ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32150

25
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47785233

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4277

· Dün

6565


Yayın tarihi: 17.11.2011 Saat: 11:53
EŞİ OTUR DEDİ O İŞYERİNE DALDI

İlginç Haber Erdal-ilhan bildirdi: "
Acıpayam’da bir kuaföre giderken engelli eşini emanet ettiği araçla işyerine daldığını görünce gözyaşlarını tutamadı.

Eski Hastane Caddesine meydana gelen olayda, Nazife Günder adlı kadın otoparka bıraktığı aracının anahtarlarını eşi Hüseyin Günder (61)’e verdi.

Bir süre araç yanında bekleyen kısmi felçli Hüseyin Günder eşinin yanına gitmek için 20 KV 565 otomobili çalıştırarak hareket ettirdi.Kuaför dükkanının bulunduğu sokağa araçla girmek isterken aracın kontrolden çıkması sonucu önce sokak üzerindeki Tuhafiye dükkanının tezgahlarını ardından da yaya olan Yaşar Yılmaz (52)’ı ön kaputun üstünde metrelerce götürdükten sonra iki aracı çarparak durabildi.

Kazada maddi hasar oluşurken şans eseri can kaybı olmayışı teselli kaynağı oldu.

ERDAL İLHAN
"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.