ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47528003

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5801

· Dün

5731


Yayın tarihi: 16.01.2012 Saat: 11:38
Denizli'de Sanat Merkezi'nde Korkutan Yangın

Son Haber

Denizli'de, içinde 6 sinema salonunun ve 1 kültür merkezinin bulunduğu Belediye Sanat Merkezi'nin çatı katında sabah saatlerinde çıkan yangın, iftaiye ekiplerinin bir saatlik çalışması sonucu kontrol altına alındı.

Belediye Sanat Merkezi'nin çatı katında saat 09.15 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın nedeniyle, yakında bulunan SGK binası ve iş yerleri boşaltıldı, doğalgaz ve elektrikler kesildi. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın bir saat içinde kontrol altına alındı ve soğutma çalışmalarına başlandı.

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, yangının çıkış nedeninin şu an bilinmediğini söyleyerek "1976 yılında aynı bina, sinema salonuydu ve o da yanmıştı. O bina daha sonra Denizli Sanat Merkezi'ne dönüştürülmüştü" dedi


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.