ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529629

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1190

· Dün

6237


Yayın tarihi: 18.03.2005 Saat: 12:54
PEMBE GÜLMEZ KİMDİR ve BİZDEN NE İSTİYOR

Bizden Birileri nurigokgoz bildirdi: " 1945 Acıpayam doğumlu, İlk ve orta tahsilini Acıpayam’da tamamladı. Denizli Öğretmen Okulunu 1960 yılında bitirerek öğretmenliğe başladı. Çok sevdiği öğretmenlik mesleğini 1992 yılında noktalayarak emekli oldu. Altı yıl dershanelerde öğretmenlik mesleğine devam etti. Son dört yıldır da Denizli’de
Acıpayamlılar Eğitim Kültür Dayanışma Derneği Başkanlığını yürütüyor.

Çalışkan, kararlı ve tuttuğunu koparan bir yapıya sahip. Yaşamı boyunca hep doğduğu topraklar için bir şeyler yapmaya özen gösteren değerli başkanımız Pembe ablamızın bizden istekleri var elbette ki.

Onun istekleri öğle çok zorda bir şey değil hani. Unutmayalım bir elin nesi var iki elin sesi var. Bizlerden istediği, Birlik olmak birlik olmak birlik olmak.

Onun için bu güzel memleketin güzel insanlarına hizmet etmekten büyük zevk duyuyor. Mevlana’nın dediği gibi gelin diyor.

Acıpayam com olarak Dernek başkanımız Pembe ablaya başarılar diliyoruz.


"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.