ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529626

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1187

· Dün

6237


Yayın tarihi: 05.03.2005 Saat: 11:45
Acıpayam'da çekilen film bu pazar yayında

Duyuru hemkinm bildirdi: " Geçen ay İlçemizde Kanal 7 tarafından çekilen film 6 mart pazar günü akşam saat 8 de gösterime giriyor. Kanal 7 de her hafta pazar ve perşembe günleri yayınlanan Memleket Hikayeleri kuşağında yayınlanacak olan filmin adı Hem Okudum, Hemide Yazdım dır.Film Karahöyük Avşarı, Kırca ve Pınarbaşı Köylerimiz ile Acıpayam Merkezinde çekilmiştir.

Filmde oynayan aktörler arasında Köylülerimiz ve Acıpayamlı arkadaşlarımızda vardır. Bu filmi tüm Acıpayamlıların ve Acıpayamı sevenlerin seyretmeleri için davet ediyorum. Film 10 Mart perşembe günü akşam 8 de tekrar yayınlanacaktır. Emin OKKAYA "

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.