ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32150

25
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47785235

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4279

· Dün

6565


Yayın tarihi: 17.12.2010 Saat: 10:58
İlçe Belediyelerin Adları Karışınca

İlginç Haber

İki İlçe Belediyesinin Adları Karışınca Denizli'nin Kale Belediyesine Ait Aralarında Belediye Başkanının Makam Aracının da Bulunduğu 35 Araca El Konuldu

Gaziantep 9. İcra Mahkemesi ödenmeyen bir borçtan dolayı Kahramanmaraş'ın Kale Belediyesinin tüm araçlarına el konulmasına karar verdi. İlçe isimlerinin karışması sonucu Denizli'nin Kale Belediyesinde, aralarında Belediye Başkanı İsmail Yarımca'nın makam aracının da bulunduğu 35 araca el konulma işlemi gerçekleşti.

Kale'den Denizli'ye makam aracıyla gelen Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca'nın aracı polis tarafından MOBESE'den tespit edilmesinin ardından Yarımca'nın aracı şehir girişinde durduruldu. Polisler aracın borç nedeniyle haczedilmesi gerektiğini Yarımca'ya anlattı. Bunun üzerine Belediye ile irtibata geçen İsmail Yarımca borçlarının bulunmadığını öğrendi. Yaşananları kamera şakası sanan İsmail Yarımcı, 'Aracınızı bağlamak zorundayız' diyen polislere, makam aracının anahtarını verdi.

Kale Belediye Başkanı Yarımca, olayla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, 'Bizim belediye olarak ödenmemiş borcumuz yok. Bu olay inanın şaka gibi. İlk önce zaten kamera şakası sandım. Ama ciddi ciddi götürdüler aracı' dedi.

Yarımca, Anemon Otel'de Halk Bankası'nın bir programına katılmak için yola çıktığını ifade ederek, olayı şöyle anlattı: 'Denizli'nin girişindeki MOBESE kamerasında plaka okumayla beraber arabanın yakalaması varmış, hemen iki tane ekip arabası etrafımızı çevirdi. 'Arabanın yakalaması var, arabayı bağlayacağız' dediler. Emniyet Müdürümüzün talimatıyla bizi buraya kadar getirdiler. Benim İsmail Yarımca olarak ve belediye olarak herhangi bir yerle bir takıntımız yok, borcumuz yok. 12 derslikli okul için protokol imzaladık, biz böyle bir belediyeyiz. Borcumuz yok, derdimiz yok. Bir tek Cenabı Allah'a can borcumuz var.'

Durumun anlaşılması üzerine el konulan araçlar Kale Belediyesine iade edildi.
 


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: İlçe Belediyelerin Adları Karışınca (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 17.12.2010 Saat: 11:33
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
GEÇMİŞ OLSUN BAŞKAN , ..))) IKTIDAR PARTISINDEN OLSANYDIN OLMAZDI BÖYLE ŞEYLER. KALE YE YAYA GİTMEDİĞİNİ DUA ET.Re: İlçe Belediyelerin Adları Karışınca (Puan: 1)
Gönderen: karakose Tarih: 17.12.2010 Saat: 18:48
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Şimdi bu işin iktidar partisi olup olmamakla ne ilgisi ve alakası var? İftira ve sui zana gelince bazı grupların eline su dökülmez. Eğri oturup doğruyu konuşmak lazım.Re: İlçe Belediyelerin Adları Karışınca (Puan: 1)
Gönderen: YAZIRLI ALI Tarih: 18.12.2010 Saat: 01:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Ya Süleyman biraz düsünde yaz yazdiklarina.Basiniz agrisa iktidardan bilir oldunuz.Varsa meydanda bir icraatiniz sayin bakalim bir elin parmaklari kadar edermi...Re: İlçe Belediyelerin Adları Karışınca (Puan: 1)
Gönderen: YAZIRLI ALI Tarih: 18.12.2010 Saat: 01:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Basiniz agrisa iktidardan bilir oldunuz.Varsa meydanda bir icraatiniz sayin bakalim bir elin parmaklari kadar edermi...Re: İlçe Belediyelerin Adları Karışınca (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 18.12.2010 Saat: 12:58
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
YORUMUMA TERS ANLAYIP CEVAP VEREN ARKADASLARA SORUYORUM, BIR ICRA DOSYASINDA HACZ ISLEMI UYGULANAN ARACLARIN PLAKALARI YAZILI OLUR MU OLMAZ MI? NEDEN PLAKALARA BAKILMAZ ? DENIZLI KALE NERDE ? K.MARAS KALE NERDE ? ILLERIN PLAKALA KODLARININ ARASINDA DAGLAR KADAR FARK VAR . BIRI 20 - BIRI 46 HADI BIRBIRINE YAKIN OLSA ,TAMAM. EGER BU BELEDIYE BASKANI IKTIDAR PARTISININ BELEDIYE BASKANI OLSAYDI BU İŞLEMİ YAPAN / YAPACAK GÖREVLILER İŞLEMİ YAPARKEN DÜŞÜNÜRLERMIYDI DÜŞÜNMEZLERMIYDI ? GEREKLI KONTROL YAPILIRMIYDI YAPILMAZ MIYDI . BIR ULKEDE BAZI SEYLER YANLIŞ YAPILIYORSA TABIKI ELEŞTİRECEKSIN.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.