ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47527961

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5759

· Dün

5731


Yayın tarihi: 21.08.2010 Saat: 12:33
Baba- Oğlu Kaza Ayırdı

Video Haber

Denizli'de Tüp Geçit Girişinde, Elektrikli Bisikletle Karayolları'na Ait Kamyon Çarpıştı. Bisikleti Kullananan 41 Yaşındaki Kemal Kardaş Yaralanırken, Oğlu 9 Yaşındaki Mehmet Akif Kardaş Yaşamını Yitirdi.

Tüp geçit girişinde, elektrikli bisikletle Karayolları'na ait kamyon çarpıştı. Bisikleti kullananan 41 yaşındaki Kemal Kardaş yaralanırken, başının üzerinden kamyonun tekeri geçen oğlu 9 yaşındaki Mehmet Akif Kardaş yaşamını yitirdi.

Kaza bugün saat 12.30 sıralarında Denizli- Acıpayam Karayolu'ndaki Kayhan Tüp Geçidi girişinde meydana geldi. 35 yaşındaki Zeki Doğan yönetimindeki Karayolları'na ait 35 APR 39 plakalı kamyona aynı yönde seyreden Kemal Kardaş'ın kullandığı, arkasında oğlu Mehmet Akif Kardaş'ın bulunduğu elektrikli bisiklet yandan çarptı. Kontrolden çıkan bisikletin kamyonun yakıt tankına çarpıp altına sürüklendiği kazada, sürücü Kemal Kardaş ile oğlu Mehmet Akif Kardaş yola savruldu.

Yaralı sürücü Kemal Kardaş olay yerine gelen ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılırken, oğlu Mehmet Akif Kardaş olay yerinde hayatını kaybetti. Üzerinde sarı- lacivert forma ve spor ayakkabıları bulunan çocuğun cansız bedeninin gazete parçalarıyla kapatılması yürek burktu. Kamyon sürücüsü Zeki Doğan ise gözaltına alındı.

Kaza anı olay yerine yakın bir işyerinin güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı. Yerde duran tek bir kaskın olması dikkati çekti. Ancak kaskı babanın mı oğlunun mu taktığı belirlenemedi. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.


 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Baba- Oğlu Kaza Ayırdı (Puan: 1)
Gönderen: yasin_kesmen Tarih: 21.08.2010 Saat: 17:37
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Allah rahmet eylesin Allah yakınlarına annesine babasına sabır versin üzücü bi kaza. başka bi konuda burdan site yönetimine seslenmek istiyorum dramatik ve üzücü bi kazayı dahada üzücü bi biçimde yazmanız çok yanlış yok başının üzerinden teker geçti yok şöyle oldu yok böyle oldu, olan olmuş zaten bunu direk ayrıntısıyla yazmanızı anlamıyorum.Re: Baba- Oğlu Kaza Ayırdı (Puan: 1)
Gönderen: yonetim Tarih: 21.08.2010 Saat: 19:15
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Değerli hemşerin Yasin kesmen. Öncelikle duyarlılığınız için teşekkürler. Site olarak bu tür ifadeleri aslında dikkat ederiz. Ve mümkün olduğu kadar böyle üzücü haberleri de yapmayız. Ancak bu haber içeriğindeki metin direk haber ajanslarından alınan metindir.Bizim buradaki hatamız metni olduğu gibi yayına sokmamız. Gerekli düzeltme yapılmıştır. Duyarlılığınız için tekrar teşekkeür ederiz. (M.Ünal)Re: Baba- Oğlu Kaza Ayırdı (Puan: 1)
Gönderen: HALİL BAKİ ÇELEN Tarih: 22.08.2010 Saat: 06:35
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Allah rahmet eylesin :(

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.