ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736710

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4258

· Dün

3822


Yayın tarihi: 28.07.2012 Saat: 12:49
CANLI HAYVAN PAZARI YENİDEN FAALİYETTE

Sağlık can acar bildirdi: "

 

Acıpayam CANLI HAYVAN PAZARI 31 TEMMUZ 2012 SALI günü tekrar açılıyor.

Acıpayam ilçesi Hayvan Sağlığı Zabıtası Komisyonunun 8 Mayıs 2012 Tarih,7 nolu kararı ile 5996 sayılı VETERİNER HİZMETLERİ KANUNU gereği tedbir amaçlı olarak ACIPAYAM BELEDİYESİ CANLI HAYVAN PAZARI kapatılması kararı alınmıştı.Bugünden itibarende çevre köy ve kasabalarda şap hastalığı tehdidi kalmadığı için CANLI HAYVAN PAZARIMIZIN açılmasına karar verilmiştir.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi ŞEVKAN konuyla ilgili yaptığı açıklamada;pazarımızın Ege bölgesinde 3.üncü sırada Denizli ilinde 1.inci sırada potansiyele sahip bir pazar olduğunu,şap hastalığının çevre köy ve kasabalarda sönmesinden ve pazarımızın yeniden açılmasından dolayı mutlu olduğunu ,ayrıca üretici hemşehrilerimize ve celep esnaflarımıza hayırlı,bol kazanç ve sağlıklı günler dilerim dedi.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.