ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529694

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1255

· Dün

6237


Yayın tarihi: 21.05.2009 Saat: 10:31
ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ

Güncel Ramazan Alkan bildirdi: "
Acıpayam’da 2008 yılı Nisan ayında Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın açılışını yaptığı park ile Pazaryerinin adı değiştirildi.

2008 yılı Kasım ayında faaliyete geçen her katı 10.000 m2 üç katlı toplam 30.000 m2 alana sahip pazaryerinin adı eski yönetim tarafından “Türkiyenin En Büyük Pazaryeri” adı verilmişti.

Yine 2008 yılı Nisan ayında açılışı yapılan parkın ismi de eski yönetim tarafından dönemin belediye başkanının adı olan “Sefer Demir Parkı” verilmişti.

Geçtiğimiz hafta belediye meclisinde görüşülerek iktidarın oybirliği ile kabul ettiği isim değişikliği beraberinde tartışmaları da getirdi.

İsim değişikliklerine muhalefet kanadından meclis üyelerinin şiddetle karşı çıkması oturum esnasında bazı gerginliklere neden oldu.Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şekvan,
“Pazaryeri ve Parkın adının değiştirilmesi için belediyemize vatandaşlar tarafından dilekçe ile müracaat edildi. Bu konu hakkında belediye meclisinde görüşmek için toplandık, muhalefet kanadından gereksiz tepkiler aldık. Oylama sonucu ise tarafımızdan oybirliği ile değişiklik kabul edildi” dedi.

Pazaryerinin yeni ismi ACIPAYAM PAZARYERİ ve parkın ismi de CUMHURİYET PARKI OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ.

Haber & Fotoğraflar : RAMAZAN ALKAN
"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: ULUYAYLA Tarih: 21.05.2009 Saat: 10:51
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
SAYIN BASKANIM BASARILARINI DEVAMINI VE DAHA NE KADAR YANLIS VARSA DOGRU YOLDAN AYRILMA DOGRU GÖRÜNÜBTE HARANDAN YANLISLARDAN GERI KALMAYAN O GERICI ZIHNIYETTEN DAIMA UZAK DURMANI HERSEYIN GÜZELI ASLI NEYSE O OLMALI SAHISLAR ISMINI VERECEKSE KENDI PARASIYLA YABTIRIB ISMINI KOYSUN MILETIN PARASI YAPILAN HERSEY BU ULUSUN HERKESIMIN HAKI VARDIR SAYGILARIMLA COK GÜZEL YANLIS NEYSE DOGRUYU BUL O SAHISLARDA ÖGRENSINRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: SULEYMANKURBAN Tarih: 21.05.2009 Saat: 10:59
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bu olaya sadece gulunur baska hıc bır yorum yapılmaz, ama gene bız bıraz yorum yapalım. eskı yonetımın yenı pazar yerıne verdıgı ısım anlamsız. sanırım ısım degıl sıfat oluyor, ama gercekte adı ne olursa olsun orasının adı halkın dılınde acıpayam pazaryerıdır. ısım koysan ne olur , değiştşrsen ne olur. dıger park kısmına gelınce nu parkın nerde oldugunu bılmıyorum ama ısmının sıyası anlamlar ıcermesı gerekmez. mesela camlık parkı ( camlık tarafında ıse) yada baska bır semt ısmı olabılır. bırakalım bu ısımlerle ugrasmayı, sanırım baska yapılacak cok daha mühim işler vardır.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: ULUYAYLA Tarih: 21.05.2009 Saat: 11:24
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
