ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32145

55
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47751922

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5715

· Dün

4579


Yayın tarihi: 16.05.2011 Saat: 23:58
Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti

İbret

Denizli'de, Güneydoğu illerinde dün yapılan operasyonla 14 teröristin öldürülmesini protesto eden BDP'li bir grup, "PKK halktır, halk burada" sloganları atarak meşaleli yürüş düzenledi.

Denizli'de, Güneydoğu illerinde dün yapılan operasyonla 14 teröristin öldürülmesini protesto eden BDP'li bir grup, "PKK halktır, halk burada" sloganları atarak meşaleli yürüş düzenledi. Atılan sloganlara bazı vatandaşlarınların, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" şeklinde sloga atmasıyla zaman zaman gergin anların yaşandığı yürüyüşte olağanüstü güvenlik önlemi alan polis, iki grubun temasını engelledi.

Terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlarda Şırnak'ta 12, Mardin'de 2 teröristin öldürülmesi Denizli'de BDP'li yaklaşık 400 kişilik grup tarafından protesto edildi. Saat 19. 30 sıralarında Candoğan Parkı yanındaki BDP İl Binası'ndan çıkan grup, meşaleli yürüyüş gerçekleştirdi. Yaklaşık 200 metre yürüyen grup intikam yemini ederek, "Katil devlet", "PKK halktır halk burada", "Hepimiz Öcalan'ın askeriyiz, intikam intikam", "Kürt'e uzanan eller kırılacak", "Kürdistan faşizme mezar olacak" sloganları attı. Zaman zaman polisin, "Lütfen tahrik edici sloganlar atmayınız" uyarısına rağmen slogan atmaya devam etti.

