ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47783243

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2287

· Dün

6565


Yayın tarihi: 29.09.2011 Saat: 10:09
Türk; ''YETER GARİ'' yetmezse "YETTİ GARİ" de deriz!

Video Haber

Acıpayam Girenizliler Derneği'nin öncülüğünde geçtiimiz günlerde Acıpayam'dan Dalamana kadar araç konvoyuyla yapılan "yete gari" eylemi deha tv'de masaya yatırıldı. Programın tamamını haberin devamından izleyebilirsiniz.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Türk; ''YETER GARİ'' yetmezse (Puan: 1)
Gönderen: alanlı Tarih: 03.10.2011 Saat: 13:01
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
DEĞERLİ ACIPAYAMLI KARDEŞLERİMİN , CEFAKAR MÜCADELESİNE YÜREKTEN KUTLUYORUM.BU VEFALI DOSTLARIMIZ, SABİT KIZILHAN GİBİ KARDEŞLERİMİZE MADALYA VERSEK ,HEYKELLERİNE DİKSEK AZDIR.KARDEŞLERİM BEN DEFALARCA YAZDIM YİNE YAZIYORUM.BU EYLEMİ TÜRKİYENİN HANGİ YÖRESİNDE YAPARSANIZ YAPIN.ŞİMDİYE KADAR TÜRKİYE ULUSAL BASIN, AYDINLAR, GAZETECİLER AYAĞA KALKMIŞTI.BU YOL HEMEN YAPILIYOR OLURDU.PEKİ BİZ NEDEN BAŞARAMIYORUZ.ANLATAYIM.BAKIN BEN BİR İŞİM İÇİN ANKARAYA GİTTİM.MECLİSE VARDIM.DERDİMİ BİZİM AK PARTİ MİLLET VEKİLLERİNE ANLATTIM.MİLLET VEKİLLERİMİZ KEM KÜM ETTİLER.OLMAZ ,BEKLEYELİM.BAKTIM Kİ BİZİM VEKİLLERİN ANKARADA, HÜKÜMETE SÖZÜ GEÇMİYOR.ORADA BİR AK PARTİ YETKİLİSİ KARŞISINDA ESAS DURŞA GEÇİYORLAR.BOYUN BÜKÜYORLAR.VE BENİM HAKLI TALEBİME HASIR ALTI ETTİLER.BİDE DOĞU BÖLGELERİNİN VEKİLLERİNE BAKTM Kİ AMAN ALLAHIM O NE CENGAVERİK.O NE İNTİŞAM.BÖLGELERİNDEN GELEN HALKA MECLİS LOKANTALARINI GÖTÜRMEK.ÇAY İÇİRMEK.SOHBET TELEFONLAR.BÜROKRATLAR HEMEN BENİM ŞU EMŞERİMİN İŞİ YAPILACAK DİYE FIRÇALAR.DEĞERLİ KARDEŞLERİM BEN UTANDIM ARKADAŞIMDAN.BEN BİR KAMU KURULUŞUNDA MEMUR İKEN DİYARBAKIRLI BİR ARKADAŞ İLE MECLİSE GİTMİŞTİK O ARAKADAŞ, DİYARBAKIR MİLLET VEKİLİ İLE GÖRÜŞTÜ BEN İSE DENİZLİ MİLLET VEKİLİİLE GÖRÜŞTÜM.DOSTLARIM NE OLDU BİLİYORMUSUNUZ. DİYABAKITLI ARAKADAŞIN YAZISI FAKSLA ANINDA GELDİ İŞİ OLDU.BENİ İŞMMİ BENİM İŞİM OLMADI.İŞ AYNI İŞ.NEDEN BEN DENİZLİLİYİM, O ARKADAŞ DİYARBAKIRLI.ARKADAŞLAR ANKARADA DENİZLİYİ KİMSE TAKMIYOR.VEKİLLERİMİZ MALESEF ESAS DURUŞTA DURUYOR KORKUYORLAR.KISACASI BOŞA KÜREK ÇEKMEK NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM.İÇİM YANIYOR KARDEŞLERİM ,DENİZLİLİ, ACIPAYAMLI KARDEŞLERİMİZİN DİKKATE ALIMAMASI, YALOVA KAYMAKAMI HESABI TUTULMASINA ÜZÜLÜYORUM.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.