SEFER DEMIRIN VARSA YABMAYAGÜCÜ BIR OKUL YAPTIRSIN YADA BIR KÜTÜBHANE BUNA BENZER KOYSUN ISMINI KIMSEDE BUNU SILEMEZ PARKIN ISMI ÖNEMLIDEGIL BURAYA SEFER DEMIR YAZILIRKEN KENDI DÜSÜNÜB OLMAZ BU PARKINPARASI HALKIN VERGILERIYLE YAPILDI NEDEN SÖYLEMEDI ÖNEMLI OLAN DOGRU NEYSE O OLMALI HERKEZDE DAHA ÖNCE NEDEN BUNU ISMI YANLIS OLMUS DEYE DÜSÜNMEDI SIMDIMI AKLINIZA GELDI UYAN BE HALKIM UYAN YETER UYUDUGUNUZ BEN HALKIM HAKLIYIMRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: hisar Tarih: 21.05.2009 Saat: 12:24
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Eskileri değiştirmek yerine yeni bir şeyler eklemek lazım. Acıpayamın ihtiyacı kısır çekişmeler değil yeni ve büyük hizmetlerRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: onbasi20 Tarih: 21.05.2009 Saat: 12:33
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
arkadaslar tartismalara bos verein sefer demir baskan gitti yerine hulisi sevkan baskan geldi.önemli olan acipayamin ve kasabalarinin vede köylerinin gelecegidir yani halkimizin en üst seviyede vede rahat nasil yasatabiliriz düsüncesine hakim olalim nice fakir insanlarimiz var, önemli olan bunlari arastirip yardim yapmak birbirimizle tartismak olmasin.VARSA HATAM KUSURUM TÜM ARKADASLARDAN ÖZÜR DILERIMMMMRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: vurgun (vurgun_m@mynet.com) Tarih: 21.05.2009 Saat: 12:37
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Sevgili hemerilerim yorumlarinizi yazarken biraz dikkatli olun.Yazdiginiz kelimelerin anlamlarini dusunerek bilerek yazin.kimse halkimiza uyumaktan vaz gecin diye veya gerici kafalar veyada CUMHIRIYET gibi guzel degerli kelimelirimizin siyasette kullanildigini yazarak kendi görüslerini ortaya dokmesin.Insanlar o kelimeleri yazanlarin görüslerini acikca biliyor.Asil geride kalmisligi sizler birakmaya calisin bu sizide bizide mutlu edecekdir TESEKKURLER.....Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: Girenizliler Derneği Tarih: 21.05.2009 Saat: 13:30
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bende diyorumki asil olan kişler degildir genel genel anlamda düşünüldüğünde kişi yada kişiler anlamakta ve anlatılmakta olacaktır bir insan başkan olur hatta başbakanda olur cumhur başkanıda olur öyleise bir hiç olmaktansa toplumda eserbırakmak gerek amma bu eser kendimizi degilde genel anlamda olmalıdır kişiye has isim vb bence bu ülke ugruna canverenlere yapılmalıdır yani şehit basri arsalan patkı olabilir amma kişi eger saglıgında birşeyler yaptı ise bunu kendi cebinden kendi rızkından yapmadı ve adına koydu ise ben derimki şahıs yanlış yapmakta kendine mal edilemez genel anlamda olmalıdır cünki halktan alınan destek halka armagan edilmeli ve böyle eserler yadedilmelidir buda benim düşüncem tarihi dokularımız önplanacıkmalı ve kültürel degerlerimiz toplumsal kaynaşmalar olmalı ki bu tür pilan programda en dogru kararlar cıkar ve bunu benim gözlemlerime göre acıpayam belediye başkanımız halkla başarmakta ve biz acıpayam için siyasi görüş derdinde degiliz biz acıpayam için eline taşın altına koyan yada koyacak