ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

19
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782291

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1335

· Dün

6565


Yayın tarihi: 10.11.2010 Saat: 14:22
İkimiz de Egeliyiz Denizli'yi çok severiz

Magazin

'Çocuklar Duymasın'daki rolleriyle Denizlililerin "Bizi yansıtmıyorlar" eleştirilerine hedef olan Gidişoğlu ve Şen "Hiçbirimiz Denizli yöresini küçümsemiyoruz. İkimiz de Egeliyiz ve Denizlililer'i çok severiz" diyor

Sabah Gazetesi’nden Merve Ecem Nalbant’a röportaj veren Osman Gidişoğlu ve Bengü Şen, Denizli’yi çok sevdiklerini söylediler. Meltem ve Haluk'un Egeli dünürlerini canlandıran iki emektar oyuncu, karakterlerinin memleketi olan Denizli'de "Bizi yansıtmıyorlar" eleştirilerine hedef oldu. Gidişoğlu ve Şen, bu eleştiriye yanıt verip canlandırdıkları karakterleri anlattı.

SÜRPRİZ OLDU
Bunca yıl tiyatroya verdiğiniz emekten sonra bir dizide popülariteyi yakalamak nasıl bir duygu?
Bengü Şen: Aslında benim asla böyle bir derdim olmadı. Hatta tanınmamak hoşuma gidiyordu. Çevremdeki bazı insanlar benim oyuncu olduğumu bile bilmezdi. Ama 'Çocuklar Duymasın'dan sonraki ilgiyi yavaş yavaş fark etmeye başladım.
Osman Gidişoğlu: Ben 43 yıldır hem televizyon hem de tiyatrolarda oynuyorum. Ama uzun zamandır hiç dizi teklifi gelmiyordu. Önümüzdeki yıl emekli olduktan sonra Ege sahillerine yerleşmeyi planlıyordum. 'Çocuklar Duymasın' sürpriz oldu.

Sizlerin de eşlerinizle evde 'Çocuklar Duymasın'dakine benzer olaylarınız oluyor muydu?
B.Ş: Kesinlikle evet... 'Çocuklar Duymasın'ı izlerken çok gülerdim. Çünkü aynı şeyleri yaşıyorduk. Çocuklardan gizlenenler, duyulmaması gereken durumlar... Haluk ve Meltem gibi davrandığımız çok olmuştur.
O.G: Bizim bir oğlumuz var ve o bizimle birlikte tiyatroda ve TRT seslendirme stüdyolarında büyüdü. Evde ve işte hep bizimleydi. Ondan bir şeyleri gizleyemedik, çünkü o her şeyin içindeydi, yanıbaşımızdaydı.

Yeni nesil oyuncuları nasıl buluyorsunuz?
O.G: Bu işin mektebinden gelmeyenlere biraz olumsuz bakıyorum. Ama alaylı olup da çok takdir ettiğim, beğendiğim oyuncular da yok değil. Sadece kızdığım birkaç şey var. Çünkü hiçbirinde ne düzgün bir Türkçe var, ne çalışma ne de çabalama isteği...

BEREN ÇOK İYİ
Peki beğendikleriniz var mı?
O.G: Kenan İmirzalıoğlu ve Erkan Petekkaya çok başarılı çocuklar.
B.Ş: Beren Saat'i çok beğeniyorum. 'Aşk-ı Memnu' dizisindeki oyunculuğunu çok sevmiştim. Üçüncü dizisi olmasına rağmen çok yetenekli buluyorum. Umarım kendini yetiştirmeye devam eder.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.