ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47527994

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5792

· Dün

5731


Yayın tarihi: 11.01.2011 Saat: 14:53
Denizli'de PTT Şubesi Önünde Patlama

Son Haber

Denizli'de PTT Şubesi Önüne Bırakılan El Yapımı Bombanın Patlaması Sonucu Şubenin Kapısında ve Camlarında Hasar Oluştu

Denizli'de PTT şubesi önüne bırakılan el yapımı bombanın patlaması sonucu şubenin kapısında ve camlarında hasar oluştu. Alınan bilgiye göre, İncilipınar Mahallesi'nde bulunan PTT şubesinin önünde dün gece patlama meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, PTT şubesinin etrafında güvenlik önlemi aldı. Bomba imha uzmanı ve Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemede, patlamaya pet şişe içerisindeki parça tesirli bomba düzeneğinin neden olduğu belirledi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.