insanlarla hezaman varız der siyasi görüşü ne olur sa olsun bu bizi etkilemez plan projesi olsun amma toplum adına olan herşeyde bizleri önersin degerlendirelim der bundan güzel başkan olurmu deyin hele olurmu başkan oldugu günden beri takip edebildiğim kadarıyla halkla el ele oldugunu ve bu taployu gördüm yaşlı genç cocuk demeden el ele olan bir başkanımız var bence eleştiri yerine biz nasıl katkıda buluna biliriz demek gerekmezmi saygılarımla sabit kızılhanRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: gazeteci Tarih: 21.05.2009 Saat: 13:45
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bence biraz ayıp olmuş ama neyse olan olmuş başarılar dilerim başkanımRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: Mustafa Ünal Tarih: 21.05.2009 Saat: 13:45
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Benim kişisel görüşüm. Eski isimler pek uydun değildi zaten. Biri sıfat diğeri parkın yapıldığı zamandaki belediye başkanı.Sefer demir ismini ynei başkan koysaydı daha anlamlı olurdu.Parkın yapıldığı zamanki başkanın adının konması pek uygun değildi zaten.Örnek verecek olursak Denizli'de Ziya tıkıroğlu başkanken açık hava tiyatrosu yaptırdı ve adı ancak yaklaşık 20 yıl sonra bu dönemde değiştirildi ve Ziya Tıkıroğlu kültür merkezi oldu.Ancak yeni isim verirken de kişisel görüşşüm olarak iyi irdelenmesi gerektiği kanaatindeyim. Cumhurşyet parkı çok güzel genel bir isim aslında ancak memlekette her yerde olan bir isim. Keşke yerel değerşerimizle alakalı bir isim konsaydı daha anlamlı olacaktı kanaatindeyim.Örnek verecek olursak Acıpayam kültüründe bir dünya yerek değerimiz. var. Ali vehbi parkı--Talip özkan parkı--Mehmet yılmaz parkı--Karaağaç ovası parkı gibi. Temennim odur ki diğer parklara bu isimler verilir. Genede en büyük parka Cumhuriyet parkı demekte anlamlıdır. Bunun siyasi olarak değerlendirilmesi üzücü. Cumhuriyet hepimizin sahip çıkması gereken ortak bir değerdir. Kimseye özel değildir. Saygılar.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: doğru söğler Tarih: 21.05.2009 Saat: 16:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bence yanlış olmuş acıpayamda 15 sene belediye başkanlığı yapmış olan birine bu kadar hak vermek lazım kaldıki o parkın yerini alanda ağaçları dikende çimlendirende bakımını yapıp içini düzenleyende kendisi.o park üzerinde hiç bir emeği olmayanlar bir taş bile koymayanlar bu ismi niye değiştirir anlamış deilim adamın bu kadar emeği geçmiş bu kadar hakkı vardır heralde sizçe çokmu? gelelim pazar yerine sefer demir o yazıyı yazarken kafasından mı yazmış acaba her yere yazı gönderip teyit aldıktan sonra yazmış bence bir istanbul belediyesinin bir ankara belediyesinin bir denizli belediyesinin yapamadığını yapmak her baba yiğidiğin harcı deil bence acıpayam halkı olarak aslında gurur duyulması lazımRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: doğru söğler Tarih: 21.05.2009 Saat: 16:50
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
