ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782302

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1346

· Dün

6565


Yayın tarihi: 13.07.2009 Saat: 13:39
: ACIPAYAM'LI MODACIMIZ FATMA ÜNAL HAZIRLADIĞI KIYAFETLERLE SES GETİRDİ

Magazin Fatma Ünal bildirdi: "

Denizli’nin şirin ilçesinde 9. kez düzenlenen geleneksel Buldan Festivali’nde, Naturel Moda Evi sahibi Fatma Ünal’ın Osmanlı’dan günümüze uyarlanan pamuklu ve ipek Buldan Kumaşı’ndan tasarladığı özel kıyafetler damgasını vurdu.

Serap Fidan Cast Model Ajans mankenleri tarafından sunulan kıyafetler, Fatma Ünal’ı ayakta alkışlattı.Defilenin bir diğer özelliği de küçük oyuncu ve manken Sanem Fidan’ın, halısı Serap Fidan ile aynı podyumu paylaşmasıydı. Serap Fidan Cast Model Ajans oyuncusu olan Sanem’in yakın zamanda vizyona girecek olan ve çok ses getirecek sinema filminin galasında giyeceği kıyafeti de Modacı Fatma Ünal tasarlayacak.
Modacı Fatma Ünal Aslen Acıpayam Kelekçi beldesinden, İzmir'de moda evi sahibi. "

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM'LI MODACIMIZ FATMA ÜNAL HAZIRLADIĞI KIYAFETLERLE SES GETİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: medcezir Tarih: 13.07.2009 Saat: 22:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
fatma yenge senmisin memetali ve caglarin annesi eger oysan herseyin en iyisne layiksin sen azmin sayesinde kazandin bu basarilari hakettin seni gormeyeli cok olduRe: ACIPAYAM'LI MODACIMIZ FATMA ÜNAL HAZIRLADIĞI KIYAFETLERLE SES GETİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: Fatma Ünal Tarih: 05.08.2009 Saat: 16:14
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bana ulaşmak isterseniz fatma_unal66@hotmail.com adresinden ulaşabilirsinizRe: ACIPAYAM'LI MODACIMIZ FATMA ÜNAL HAZIRLADIĞI KIYAFETLERLE SES GETİRDİ (Puan: 1)
Gönderen: günggör Tarih: 18.02.2010 Saat: 16:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
helal olsun hemşerime.

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.