ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782353

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1397

· Dün

6565


Yayın tarihi: 13.01.2012 Saat: 11:25
ANKET SONUCU VE ÖNLEMLER

Öz Eleştiri

Değerli üyelerimiz ve hemşerilerimiz. Son yaptığımız okur ankentinde sizden gelen oylarla oluşan tablo yayın politikamızda değişiklik yapmamız gerektiği sonucu doğurmuştur.

Sekiz yıldır Acıpayam'ın nabzını tutmaya çalıştığımız güzide sitemizin yara almasını önlemek için bazı önlemler aldık.

1.Bundan böyle sitemizde yayınlnan haberlerde siyasi veya kişisel polemik yaratabilecek ve Acıpayam'lılık bilincimizi yaralayabilecek haber yayınlanmayacaktır.

2.Köşe yazıları her zamanki gibi özgürdür, ancak yeni köşe yazarları alınacaktır.Köşe yazarı olmak isteyenler bizle iletişime geçebilirler.

3.2004 yılında yayına başladığımızda internette sosyal paylaşım siteleri yoktu ve sitemiz bu işlevi de yerine getirmekteydi. Ancak facebook gibi sosyal mecraların artması bizim gibi sitelerde sosyal paylaşımın azalmasına veya birçoğunun kapanmasına neden oldu. Sitemiz bundan böyle sosyal paylaşımdan çok haber ağırlıklı yayın yapacaktır. Sosyal paylaşım siteleriyle etkileşimli içerik düzenlenmeye başlanmış ve bu etkileşimler çoğaltılacaktır.

4.Haber yorumlarının haber içeriklerinin önüne geçmesini önlemek için önlemler alınacaktır. Yorumlardaki eleştiriler eleştiri sınırları dikkate alınarak kontrol edilecektir.

5-Sitemizin Forumlar bölümü tekrar işlevsel hale getirilecek. Tartışmaların bu mecrada özgürce yapılabilmesi sağlanacaktır.Ancak yinede eleştiri sınırları dikkate alınacak ve içerikler kontrol edilecektir.

Değerli dostlar aldığımız bu kararlar tamamen sizden gelen istek ve son yaptığımız anket neticesinde şekillenmiştir. Sekiz yıldan beri sitemize gösterdiğiniz ilgi alakaya teşekkür eder iyi günler dileriz.

Mustafa ÜNAL
Site Kurucusu

 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.