HER ŞEYDEN ÖNCE DÜŞÜNCELERE SAYGI AMA LÜTFEN EMEĞEDE SAYGIRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: texyn Tarih: 21.05.2009 Saat: 17:22
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Bana birisi Hulusi Şevkan'ın Acıpayam için düşündüğü projeleri var mı?söyleyebilir mi? Nedense var olan projeler ve yapılanlar üzerinde değişiklik yapılıyor.Acıpayam her zaman gelişmeli.Yerinde saymamalı ama gördüğüm kadarıyla yeni olumlu projeler yok.isimler değişiyor ve duyduğuma göre bulvardaki refüjler kaldırılıp yenileri döşenecekmiş......Belediyecilik bu mu?üzerine konabilecek birşey yok mu? Universite inşaatı aniden durdu.SEBEP????....... bakınız: www.acipayamicin.blogspot.comRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: texyn Tarih: 21.05.2009 Saat: 17:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Bana birisi Hulusi Şevkan'ın Acıpayam için düşündüğü projeleri var mı?söyleyebilir mi? Nedense var olan projeler ve yapılanlar üzerinde değişiklik yapılıyor.Acıpayam her zaman gelişmeli.Yerinde saymamalı ama gördüğüm kadarıyla yeni olumlu projeler yok.isimler değişiyor ve duyduğuma göre bulvardaki refüjler kaldırılıp yenileri döşenecekmiş......Belediyecilik bu mu?üzerine konabilecek birşey yok mu? Universite inşaatı aniden durdu.SEBEP????.......Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: aspava Tarih: 21.05.2009 Saat: 17:59
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
MALESEF BIZDE GELEN GIDENIN IZINI SILMEK ICIN GELIR . HER ZAMAN TUTAR. HARIKASIN BASKANRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yarhan Tarih: 21.05.2009 Saat: 18:16
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Herkese Selam ve Saygilar. Acipayamli degilim ama, az bucuk irtibatim var. Bu isim degisitirilmesi TIPIK bir zihniyetin aciga vurmasi, tahammülsüzlügün meydana cikmasidir.Bu memlekete civi cakan her yerde ismi ile yasayabilir.Bu degisitirilme sebeplerine göre PAZARYERI ve PARK yerinde kaldirilmali. gelecekte bu Park ve pazaryeri Sefer DEMIR´in baskanliginda yapildi, denmeyecek mi, o zaman lütfen bu beton yigininida kaldirin. Bu beton yiginin oldugu yerde hayvan pazari vardi, hayvan pazarini geri isteriz. degil mi...1940 zihniyeti...Sizde dikin bir TAS, o tasi 1940 zihniyeti dikti desinler. Birakin cör cöple ugrasmayi, dikin bir TAS, o tasin altinada isminizi yazdirin. Birakin makyaj islerle ugrasmayi, Bitirin fakülte binasina adam temelini attirdi. Bitirin anlinada DR...bilmem kim diye astirin. ugrasmayin. Tas dikin babam tas.. SaygilarRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: Mehmet Tuzcu Tarih: 21.05.2009 Saat: 20:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Bireylerin yaptığı sanılan veya iddia edilen hatalar, bir başka hatayı; başka bireylerin yapma hakkını hiçbir zaman doğurmaz. Türkiye'nin her tarafı hep aynı isimlerle tıka basa doldurulmuştur. Bir ortamda en çok sarfedilenler , onun yokluğundandır. Sağ sokak Cumhuriyet sokağı,anacadde cumhuriyet caddesi, bulvar cumhuriyet bulvarı , meydan ise Cumhuriyet meydanı.... Hatta cumhuriyet karakolu, cumhuriyet okulu,lisesi, üniversitesi