Gazi Bulvarı üzerinde grubu gören ve sloganları duyan bazı vatandaşlar, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganları atmaya başladı. Bunun üzerine gruptan bazıları bu vatandaşların üzerine yürümeye çalıştı. Olağanüstü güvenlik önlemi alan polis, BDP'li grup ile onlara tepki gösteren vatandaşların sıcak temasını engelledi. Yaklaşık 300 polis, olay çıkmaması için büyük çaba sarfetti. Denizli İl Emniyet Müdürü Atilla Çınar'ın da bölgeye gelerek gelişmeleri takip ederken, tüm birimlere de dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Yaklaşık 2 saat süren olayların ardından BDP'liler küçük gruplar halinde protesto yerlerinden ayrıldı.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: @ULUYAYLA@20 Tarih: 17.05.2011 Saat: 00:51
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
denizli en cok sehit veren bir ilimiz bunlarin ne isivar aranizda as is vermeyin bu köpeklere atin def edin gitsinler bunlarin yeri orasi degil layik oldugu yere yani ermeni tohumu bunlar bunlar ekmek yedigi yeri pilerl böyle bir milet bunlar yarin sizin icin gec olmadan bunlari aranizda sakin barindirmayin bunlardan kim hayir görmüs denizli görecekki yaziklar olsun tabi bunlarin yapimcisida aktörüde A;K;P: PARTIDIR böyle tolaras verirsen köpek senide parcalar zehirleyin gitsin pisliklerRe: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: özkankocatüfek Tarih: 17.05.2011 Saat: 07:54
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
eğer bunlar öğrenci memur veya TÜRK GRUP olsaydı polis Lütfen tahrik edici sloganlar atmayınız diye uyarmaz hemen biber gazı sıkardıRe: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: asarlı Tarih: 17.05.2011 Saat: 11:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
DENIZLI dıyarbakır hakkarı degıldır ....kopekler kudurmayın burda oyle rahat hareket edmezsınız...... rahatımızı huzurumuzu bozmaya kalkmayın.... akıllı olun denızlı halkı aklınızı alıverır ..........Bu ulkeyı bolemıyeceksınız ALLAHIN ıznı ıle......Açılımların getirdigi nokta (Puan: 1)
Gönderen: izhader Tarih: 17.05.2011 Saat: 11:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
akp açılımlarının ,ve güzel şeyler olacak demenin sonu budur.cesaretlenen eşkiya dagdan şehire,meclise indi, yeni cehepe de dersim dosyaları açılsın genel af diye sürece destek veriyor,milletimiz oynanan oyunu hızla anlamak zorundadır.bu gidiş iç kalkışma ve kırımı getirir,böyle bir döneme azgınlaşmış, abd,ab ve siyonist israil destekli pkk terörü,ve süngüsü düşmüş bir ordu ile giriyoruz.Türk milleti gaflet uykusundan uyanmalıdır ,uyanacaktır.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: Rakay Tarih: 17.05.2011 Saat: 12:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
selam denizlililer gosteriler oluyor 300 guvenlik emir kulu birsey yapamiyor arkadasin dedigi gibi memur isci olsay di coktan biber gazi su sikarak isi bitirirlerdi ne yazikki demokrasi var örgutlere.su ve gaz ve jop yasak.bölücülere.750 000. denizlili 400. yürüyeni durduramiyorsa .ne söyleyeyim.selam.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: humbaa Tarih: 17.05.2011 Saat: 14:44
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Ekim 1991'de yapılan erken seçimleri DYP kazandı. SHP yüzde 20.75 oy oranıyla DYP ve ANAP'ın ardından üçüncü oldu. 1989 Yerel Seçimlerinde elde edilen başarı bu defa çok uzaktaydı, bu en fazla parti içi muhalefetin işine yaradı. SHP, seçimlere katılmayan Halkın Emek Partisi (HEP) adaylarına Güneydoğu Anadolu illerinin listelerinde yer verdi. Bu destek sayesinde SHP'nin oyları Güneydoğu'da yüzde 34'e yükselirken, buna karşılık Karadeniz, Trakya ve Ege bölgelerinde büyük oy kaybı yaşandı.[1] Türkiye genelinde oy yüzdesinin 20.75'e gerilemesi parti içinde Baykal yönetimindeki Yeni Sol grubun eleştirilerini yükseltti. Seçimlerden sonra TBMM açılışında Kürt kökenli milletvekillerinin Kürtçe yemin etmeye kalkışması ortalığı karıştırdı. 21 Mart 1992 Nevruz Bayramı'nda çıkan olaylar sonucunda da SHP içindeki HEP kökenliler partiden istifa ettiler. HEP hakkında kapatma davası açılınca DEP kuruldu ancak her ikisi de daha sonra kapatıldı. 1994'te HEP ve DEP mensupları HADEP'i kurdular.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: alex06 Tarih: 17.05.2011 Saat: 18:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
MHP'liler de olmasa bu ülke savunmasız kalacak. Birilerinin "hayvan" iması yaptığı bozkurtların olduğu yerde, çakallara yer yok.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: Buraliyim Tarih: 17.05.2011 Saat: 21:21
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Soydaslarim, bu sadece bir baslangictir... türk halkimiza bir deneyimyapiyor Amerika pici..acaba halkimiz nasil tepki vercek bu portestolara karsi... sert karsilik vermesek o zaman yandik...cünkü 2012 büyük bir ic savasi hazirliyorlar. TÜRK HALKI UYAN ARTIK !Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: Buraliyim Tarih: 17.05.2011 Saat: 21:27
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
AKP ve CHP bu kürtlere cok yüz veriyorlar ...MHP Secmeliyiz. Ege bölgesinde DTP, BDP, kim en cok oy veriyor biliyormusunz ? Denizlideki kürtler, yani bizim aramizda cok PKK Terröristler yasiyor ve biz fark edmiyoruz. cünkü bizim milliyetcilik ruhumuz kaybolmus...sadece eglenmek gülmek laka luka yapmaktir...saygilarimla buraliyimRe: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: yusufbasbug Tarih: 17.05.2011 Saat: 21:56
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
hepinizin allah belasını versin. ortalığı karıştıracaklar akıllarınca... bir yapasınız ses çıkmaz 2 yaparsınız ses çıkmaz ama 3. de oyle bir karmaşa çıkarırız ki hepinizi süreriz şerefsizler . leşlere şehit diyen it sürüsünden hiç bir zaman hayır gelmez .....Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: bilalim86 Tarih: 17.05.2011 Saat: 23:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
