ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

62
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47192922

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4246

· Dün

8038


Yayın tarihi: 30.01.2010 Saat: 12:14
MOTORLU TAŞITLAR VERGİLERİ İÇİN SON 3 GÜN!

Ekonomi SERHAT ARSLAN bildirdi: "Motorlu taşıtlar vergisinin birinci taksidinin ödenmesi işleminde son 3 güne girildi.

4 ocak pazartesi günü başlayan, motorlu taşıtlar vergisinin birincii taksidini ödeme dönemi, 01 şubat pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecek. Verginin birinci taksidi, vergi tahsiline yetkili bankalar ile vergi dairelerine yatırılacak. Motorlu taşıtlar vergisini, süresi içinde yatırmayan araç sahiplerinden söz konusu vergi daha sonra cezalı olarak tahsil edilecek. Ödemeler Gelir İdaresi Başkanlığı'nın www.gib.gov.tr internet sayfasına girilerek kredi kartıyla da gerçekleştirilebiliyor."

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: MOTORLU TAŞITLAR VERGİLERİ İÇİN SON 3 GÜN! (Puan: 1)
Gönderen: MUKO Tarih: 30.01.2010 Saat: 13:03
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Geçen seneye göre zamlı tarifeden alıyorlar.Birde vize,kasko falan filan Allah yardımcınız olsun..Benzin,mazot,tüpgaz bizde süper zaten.(Arabayla gezip gezmeyen belli olacak,sigarada olduğu gibi)

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.