandı. Ancak Karlık Madran Su şirketinden yapılan açıklamada, Aydın Sağlık Müdürlüğü'nün, dolum tesislerinde yaptığı kapsamlı muayene sonucunda tesisin sağlık koşullarına uygun olduğu raporu verildiği belirtildi. Yazılı açıklamada, şöyle denildi:

 

"Tüm Ege ve Akdeniz bölgesindeki satış noktalarından alınan Karlık Madran Su numuneleri temiz çıkmasına rağmen, sadece Isparta'da ürünümüzü satan bir satış noktasından alınan damacana suda, hatalı depolama şartları ve güneş ışınlarına maruz bırakılması nedeniyle bakteriler oluşmuştur. Bu durum, Karlık Su Madran markamızın da Sağlık Bakanlığı tarafından kamuoyuna yanlış bir şekilde aksettirilmesine neden olmuştur. Burada suçlu olan hatalı depolama şartlarından dolayı satış noktası olmasına rağmen, Sağlık Bakanlığı 300 bayisi, yüze yakın çalışanı ve binlerce tüketicisi olan markamızı, kendilerine bağlı olan Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından her ay yapılan denetim ve analizlerde temiz çıkan işletmemizi zan altında bırakmıştır. İşletmemiz halen 19 litrelik pet damacana su üretimine devam etmektedir. Çünkü işletmemizde veya suyumuzda herhangi bir zararlı bakteri yoktur. Suyumuz tamamen sağlıklıdır. Tüketicilerimizin işletmemizde üretilen tüm ürünleri güvenle tüketebileceğini bildirmek isteriz. Oluşan telafisi zor maddi manevi tüm zararlarımızı hukuki yollardan arayacağımızı kamuoyuna duyururuz."


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: KARLIK MADRAN DA LİSTEDE, ANCAK İTİRAZ VAR (Puan: 1)
Gönderen: modena Tarih: 04.08.2012 Saat: 17:59
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
valla simdii aynestede ayni sorun yasandi bundada merak etmeyin arkadaslar bunlar kenilerini nasil haklayip aklayacaklarini iyi biliyorlar nede olsaaa bunlar sirti saglam adamRe: KARLIK MADRAN DA LİSTEDE, ANCAK İTİRAZ VAR (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 06.08.2012 Saat: 01:31
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
TETKIKI YAPAN LABOROTUVAR CALIŞANLARI HALA AYNI YERDE CALIŞIYORLAR MI ? SÜRGÜN YEMİŞLER Mi?

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.