sayın uluyayla.. sizinde neyi amaçladığınız çok iyi belli oluyr.. atın bunları aranızdan def edin diyorsunuz.. hakaretlerinize bende katılıyrm..hepsi pislik şerefsiz, hınzır insan dahi sayılmazlar,,, burda atın def edin derken bunu nasıl yapacaklarını belirtmeniz lazım..ben burdan yürüyen piçleri döverek söverk def edin şeklinde anlıyrum.. yani bi kaos oluşturun ülkede.. siz o kaos içersinde boğuşerken bizde bu kaostan nemalanalım.. tıpkı 70 lerdeki 80 lerdeki gibi.. vs vs.. zaten burada amaçta o bir türk kürt çatışması çıkaralım.. yoksa bu ülke bizim orta doğudaki emellerimize ulaşmaya engel olacak.. türkiyenin güçlenmesini engellemek lazım.. bunuda tıpkı mısırdaki suriyedeki lübnandaki gibi yaparak gerçekleştirebiliriz... sizde bu şekilde ithamlarda bulunarak bu şerefsizlerin ekmeğine bal sürüyorsunuz..sizinde o hakaret ettiklerinizden piç kurularından ve o malların başındaki israil itlerinden bi kalır yanınız kalmıyr yani...çok dikkatli düşünmenizi tavsiye ederim...Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: bilalim86 Tarih: 17.05.2011 Saat: 23:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yorumumda sadece uluyayla adlı kullanıcıya hitap etmiştim ama hitabım bu habere yorum yapan herkese olsun. çok yanlış düşünüyorsunuz. hatta hiç düşünemiyorsunuz.. yazık.. bu vatan hep sizin gibi düşünenler yada düşünemeyenler yüzünden 60 ları 70 leri 80 leri o kara lekeli tarihleri yaşadı...bu işler öyle dediğiniz gibi olmaz..vuralım yıkalım seçelim demeyle..koskoca osmanlı imparatorluğu 600 yıl boyunca sadece bu insanlarla değil, bunlar gibi bir sürü şerefsizlerle itlerle bu imparatorluğu ayakta tuttu.. daha türkiye cumhuriyeti kurulalı 87 yıl olmuş bir sürü etnik ayrımcılığa dayalı sorunlar yaşadı.. 600 yıla varıncaya kadar sizler gibi düşünenler oldukça daha neler neler olur.. meçhul???bana kalsa ıraktan afganistandan bi kalır yanımız olmaz...saygılar...Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: karakose Tarih: 18.05.2011 Saat: 00:56
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Amaç seçim öncesi kaos yaratmak. Figuranlar rollerini oynuyor. Sazanlar düşünmeden yemi yeyip sağa sola çamur atıyorlar. Her yorumcu yazdıklarından mesul. Bu memleket üç beş gurupla da kurtulmadı. Millet top yekun birlikte hareket ederek bu vatanı kurtardı. Bu memlekette herkes vatanını seviyor. Ama aklı selim olan kişiler boş laf etmiyor. Ne demişler " İt ürür, kervan yürür." Kimsenin ettiği de kimsenin yanına kâr kalmaz.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: mehmetkaban20 Tarih: 18.05.2011 Saat: 01:03
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
varsa kürdistan diye bir ülke gidin oraya bizde kurtulalım sizden vatansızlar.bu ülke bizim ve bir karışını bile vermeyiz size.sizin gibi nankörler doyduğu memlekete ihanet eder.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: humbaa Tarih: 18.05.2011 Saat: 10:57
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Haberin içerisinde de geçtiği gibi bir grup BDP li eylem yaptı deniyor. Bir toplumda birkaç kötü kimse için o toplumun hepsi mahkum edilmez. Mahkum edilirse bu adalet değildir. ve suçsuz çok masumların yanması sözkonusudur. Bundan beklenen amaçlardan birisi Türk Halkında milliyetçilik duygularını uyandırmak, buna karşılık kürtlerde de aynı miktarda millyetçilik duygularını uyandırmak ve iki halkı birbirine kırdırmaktır. Bundan kısa vadede seçime giren partiler kendi oy oranlarını yükseltmek için fayda görebilirler. Ama bu geçicidir ve kaybeden Türkiye olur. Şunu unutmamakta fayda var. Bütün kürtler BDP li değil, kürtlerin içerisinde de sağ duyulu çok insan var. Bu eylemlerden dolayı bütün kürtleri hakaret etmek insanlığa ve insafa sığmaz. Biz yıllarca bu topraklarda bir yaşamışız, kaynaşmışız, etle tırnak gibi olmuşuz. Bizim birbirimizden ayrılmamız mümkün değildir. Bazı yorumcular milliyetçi duygularla bunları temizleyelim diye yazmış. Çok yanlış. Gerçek suçluları bulup adalete teslim edip cezalarını verecek Türk Adliyesine, Türk Emniyetine, Türk Askerine, Türk istihbaratına düşer. Bizim bu kurumlarımız çok güçlü olduğu gibi çok köklü bir geçmişi vardır. 12 Eylül önceside ülkücü gençler kendilerine vazife çıkartıp vatan millet sakarya sevdasıyla mücadala ettelir. Ama sonunda ne oldu. 12 Eylül olunca her taraf süt liman oldu. Demekki bizim kurumlarımız bunun önlemini alabiliyorlarmış. Onun için hiç kimse vazifesi olmayan bir şeyde kendi üzerine vazife çıkarmasın. Denizli gibi bir şehirde bir kısım eşkiya için bütün topluma düşman kesilmesin, insaflı olsun ve bu olaylardan dolayı da oy avcılığına girmesin.Saygılarımla...Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: cancance Tarih: 18.05.2011 Saat: 15:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bu pkk üzerine denizli de yapılan kaçıncı eylem.gurbette yaşayan bir Denizlili olarak aaaaa pkklılarda denizlide eylem yapıyormuş.memleketiniz nasıl memleket dediklerinde utanıyorum.eskiden korkuyorlardı şimdi apo demeye pkk bayrağı açmaya da korkmuyorlar.demekki ekmeğimiz toprağımız paylaşmak hata imiş.Suç tepkisini göstermeyen DENİZLİ dedir.Re: Denizli'de İzinsiz Gösteriye Polis Değil Halk Müdahale Etti (Puan: 1)
Gönderen: mustafabayar Tarih: 18.05.2011 Saat: 18:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
polis, vatansever insanları engellemıstır emınım. artık bu ulkede terorıstler a k p sayesınde adam yerıne konur oldular. bız vatanseverlerde terorıst muamelesı goruyoruz. polıs bızı engellıyor. onları degıl. orada terorıstlerın karsısına cıkıp cesaret ornegı sergıleyen butun ınsanları kutluyorum.ayrıca a k p ye oylarıyla şereflendiren secmenlerede dıyecek soz bulamıyorum....... suc bdp nın degılkı onlar eskıden berı boyleler. onları cesaretlendırenlere ceza verılmesı lazım. ınsan kılıgındakı canavarlar cıkıyor resmen TURKIYE CUMHURIYETI ne kufur edıyor. bızım basımızdakıler ne yapıyor. bır hiçç..

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.