ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

24
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47736730

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4278

· Dün

3822


Yayın tarihi: 18.02.2012 Saat: 17:02
Ömer Alev, Zeybekçi'yi Eleştirdi

Siyaset Ramazan Alkan bildirdi: "
CHP Acıpayam İlçe Başkanı Ömer Alev, Ak Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi’nin İlçe Kongresinde Acıpayam’ın bir çok bekleyen sorunlarının çözülmesi konularını değinmesi beklenirken gereksiz tartışma yaratan üslubunu eleştirdi.

Alev, Şevkan için de “Sayın Şevkan’ı ciddiye almıyorum. Üç yıl önce aday olurken herkes CHP’li doğar diyordu" dedi.

Alev, yaptığı açıklamada “Bu kongrenin ilçemize hizmet ve seviye getirmesini bekliyordum. Sayın vekilimiz Zeybekçinin üslubu seviyeyi taban yaptırmış, kongreyi katılan kaç kişi doğru buldu bilmem. Sayın vekilin hiç zaman kaybetmeden bir uzmana görünmesi gerekli” dedi.

Acıpayam’ın bir çok sorununun beklediğini ifade eden Alev “Beklerdim ki Yumrutaş Organize Sanayi bölgesini nasıl hiç ettiler açıklamalıydı veya bir AKP’li sormalıydı. Dalaman Acıpayam yolu projesi ne olacak. 10 yıldır AKP ikdidarda, Acıselsan’ın gercek sahibi olan 3856 kişi nasıl aldatıldı. İki yılda bitirme sözü verdiğiniz Çameli - Acıpayam yolu inşaatı 8 yıldır devam ediyor. Acıpayam ovasının ikinci kısım sulama projesinden ne haber? daha fazla saymayacağım. CHP için kulanılan sözleri aldım dürdüm büktüm sahibinin cebine koydum.” diye konuştu.Alev, İlçe kongresinde ben Ak Partiliyim diyen Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı da “Sayın Şevkan’ı ciddiye almıyorum. Üç yıl önce aday olurken herkes CHP’li doğar diyordu. AKP için ne kadar sürer hep birlikte göreceğiz”

RAMAZAN ALKAN
ACIPAYAM"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Ömer Alev, Zeybekçi'yi Eleştirdi (Puan: 1)
Gönderen: HASANKARAN Tarih: 19.02.2012 Saat: 10:52
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ÖMER ALEV ALGALAYIŞINIZ ZAYIF HULİSİ ŞEVKAN HİÇ BEN CHP LİYİM DEMEDİKİ SEN ANLAYAMADIN DEDİĞİNİ SENİ ANLATAYIM BENİM KANIMDA MİLLİYETÇİ KANI ŞERİATÇIKANI CUMHURİYETÇİ KANINI CIKAR DEDE SİZ ALGAYAMADINIZ O TOPLANTIDA BENDE VARDIM BUNDAN SONRA NE KADAR DÖVÜNSENİZ BOŞUNA HİÇ DOĞRU ŞEY YAPMADINKİ DOĞRU YAPTIM DİYORSUN. HASAN KARAN.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.