ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32045

25
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47182353

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1715

· Dün

8586


Yayın tarihi: 29.03.2005 Saat: 08:21
Denizli'de 5 yıldızlı pizza

Teknoloji Bu restoranda pizza yerken internet bağlantısını kullanabilir, siparişinizi beklerken masaj koltuğunda rahatlayabilirsiniz.
Müşterilerinin çoğunluğu yerli ve yabancı işadamlarından oluşan Akova Gurme Grill & Pizza, internet bağlantılı ve masaj koltuklu hizmet başlattı. İşadamlarının yemeklerini yerken işlerini aksatmaması için her masaya internet bağlantılı bilgisayar yerleştiren restoran, iş yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenler için de masaj koltuğu hizmeti sunuyor.
İşletme Müdürü Latife Civaroğlu, bir haftadan beri masaj ve internet hizmeti sunduklarını belirterek “Müşteriler önce şaşırıyor. Sonra da verdiğimiz hizmeti rahatlıkla kullanıyor. Amacımız, yoğun iş temposundan yemek yemeye bile vakit bulamayan işadamlarına hem işlerini aksatmadan yemek yiyebilecekleri bir imkanı sunmak hem de iş stresini ve yorgunluğunu atmalarını sağlamak. Boyun, sırt, ayak ve bacak masajı yapan koltuklarımızda da oturan müşteriler, rahatlamış bir şekilde restorantımızdan ayrılıyor” dedi.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.