ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47783246

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2290

· Dün

6565


Yayın tarihi: 28.07.2009 Saat: 17:11
KARAAĞAÇ BABA KİMDİR ?

Öz Eleştiri

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: KARAAĞAÇ BABA KİMDİR ? (Puan: 1)
Gönderen: Girenizliler Derneği Tarih: 28.07.2009 Saat: 19:33
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
karaağaç baba türbesi kumavşar acıpayamda ancak geçmişten günümüzü hanği acıpayamlıya sorsak yada hanği kumavşarlıya sorsak kimse kimdir ne dir özet olarak bilenlerin sayısı bir okadar azınlıktadır kaldıki acıpayam cehresinde namı ile tambir kültür hazinesi acıpayam a acıpayam yapan muhteremlerden oysaki biz acıpayam halkı olarak bırakın türbesinin nasıl oldugunu nerde oldugunu bile bilemez hal almışızdır şimdi sorarım size karaç baba kimdir türbesi cevresiyle hakettiği bir bakım ve görsel olarak gerekli özenti gerekli cevre güzelleştirmesi varmıdır ben tüm kumavşarlılara soruyorum bu türbemize nakadar sahip cıkıyorsunuz degerli geçmiş belediye başkanlarım ve mevcut başkanım bu türbemiziçin ne yapmışlardır ne yapma tasarımındalardır ben bunu sormadan gecemiyecem hiç kimse kusura bakmasın amma ben kumavşarı halkına kınıyorum saygılarımla sabit kızılhanRe: KARAAĞAÇ BABA KİMDİR ? (Puan: 1)
Gönderen: nuri634 Tarih: 29.07.2009 Saat: 11:01
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
kumafşarlı olmakta gurur ve onur duyuyorum

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.