vs.. vs... Avrupa'da acaba nasıldır? Bir meydandan başka hiç bir yerde göremezsiniz. Bu cumhuriyetin yokluğundan mıdır, yoksa sindirilerek benimsendiğinden midir? Başarısız insan bahane üretir. Başarılı insan problemleri detaylarını araştırarak köklü çözüm getirir. Korkak insan ise taklid eder. Acaba diyorum Türkiye'deki bu hastalık kervanına sizde katılmak zorunda mısınız??? diye kendime de sormadan edemiyorum. Ama Mehmet herkes eleştiriyor. En kolay olanını sen de mi yapıyorsun. Çözüm nerededir? Eleştirmek çok kolay.. Önemli olan alternatif çözümler getirmek değil midir? Öyleyse al sana Acıpayam İlçesinin ilk Kâim-i Makamı ünlü şair Şair Eşref diyorum. Bu sayade şairin ismiyle ilçeyi daha iyi tanıtamaz mıydık ? Farklı insan farklı düşünce taklitlerden daha iyi değil mi acaba??? diyerek kendimi sorguluyorum... Saygılarımla Mehmet TuzcuRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: MUKO Tarih: 21.05.2009 Saat: 22:00
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür. (Mevlana) Mühim olan,dikenden gül bitirmek değilmidir?Tabelanın değişmesi değil,Türkçe olması yeterli,gerisi laf-ı güzaf.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: AMAAT2020 Tarih: 21.05.2009 Saat: 23:47
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Eyyyy, Türk Milleti, % 47 ile iktidar yaptınız, Eyyy Acıpayamlılar, % 54 ile Başkan yaptınız, her iki zihniyet için ancak şu yorumu yapacağım. Bilmem "Karal Çıplak" filmini izleyenleriniz varmı, yoksa ya filmini izleyin, yada kitabını bulun okuyun, sonrada seçtiklerinize bir daha bakın. Saygılar saygılar.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yasinsonmez Tarih: 22.05.2009 Saat: 00:59
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bence yanlış olmuş acıpayamda 15 sene belediye başkanlığı yapmış olan birine bu kadar hak vermek lazım kaldıki o parkın yerini alanda ağaçları dikende çimlendirende bakımını yapıp içini düzenleyende kendisi.o park üzerinde hiç bir emeği olmayanlar bir taş bile koymayanlar bu ismi niye değiştirir anlamış deilim adamın bu kadar emeği geçmiş bu kadar hakkı vardır heralde sizçe çokmu? gelelim pazar yerine sefer demir o yazıyı yazarken kafasından mı yazmış acaba her yere yazı gönderip teyit aldıktan sonra yazmış bence bir istanbul belediyesinin bir ankara belediyesinin bir denizli belediyesinin yapamadığını yapmak her baba yiğidiğin harcı deil bence acıpayam halkı olarak aslında gurur duyulması lazımRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yasinsonmez Tarih: 22.05.2009 Saat: 01:02
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
