ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782303

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1347

· Dün

6565


Yayın tarihi: 10.01.2010 Saat: 20:28
NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA

Magazin

İzmir'de oturan Acıpayam Yeşilyuva'lı matematik öğretmeni Gökhan Karaoğlan Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçuya özel hicivli şarkı yaptı. Ülkemizde atama bekleyen binlerce öğretmenin sesi oldu. Yüksek lisansını da yapan Gökhan Karaoğlanın şarkısını kendi sesinden haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz. Ayrıca Gökhan Karaoğlan acipayam.com sitemizin yöneticilerinden olan Muharrem Karaoğlan'ın oğludur. 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: Hüseyin Kaçmaz Tarih: 11.01.2010 Saat: 13:17
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ŞARKISIYLA MEMLEKETİMİZİN EĞİTİMİNİN NE HALE GELDİĞİNİ, ÖĞRETMENLERİMİZİN DERSANELERE DÜĞÜRÜLDÜĞÜNÜ ANLATIYOR. ACI DA OLSA GERÇEK.Re: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: MUKO Tarih: 10.01.2010 Saat: 21:45
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Malesef Atama bekleyen,binlerce öğretmenin hali böyle.Hani ne derler"Tahtını yaparsın da,Bahtını yapamazsın".Bazen yazının,sözün bittiği yerde sanat devreye girer,işte böyle bir güzel anlatıverir her şeyi.Ulusal birçek haber sitelerinde yer aldı.Değerli kardeşim Mustafa Ünal'a bu duyarlılığından,haberden dolayı teşekkürler.Re: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: OSMANCAN Tarih: 10.01.2010 Saat: 22:52
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
DEĞİL ŞARKILARINI KULAKLARINA, GİTARIN SAPINI GÖZLERİNE SOKSAN GÖRMEZLER, DUYMAZLAR; BAŞKA PERFORMANSLARLA ŞANSINI ZORLAMAN GEREKECEK... ONLARIN İŞLERİ BAŞLARINDAN AŞKIN ŞİMDİLERDE; AĞIZLARINA ALDIKLARI AÇILIM LOKUMUNU NE YUTABİLİYORLAR, NE ÇIKARABİLİYORLAR; HABİRE AKTARIYORLAR...Re: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: Nuri Gökgöz Tarih: 12.01.2010 Saat: 12:18
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Söz ile tel bir olunca rüzgârlar hızlı eser, su ile demir bir olunca sitemler el keser, Gökhan evladımı kutluyorum.Bu bir yürek isyanıdır gençliğimin. Sevgilerimle.Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi)GÖKHAN'IN SESİ HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR (Puan: 1)
Gönderen: Ramazan Alkan Tarih: 12.01.2010 Saat: 15:29
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Gökhan'ın sesi her geçen gün çoğalıyor, çünkü aynı dertten bir çok insanın sesi ve dili oldu.

Ben de bu klip için haber yaptım. Amacımız ulusal basında yer alması. İnşallah başarılı oluruz.

RAMAZAN ALKANRe: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: Cengiz Sarıca Tarih: 12.01.2010 Saat: 18:54
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Gökhan kardeşim, değerli hemşerim duygularına katılmamak elde değil. Bu şarkınla tüm eğitimci öğretmen adaylarının dertlerini bütün Türkiye'ye duyurdun. Sana öncelikle bu yönden teşekkür ediyorum. Dilerim asıl duyması gerekenler duyar da sizin gibi değerli genç öğretmen adaylarının dertlerine çözüm bulunur. Seni biran evvel öğretmen kadrosunda görmek dileklerimle..Cengiz SARICARe: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: karakose Tarih: 14.01.2010 Saat: 11:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Arz ve talep meselesi aslında. Üniversiteler ihtiyaçtan fazla mezun veriyorlar. Olan gençlerimize oluyor tabi ki. Öğretmen olmuş bir gencimizin mesleği öğretmenliktir. Başka ne yapabilir ki. İnşallah bu meseleler düzeltilir. Yoksa gençlerimiz stres içinde mahvoluyorlar.Re: NİMET ÇUBUKÇU'YA ŞARKI YAPILDI-ATANAMADIM NİMET ABLA (Puan: 1)
Gönderen: gaysar2018 Tarih: 16.01.2010 Saat: 21:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
abı cok guzel olmus bızım turklerde gercekten bende anlamadım adam akc yasına gırmıs hala ogretmenlık yapıyor emeklı oluyor okul mudurlugu yapıyor yerını genclere bırakmıyor bu yuzden de kaynaklanıyor keske turkuye bu konuya dıkakt etse emeklı olana gorevı bıraktırsa genclere kapı acılsa bende yeşilyuvadanım cok guzel olmus abı

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.