ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

56
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751931

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5724

· Dün

4579


Yayın tarihi: 27.05.2011 Saat: 16:58
KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ?

İbret

Kelekçi Beldesine kazandırılan 112 acil servis istasyonu yöre halkı tarafından olumlu bir hizmet olarak karşılandı. Halk servisin burada kalıcı olmasını umut ediyor.

Yıllardır bölge halkı tarafından her fırsatta dile getirilen bazı ihtiyaçların ilk başında gelen 112 Acil Servis istasyonu için yörenin önde gelenleri dilden bu istediği belirtirken bazı kişilerde bu eksikliği yerine getirmesi gerekenlerin adeta gözünü oyar gibi dile getirdi.

SİYASİLER HEP NOT ALDILAR
Her seçimde bölgeye gelen siyasiler özellikle köy kahvehanelerinde düzenledikleri toplantılarda elindeki not defterine eksiklikleri birer birer not ettiler.
Bu siyasi parti temsilcileri zamanla iktidara veya muhalefete mensup milletvekili oldular. Bazılarının partileri de kendileri de unutulup gitti. Ama bölgemize kazandırdıkları hizmetler yerinde kaldı.
Vatandaşlarımız gelen hizmetler için elbette memnun kaldılar. Peki bu hizmetleri bölgeye kazandırmak bu kadar da kolay mı oldu.
Elbette hayır ?

KELEKÇİ'YE KAZANDIRILAN 112
Kelekçi Beldemize kazandırılan bu servisi kazanmak hiç de kolay olmadı.
Öncelikle bu servis Kelekçi'ye kazandırılırken bir çok kişi uğraş verdi. Ama bu kişilerden ilk sırada sayabileceğimiz ACIPAYAM.COM sitesidir.
Elbette bu site kendiliğinden uğraş vermedi. Bu sitenin kurucusu ve yöneticileri bu hizmetin kazandırılması için her fırsatta uğraş verdiler ve vermeye devam edecekler. Buna inanıyoruz.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER
Peki bu hizmetin gelmesinde emeği geçenlere gayretlerinden dolayı kaç kişi teşekkür etti acaba. Yani hizmetin gelmesinde sadece siyasilerin mi emeği var. Teşekkürü sadece onlar mı hak ediyor.

Bu hizmetin gelmesinde sadece iktidar partisinin mensuplarımı emek verdi. Muhalefet partisinin temsilcilerinin de her fırsatta dile getirdiğini görmezlikten mi geleceğiz.
Bu eksiklikler için emek harcayanların işi bitti de kenara çekilip çay yudumlayıp keyif mi çatacaklar. Elbette hayır. Bölgenin sorunlarını saysak bir defteri doldurur. Fakat acil olanından başlayarak yöreye kazandırılması için yine çalışmalara devam edecekler. HEM DE HİÇ BİR KARŞILIK BEKLEMEDEN. HİÇ KİMSE TEŞEKKÜR ETMESEDE.
Yıllarca bölgede kazalar oldu, hastalar çaresizlikten inim inim inledi.
Kiminin hastaneye gidecek arabası yoktu, kimi derdini içine attı.
Bazen de geç kalındığı için yollarda hayatını kaybedenler oldu.
Lafı uzatmaya gerek yok.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKKÜR EDERİZ...

BÖLGEDE SIKINTI ÇOK !....

Bölgedeki sıkıntıları saymakla bitiremeyiz. Çünkü derdi çeken bilir. TOK ACIN HALİNDEN NE ANLAR MİSALİ...
Yine yörenin sıkıntılarının başında geleni dile getirmeye devam edelim.

ACIPAYAM DALAMAN YOLU
Yıllardır yılan hikayesine dönen Acıpayam-Dalaman arası yolun yapılması için her gelen iktidar mensubu ve siyasiler inşallah maşallah, hı hı, evet evet, hallederiz, sorun değil, o iş kolay, o işi yaparsak yine biz yaparız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır vs. vs.
Şöyle bir baktığımız zaman bu bölgenin insanının ne kadar iyi niyetli, sevecen,
çalışkan ve cefakar olduğunu yüzündeki çizgiden anlarız.
Tarlasında, bağında, bahçesinde çalışan vatandaşımız yoldan geçen yabancı bir konukla torbasındaki kuru ekmeği paylaşacak kadar misafirperver olduğunu bilir.
Kahvehaneye bir misafiri gelse cebindeki binbir emekle kazandığı üç kuruşu bile seve seve harcayacağını görürler.
Pekala bu insanların refah düzeyini yükseltecek, gelirini artıracak neler yapıldı veya neler yapılacak.
Yöre halkı seçim öncesi aldığı vaatleri seçim sonrası görecek mi? Yoksa taaa öteki seçimde yeniden mi dillendirilecek ?
Bunu bekleyip göreceğiz...
Biz onu bunu bir kenara bırakalım yörenin ihtiyaçları için somut adımlar atılmasını bekliyoruz.