20 berberin sorunlarını çözemediler ama kendi sorunlarını hemen hallettiler.. BRAVOO sizlere..Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: acargokhan Tarih: 22.05.2009 Saat: 12:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Öncelikle Sayın Dr Hulusi Bey bu koltuğa oturalı daha 2 ay olmadı ve projeleri yok, şu yok bu yok diye şimdiden insanlar eleştirmeye başladı bile. Halbuki bu kardeşlerimizin anladığım kadarıyla Acıpayama gelen prof. peyzaj mimarlarından veyahut kültürel ve sanatsal etkinliklerden haberi yok galiba. Acıpayam için projeler profesyonel insanlarla birlikte üretiliyor.Bu kişilerde ben bilirim benim dediğim doğrudur zihniyeti yok her şey açık tarışılarak bazı şeyler yerine oturuyor.Acıpayam Belediyesinin daha önce hiç kompozisyon yarışması düzenlediğini gördünüzmü?Şahsen ben görmedim.Arkadaşlar refüjlerin kaldırılmasından bahsediyorlar. Hangi Acıpayamlı o refüjlerden şikayetçi değil? Kim kavşaklardan geçerken sağını solunu göremediği için kaza geçirme tehlikesi yaşamıyor?Biraz mantıklı düşünmek gerektiği kanaatindeyim.bildiğim kadarıyla vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda o isimler değiştirildi. Ben hiç bir yerde bir kişi görevindeyken kendi ismini bir parka, iş merkezine...verdiğini görmedim bu bana göre saçmalıktır.Eleştiri yapıyoruz ama genelde ne yazık ki bu eleştirilerimiz genelde yapıcı değil yıkıcı oluyor. Sayın Sefer Demir in Acıpayam a çok emeği geçmiştir bu konuda şüphe yoktur. Ama Acıpayam ın taze bir kana ihtiyacı vardı ve bence aradığını da buldu.Saygılar.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: İ.H.O Tarih: 22.05.2009 Saat: 13:19
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
HANİ BU DUVAR BİZİMDİ. HANİ BU DUVARA Bİ ÇİVİ ÇAKANA SAYGINIZ VARDI.ACIPAYAMI ACIPAYAM YAPAN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ACIPAYAM İÇİN ÇALIŞAN ONBEŞ YILINI HİÇ TATİLE BİLE GİTMEDEN ACIPAYAMA VEREN Bİ İNSANIN ADINI BİLE HAZMEDEMEMEK HOŞ KARŞILANACAK BİŞEY DEĞİL BENCE.ACIPAYAMDA O KADAR CUMHURİYETİMİZ VARKİ, ADI MADEM DEĞİŞTİRİLECEKSE YENİ MAHALLE PARKI OLABİLİRDİ. ACIPAYAMIN DUVARLARINDA ,DEV-SOL DEV-GENÇ YAZILARI GÖRMEYE BAŞLADIK NEDENSE BİR KAÇ AYDIR.ACABA BİRİLERİ YİRMİ BEŞ SENEDİR HASRET KALDIĞI İDOOLEJİLERİNİ HAYATAMI GEÇİRİYOR DİYE DÜŞÜNÜYOR İNSAN. İNANMAYAN ÇİFTLİK YOLUNDAKİ TIRAFO BİNASINA BAKAR. BIRAKALIM ARTIK BU SAĞ SOL MESELELERİNİ ACIPAYAMI NASIL DAHA GÜZEL YAPARIZ DİYE KAFA YORALIM.BİR HAZIMSIZLIKTIR GİDİYOR GÖRDÜĞÜM KADAR.BAZI ARKADAŞLARDA GERİCİ FALAN DİYE İNSANLARA HAKARET EDİYOR.İLERİCİ NASIL OLUNUYOSA BİZEDE ÖĞRETSİNDE İLERYELEYİM.İSTEMEZÜKLE-YAPTIRMAMLA-BENİM DÜŞÜNCEM DAHA GÜZELLE İLERİCİLİK OLMUYO. HERKESE SELAMLAR.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yonetim Tarih: 22.05.2009 Saat: 14:03
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Foruma yeni konu açtım arkadaşlar. Eleştiriden ziyade önerisi olanlar forumlara yazsınki bu öneriler havaya uçmasın.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: SONAY Tarih: 22.05.2009 Saat: 15:10
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Cumhuriyet Parkı isminin siyasi olarak düşünülüp parka verildiğini sanmıyorum.. Genel bir isim olarak kullanılmış. Ayrıca, Acıpayam Belediye Başkanımız Syn. Dr. Hulusi Şevkan herhangi bir siyasi partinin adıyla değil şahsına verilen oylarla kazanmıştır Belediye Başkanlığını. Bunu tüm aklı başındakiler biliyorlar ve söylüyorlar. Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın..Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: toros Tarih: 22.05.2009 Saat: 16:35
