ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782294

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1338

· Dün

6565


Yayın tarihi: 23.10.2010 Saat: 12:36
GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ..

Magazin

GERİ ADIM MI ?, REYTİNG UĞRUNA MI ?
Twitter'daki sayfasında "Çekimlerimiz için Denizli'de Ege'li ailemizi bağrına basacak bir köy arıyoruz. Bundan sonra da Denizli'nin değil o köyün adını anacağız" diyen ünlü yapımcı "Denizli'li köylüler, lütfen bana ulaşın bu yaz düğün yapacağız sizin orada. Denizli sosyetesini de çağırmayacağız" diye çağrıda bulundu.

Birol Güven Denizlililerden gelen tepkiler üzerine şöyle dedi
“Denizli'li dostlarımız bize sitem etmiş. Biz köylü değiliz diyorlar. İyi de hiç mi köylü yok bu şehirde, hiç mi köy yok. Her taraf mı merkez.”

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: rama20 Tarih: 23.10.2010 Saat: 13:25
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Neeeeeeeeee diyorsunuz DENIZLI Büyüksehre AdayyyyyyyRe: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: cancance Tarih: 23.10.2010 Saat: 15:59
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yaaaaaaaaaaaaaaa geçin bunları ben ve çevremdeki insanlar çocuklar duymasını izlemişler çok hoşlarına gitmiş.hem denizlide hiç mi köylü yok denizliyi köy gibi lanse etse ne olur.hani köylü milletin efendisiydi.neden köylü gibi doğal köylü gibi içten olmaktan utanıyorlar.internette bakıyprum gocunanlar var niye gocunuyorlar.ben gurbetteyim hiçte gocunan göremiyorum.daha diyorlarki denizli ailesi gelince diziye renk geldi güle güle öldük diyorlar.Re: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: resatkacmaz Tarih: 23.10.2010 Saat: 18:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
GELME!ORALARDA ENTEL TAKIMI ÇOK SEVMEZLER.BİRAZDA ÜLKENİN SORUNLARINA EĞİL.KORKARSINIZ DEĞİLMİ?BÖYLE HOŞUNUZA GİDİYOR.ÜÇÜNCÜ SINIF YAPIMLAR.ACABA HANGİ YATI ALAYIM DÜŞÜNCELERİ.GERÇİ BİZ BUNLARA LAYIKIZ AMA.Re: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: besiktasli Tarih: 23.10.2010 Saat: 21:22
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Köylüyüz Birol efendi ama GARI,yi bu kadar her lafin basinda kullanan köy varmi onu bilmiyoruz.Siz yinede denizlili senaristlere danissan iyi olur isim istersen verebilirim.Istanbula geldik Gari gari demeyem gari..............Re: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: cılgındodurgalı Tarih: 23.10.2010 Saat: 21:26
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
abiler bizde cocuklar duymasına protesto edelim herkesssssss bekliyomRe: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: sert Tarih: 23.10.2010 Saat: 22:06
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Ya adam haklı Denizli de köy yokmu ya Denizli hep şehirmi. Yalız Birol Güven şiveyi biraz abartmış. Ama destek olmak lazımRe: GIVIRTMA BİZİMOĞLAN, ÖZÜR DİLEYİVE GARİ.. (Puan: 1)
Gönderen: Mozdemir Tarih: 24.10.2010 Saat: 22:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
şimdi bazıları saçmalıyor köylü yokmu hiç var tabiki anlamıyorsunuz kültür farklılığından bahsediliyor kültür uymazmış.oysa o meltemin kızı en azından medeniyet kültür öğrenir.şimdi bu birol denen adam denizlide deniz olmadığını bilmiyorsa acaba kim kültürsüz? tabiki birol kültür medeniyet istanbulda barda gece kluplerinde öğrenilmez sayın meltem ve birol bende istanbulda yaşıyorum asıl istanbulluların medeniyetine biliyoruz gördük.biz denizlililerin medeniyeti söz konusu bile olamaz.gari kelimesine gelince gurur duyuyoruz amam hiç bir denizlinin yerinde gari kelimesi o kadar fazla ve saçma kullanılmaz.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.