SORUN ÇOK AMA İLGİLENEN YOK....
YA DA VAR DA SEÇİMDEN SEÇİME....
BÖLGE HALKI ACİL OLARAK YOL İSTİYOR... YOL İSTİYOR... YOL İSTİYOR...

İsteklerini sıralamakta haklı... Neden..?
Çünkü bu yörenin insanı da devletini seviyor, milletini seviyor, vergisini ödüyor, askerliğini yapıyor.

O HALDE YOL İSTEMEKTE DE SONUNA KADAR HAKLDIR....

Uzun lafın kısası haydi sayın yetkililer YOL İSTİYORUZ....


VAFAKAR CEFAKAR VE SAHİPSİZ GİRENİZ HALKI ADINA

Ramazan ALKAN - Mustafa ÜNAL
Acıpayam.com yöneticileri
 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: KARAPINAR Tarih: 27.05.2011 Saat: 17:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
BU HİZMETİN GELMESİNDE EMEĞİNİZ ÇOK,ACIPAYAM COM A TEŞEKKÜR EDERİZ.DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR OLUNCA İNŞALLAH İLÇELİK İÇİNDE ELİNİZDEN GELENİ YAPARSINIZ.ÇÜNKÜ 16 KÖY VE KELEKÇİ ACIPAYAM A BAĞLANIRSA BURASI YİNE DENİZLİNİN GÜNEYDOĞUSU OLARAK KALIR.OYSAKİ BİR GİRENİZ İLÇESİ NEDEN OLMASIN MUSTAFA ABİ? DEĞİL Mİ.Re: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: Girenizliler Derneği Tarih: 28.05.2011 Saat: 21:45
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ben bu ailede olmaktan onur duyuyorum ve herzaman varım son damla kanıma kadarRe: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: Rakay Tarih: 28.05.2011 Saat: 22:18
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
112 arac icin umutu kesmeyin insallah faydasini turk milleti olarak hep görürüz SECIMLERE KADAR KIMSE VATANDASIN IHTIYACINI KONUSMUYORDU TABIKI ZAMANLARI YOKTU.SIMDI HER VATANDAS KIYMETLI OLDU 12 HAZIRANA KADAR DEGERIMIZ YERINDE AZ SONRA REKLAMLAR .VERDIGIMIZIN KARSILIGI BUMUYDU DERLER SANKI AYLIKLARINDAN HARCIYORLAR 12 SINE KADAR VATANDAS NE YER ICERSE KaR SAYSIN SAYGILARLAN.Re: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: özkankocatüfek Tarih: 29.05.2011 Saat: 19:11
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
gönül ister ki 112 devamlı olsun. ama 12 haziran geçince en fazla 3 ay sonra gidecektir ne kadar inkar ederlese etsinler.. dalaman yolunun yapılmasını gireniz vadisinde yaşayan biri olarak bende isterim.. bu yolun alternatifleri varken bu yol yapılmaz birde kelekçiden dalamana gidinceye kadar hele muğla sınırı girince cok engebeli arazi var o harfiyatı yapmazlar....... BİZ GEÇTİK DALAMAN YOLUNA KELEKÇİ-ACIPAYAM ARASI OLSA YETER BİZERe: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: vatandaş kemal Tarih: 31.05.2011 Saat: 00:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
HİÇ KİMSENİN MERAK ETMESİNE LÜZUM YOK 112 ACİL SERVİS İ HİÇBİR YERE GİTMEZ SEÇİM ÖNCESİ MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRMAK İÇİN BAZILARI PROKAVATİF YORUMLAR YAPIYORLAR BÖYLE DAVRANARAK BÖLGEMİZ İNSANINA KÖTÜLÜK YAPIYORLAR MERHUM ÖZALDAN BERİDİR İNSANIMIZA HİZMET EDEN BİR KADRO ANCA OLUŞTU ONUDA YIKMAK İÇİN ELLERİNDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERENLER HEYYY PROVATÖRLER DİKTİĞİNİZ BİR AĞAÇ GÖSTERİNDE ÖNÜMÜZDEKİ YAZ BELKİ ALTINDA GÖLGELENİRİZ HADİ İŞİNİZERe: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: özkankocatüfek Tarih: 31.05.2011 Saat: 12:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
G.Ö.R.E.C.E.ZRe: KELEKÇİ'YE 112 NASIL GELDİ ? (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 01.06.2011 Saat: 18:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ACIPAYAM VE CEVRESEINDEN AKP YE VERILEN OY SAYISI DIGERLERINDEN AZ CIKSIN BAKIN NE OLUYOR ? 13 HAZIRAN 2011 TARIHINI BILE GORMEZ ORADAKI PERSONEL , GECE YARISI DENIZLI YE DONERLER... CUNKU YAPILAN YATIRIM SECIME YONELIK BIR YATIRIMDIR.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.