ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32091

25
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47512781

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2522

· Dün

7381


Yayın tarihi: 06.06.2012 Saat: 15:40
AK PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Duyuru can acar bildirdi: "

Ak Parti Acıpayam İlçe Başkanı Hüseyin Dağ yaptığı açıklamada 8 Haziran Cuma günü Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’ye geleceğini söyledi.

Hüseyin Dağ yaptığı açıklamada; cuma günü partimizin il kongresi var, Başbakanımız il kongremize katılacak. Başbakanımız sadece Büyükşehir olan ve olacak illerin kongresine katılıyor. Denizlimiz de bu illerden bir tanesi. Kongremiz şölen havasında geçecek. Türkiye’de ilk defa statta kongre yapan bir il olarak bunu hak ediyoruz. Albayrak Meydanının altında bulunan Geleneksel Türk Spor Oyunları Kompleksi’nde yapılacak olan açılış ve kongremize tüm halkımızı davet ediyoruz.Köy ve kasabalarımızdaki vatandaşlarımız köy ve belde temsilcilerimizle irtibata geçerek bize katılabilirler.

Acıpayam merkezde ki vatandaşlarımızda ilçe teşkilatını ulaşarak bilgi alabilirler. Cuma saat 10:30 da Acıpayam Meslek Yüksek Okulu yanındaki Cumhuriyet Parkı’ndan konvoy haklinde hareket edilecektir. Tüm halkımızı davet ediyoruz

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.