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Yapılanı bozmak çok kolaydır.Yapılan hizmetleri değiştirmek ,yıkmak.bozmak yerine acıpayama daha ne gibi yeni hizmetler yapabiliriz anlayışı ile haraket etmemiz lazım geldiğini düşünüyorum.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: KanberOglu20 Tarih: 22.05.2009 Saat: 20:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Simdi Bu Baskan Hessizlik yapiyor giden de ismini heryerde olmasina istemis Bunlar varRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: acıpayamlı020 Tarih: 23.05.2009 Saat: 02:43
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
DEĞERLİ ACIPAYAMLILAR:BAKIYORUM ESKİDEN SAĞ SOL MESELESİ VARDI ŞİMSDİ İSE DOKTOR - SEFER MESELESİ OLACAK GALİBA.HİÇ BİR MAKAM ,KOLTUK ve MEVKİ BAKİ DEĞİLDİR.HİÇ KİMSENİN BABASININ MALI DEĞİLDİR.BURADA ÖNEMLİ OLAN ACIPAYAM İÇİN İYİ ve HAYIRLI İŞLER YAPILMASIDIR.PAZAR YERİ YAPILMIŞ PARKLAR YAPILMIŞ İSMİ AHMET'MİŞ , MEHMET'MİŞ,ALİ, VELİYMİŞ NE FARKEDER.BEN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM; "" TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PAZAR YERİ "" YAZISININ BİZE YANİ ACIPAYAMLILARA UTANÇ VERİCİ BİR DURUMUMU VARDI.DOĞRUSU GURUR DUYULACAK BİR OLAYI SEN BEN KAVGASINA GETİRİP İSMİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ YAZIK; EĞER YAPAN ZİHNİYET VEYA KİŞİYE ACIPAYAM KIZGINSA OZAMAN ONUN YAPTIĞI BİNANIN İSMİNİ DEĞİL BİNAYI KOMPLE KÖKÜNDEN KALDIRMAK LAZIM .ŞUNUDA UNUTMAYALIM SAYIN BAŞKANIM DR.HULİSİ BEYİN BİZ ACIPAYAMLILARA SÖZLERİ VARDI SÖZLERİNDEN BİR TANESİ "" EĞER DUVARA BİR ÇİVİ ÇAKILMIŞSA DUVARDA BİZİM ÇİVİDE BİZİM "" DEYİP ÇAKILAN ÇİVİYİ YAPILAN İŞLERİ SAHİP ÇIKACAĞIZ DEMİŞTİ. DEMEKKİ DÜN DÜNDÜR BUGÜN BUGÜNDÜR. BAZI YORUM YAZAN ARKADAŞLAR YAPILAN İŞLERİN KASITLI OLDUĞUNU ANLATMIŞ OLUYORLAR. ÇÜNKÜ ÖNCEKİ BAŞKAN HAKKINDA KÖTÜ ve YAKIŞMAYAN YAZILAR YAZMIŞLAR.NE DİYE SORMADAN BEN AÇIKLIYAYIM '' SEFER DEMİR ADINI PARKLARA VERECEKSE PARASIYLA YAPTIRSIN ÖYLE ADINI VERSİN DEMİŞ KARDEŞİMİZİN BİRİ. DOĞRU SÖYLEMİŞ BEDAVADAN İSMİNİ VERMİŞ ODA CANIM OLURMU ÖYLE. DEĞERLİ ACIPAYAMLI KARDEŞLERİM TEKRAR ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM ESKİ SİYASETİ BIRAKALIM HİÇ KİMSEYE FAYDASI OLMADI OLMAZDA. SAYIN HULİSİ BAŞKANIMIZIN SÖZÜNÜ GERÇEKLEŞTİRELİM HEP BERABER DUVARA ÇAKILAN ÇİVİNİN YANINA BİR ÇİVİ DAHA ÇAKALIMKİ GÜZELLİK OLSUN HİZMET OLSUN. ÇAKILAN ÇİVİLERİ SÖKMEYE ÇALIŞMAYALIM, HİZMETTE YARIŞALIM LAFLAMAYLA BİRİLERİNİ KARALAMAYLA UĞRAŞMAYALIM.EĞER GELMİŞ GEÇMİŞ BELEDİYE BAŞKANLARI ve BÜROKRATLAR HİZMET ETTİYSE ACIPAYAM İÇİN BU MEMLEKET İÇİN İSİMLERİNİ PARKLARLA CADDELERLE YAŞATALIM.BİZLER NEKADAR İSİMLERİNİ DEĞİŞTİRSEKDE ,SİLSEKDE BİR ZAMAN GELECEK ÖLMÜŞSE RAHMETLİ FALAN KİŞİ YAPMIŞTI ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DİYECEK,BU FANİ DÜNYADA ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEK İYİ İŞLER YAPALIM. LÜTFEN PAZAR YERİNİN İSMİYLE PARKLARIN,SOKAKLARIN İSMİYLE UĞRAŞMAYALIM. ACIPAYAM'IN KAYBEDECEK ZANMANI YOK.PARKI