ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47527984

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5782

· Dün

5731


Yayın tarihi: 27.07.2009 Saat: 14:35
Kaymakam Hatipoğlu Tavşanlı’ya Atandı

Son Haber Ramazan Alkan bildirdi: "

Acıpayam Kaymakamı Numan Hatipoğlu Kütahya Tavşanlı Kaymakamlığına atandı.

Dört yıldır Acıpayam Kaymakamı olarak görev yapan Numan Hatipoğlu Acıpayam ve Köyleri için önemli yatırımlara öncülük etmişti.Acıpayam Kaymakamı Numan Hatipoğlu, dört yılı doldurup beşinci yıla girerken tayininin çıktığını belirtti ve çok sevdiğim Acıpayam halkı için Acıpayam.com sitesinde daha sonra bir veda mesajı yazacağım dedi.

Acıpayam Kaymakamlığına ise Çaykara Kaymakamı Uğur Kalkar tayin oldu.Öte yandan Serinhisar Kaymakamı Mustafa Yıldız ise Uşak Vali Yardımcılığına atandı.

Yaklaşık altı yıldır Serinhisar Kaymakamı olarak görev yapan Mustafa Yıldız’ın yerine ise Aşkale Kaymakamı Zeyit Şener tayin oldu.

Yeni atanan Kaymakamlarımıza görevlerinde başarılar dileriz.
"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Kaymakam Hatipoğlu Tavşanlı’ya Atandı (Puan: 1)
Gönderen: Girenizliler Derneği Tarih: 28.07.2009 Saat: 01:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ACIPAYAM COK DEGERLİ BİR KAYMAKAMINA UĞULUYOR DİYEBİLİRİM SAYIN KAYMAKAMIMIZ BENİM ŞAHSİ BİRE BİR KANIMCA İNSANLIGA VE BULUNDUGU MAKAMA LAİK BİRİ İDİ ACIPAYAM DA YAPMIŞ OLDUGU TÜM ÇALIŞMALARI YAKİNEN BİLEN BİRİ OLARAK VE BİZLERİN TÜM ETKİNLİĞİNDE BULUNAN SAYIN KAYMAKAMIM NUMAN HATİPOĞLU NASIL ACIPAYAMDA YAPMIŞ OLDUGU ÖRNEK ÇALIŞMALARLA ACIPAYAM A KATKIDA BULUNDU İSE DERİMKİ TAVŞANLI COK TALİHLİ BİR KAYMAKAM SAHİBİ OLUYOR ÖNCELİKLE TAVŞANLIYA HAYIRLI OLSUN DERKEN ACIPAYAM HALKINADA YAKIŞAN BİR NETELİKTE UGURLAMA DÜŞTÜĞÜNE KALBEN İNAN BİRİ OLARAK BU HABER İLE ÜZÜLDÜĞÜMÜ İFADE EDERİM SAYGILARIMLA YENİ GÖREV YERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM SAYIN KAYMAKAMIM NUMAN HATİPOĞLU SAYGILARIMLARe: Kaymakam Hatipoğlu Tavşanlı’ya Atandı (Puan: 1)
Gönderen: yonetim Tarih: 28.07.2009 Saat: 17:34
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
www.acipayam.com web sitesi olarak değerli kaymakamızla 4 yıllık beraberliğimizde kendilerinden çok şeyler öğrendik.Özellikle Türk kültürü ile ilgili düşünce yapısı ve hassasiyeti site çalışmalarımızda bizlere feyz olmuştur. Kendilerine yeni görev yeri olan Tavşanlı'da da başarılarının devamını diliyorum. 4 yılı aşkın sürede Acıpayam'da birçok örnek projeye imza atan kaymakamıza minnetlerimi sunuyor saygılar sunuyorum.(Mustafa Ünal)

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.