ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529574

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1135

· Dün

6237


Yayın tarihi: 12.10.2005 Saat: 14:03
: ATEŞ ACIPAYAM'A DÜŞTÜ

Güncel
 


Yürek yakan haber Tunceli'den geldi... Terör örgütü PKK ile girilen çatışmada 5 Askerimiz şehit olurken 4 Askerimizde yaralandı. Acıpayam Apa köyünden hemşehrimiz P.Kom Onbaşı  Erhan Öz şehit düştü...


Acıpayam şehidine Ağlıyor

Apa köyüne düşen ateş Acıpayam ve çevresinde de büyük üzüntü yarattı.Apa köyündeki şehidimizin babası Bekir Öz ve acılı anne Ülker Öz haberle beraber büyük şok yaşadılar. Bugün Acıpayam Kaymakamı M.Ali Özyiğit anne babayı ziyaret ederek acılarını paylaştı.

Şehit Askerimiz Erhan Öz için bugün öğleden sonra Acıpayam'da Askeri Tören düzenlenecek....

ACIPAYAM.COM OLARAK ŞEHİDİMİZE ALLAHTAN RAHMET TÜM YAKINLARINA VE TÜRK MİLLETİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.
TUNCELİ'de yaklaşık 350 kişilik PKK’lı terörist grubunu etkisiz hale getirmek amacıyla pazartesi günü başlatılan operasyon devam ederken, çıkan çatışmada 5 er şehit oldu, 4 asker de yaralandı.
      Teröristlerin kış aylarında bölgede üslenmesi için hazırlık yaptığı belirlenince 2 gün önce Tunceli çevresinde kapsamlı operasyon başlatıldı. PKK'lı teröristlerin Tunceli’nin Ovacık ile Hozat İlçesi ve Kutuderesi ile Aliboğazı bölgelerinde yuvalanmaya çalıştığı istihbarı üzerine başlatılan, Tunceli 4'üncü Komando Tugay Komutanlığı ile Tunceli Jandarma Komutanlığı'na bağlı birliklerin helikopter desteğinde başlattığı operasyonların ilk gününde Pertek İlçesi'ne bağlı Aşağı Gülbahçe Köyü yakınlarında bir grup PKK'lı teröristle sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist öldürüldü.
      Bölgede teröristlerin bulunabileceği bölgeler karış karış taranırken, saat 01.30 sıralarında Tunceli'nin merkeze bağlı Çıralı Köyü yakınlarında teröristlerle, güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada piyade erler Oğuz Balıkçı (Sivas), Melih Tuncer (Bursa), Şener Karadere (Ordu), Erhan Öz (Denizli) ve Halit Toprak (Mardin) şehit oldu. Çatışmada Teğmen Ahmet Şentürk, Uzman Çavuş Hüseyin Durmuş, Onbaşı Hilmi Kılıç ve Er Orhan Çekiç yaralandı. Yaralı askerler Elazığ Askeri Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
      Çatışma bölgesine bu sabahtan itibaren yeni takviye birlikler sevk edilirken, yaklaşık 10 bin askerin katıldığı havadan da desteklenen operasyonlarda yer yer ‘sıcak temas’ sağlandığı belirtildi.Not: Bugün Öğleyin Denizli Çınar meydanında ve Öğleden sonra Acıpayam'da askeri tören düzenlenecektir.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.