ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782300

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1344

· Dün

6565


Yayın tarihi: 01.08.2009 Saat: 14:37
SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU

Magazin

Sanal ortamda tanışan ve bu güne kadar yüzlerce şiire imza atan Acıpayam’ın Sıla bülbülleri Acıpayam’ lı Toprağın Sesi Nuri Gökgöz ve Yeşilyuva’ lı Bir Telli Turna Muharrem Karaoğlan Pazartesi günü Yeşilyuva’ da buluştular.Annesinin rahatsızlığı için Yeşilyuva Beldesine gelen Muharrem Karaoğlan, yıllık izni nedeniyle Acıpayam’da bulunan Toprağın sesi Nuri Gökgöz’ü beldesine davet etti. İki Sıla Bülbülü Muharrem Karaoğlan’ın baba evinde buluşarak hasret giderdiler.

Muharrem Karaoğlan çocukluk ve gençlik yıllarının geçtiği beldesini tanıtırken çırak olarak çalıştığı ayakkabı dükkanında eski günleri hatırlayarak önlüğü üzerine geçirdi. Toprağın Sesi ile Bir Telli Turna birlikte bir çift ayakkabı yaptılar.

İlhan Ustanın kahvesini de içen iki sıla bülbülü İlhan ustadan Yeşilyuva Beldesindeki Ayakbıcılık ve karşılaştıkları sorunlar ile ilgili bilgi aldılar. Beldenin önemli yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler. Muharrem Karaoğlan’ ın Babası Rahmetli Hüseyin Karaoğlan’ın mezarına uğrayan İki bülbül tüm ölmüşlerin ruhlarına fatiha okudular.

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU (Puan: 1)
Gönderen: Hüseyin Kaçmaz Tarih: 01.08.2009 Saat: 14:57
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Nuri abi. Ayakkabı yapımını öğrendiğine göre, Ben kırkiki numara giyiyorum. En iyisinden bir ayakkabı isterim.Re: SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU (Puan: 1)
Gönderen: BİLAL TEKİN Tarih: 02.08.2009 Saat: 00:44
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
çok duygılu anlar olmalı öyle değilmi sıla bülbülleriRe: SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU (Puan: 1)
Gönderen: yılmaz 20 Tarih: 02.08.2009 Saat: 23:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
sizin gibi değerli büyüklerimle ben de tanışmak isterim ama bir türlü nasip olmadı, nuri hocamın bürosuna gittim fakat işleri dolayısıyla dışarıda olduğunu öğrendim neyse önümüzdeki günlerde deneyeceğim şansımı.Re: SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU (Puan: 1)
Gönderen: Cengiz Sarıca Tarih: 03.08.2009 Saat: 11:12
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Değerli hemşerim. saygı değer Nuri hocam sizleri tebrik ediyorum. Ben de bir Yeşilyuva'lı olarak eski günlere uzandım sayenizde... O günleri hatırldım. Teşekkürler sizlere...Re: SILA BÜLBÜLLERİ YEŞİLYUVADA BULUŞTU (Puan: 1)
Gönderen: tosun Tarih: 03.08.2009 Saat: 19:49
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
HOCALARIMI BIR ARADA GÖRMEK COK GÜZEL ALLAH BERABERLIKLERINI BOZMASIN INSALLAH ARKADASLIKLARI BIR ÖMÜR BOYU SÜRER

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.