CADDEYİ BİR ŞEY DEMİYORUM FAKAT "" TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PAZAR YERİ "" YAZISININ ACIPAYAM HALKINA LEKE GETİRİCİ BİR ANLAMI YOKSA TEKRAR BU YAZININ YAZILMASINI , İSİMLERİN DEĞİŞMESİ İÇİN DİLEKCE VEREN HALKIMIZ OLDUĞU GİBİ BEN ve BENİM GİBİ ACIPAYAM HALKININ İSTEKLERİNİNDE GÖZ ARDI EDİLMEMESİNİ RİCA EDİYORUM.DEĞERLİ , CAN CİĞER KARDEŞİM SAYIN DR. HULİSİ BEY SİZ DÜRÜST ,ÇALIŞKAN SAYGIN ve SAYGILI BİR KİŞİLİĞE SAHİPSİNİZ.SİZİ YAKINDAN TANIYORUM ACIPAYAM HALKIDA ÖYLE TANIYOR ve TANIMAYAN VARSA ÖYLE TANIMALI.LÜTFEN SİYASİ OYUNLARA GELMEYELİM , GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM .SAYGILARIMLARe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: farukomer78 Tarih: 23.05.2009 Saat: 14:30
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
YENİ BAŞKAN GEREKSİZ İŞLERLE UĞRAŞIYOR. ÖNEMLİ OLAN ÖNCEKİ YAPILAN HİZMETLERİN İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK DEĞİL YENİ FAYDALI HİZMETLER YAPMAKTIR İLÇEMİZİN ÖNCELİKLİ OLARAK YÜKSEK OKUL İNŞAATININ TAMAMLANMSI GEREKMEKTEDİR. AYRICA SU ÜCRETİNDE İNDİRİM YAPACAĞININ SÖYLEYEN BAŞKAN TAM AKSİNE SUYA ZAM YAPTIĞINI UNUNTMAMAK GAREKİR...Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: dedecimustafa Tarih: 23.05.2009 Saat: 14:36
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
yapacak işleri olmayınca isim degiştirme işleriyle uğraşıyorlar sizde bir hizmet yapın ismini kendiniz koyun .Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: ayselen Tarih: 23.05.2009 Saat: 17:06
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
çok ilginç sadece gülüyorum. Bİrşeyleri değiştirmek kolaydır ama yapmak zordur. Bu yönetimde bir şeyler yapıp kendi isimlerini versinler. Ne yapacaklarına göreçeğiz. Bunlar yapmaya değil yıkmaya gelmişler belli.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: denist Tarih: 23.05.2009 Saat: 20:35
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Yazık oldu Acıpayamın 5 yılına.Sefer Demir gibi çalışkan bir başkanın maalesef kıymeti bilinmedi.Sefer yıkılacak dendi ve yıkıldı.Ama olan ilçemize oldu.Bunlarda bir proje olmadığı gibi devam eden eski projeleri de durdurdular.Ne oldu Yüksekokul inşaatı?nedense 30 Mart günü aniden durdu.Sefer çok şeyi yaptı artık yenileri bol bol saz çalıp türkü söyler.Başka proje yok çünkü.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: hocam100 Tarih: 24.05.2009 Saat: 01:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Keşke bunları yapmadan evvel bizlere de sorsaydınız bir anket yapsaydınız.O zaman hem istediğimiz ismi verirdik hem de bu tartışmalara girmezdik, halkın başkanı halka sormalı ona göre değişklik yapmalı idi.Ne diğelim değişmiş artık hayırlısı olsun.Biri gelir yine değiştirir.Bu işler böyle yürüyor ülkemizde üzülüyoruz ama yapacak bir şey yok.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yasinsonmez Tarih: 24.05.2009 Saat: 02:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Yazık oldu Acıpayamın 5 yılına.Sefer Demir gibi çalışkan bir başkanın maalesef kıymeti bilinmedi.Sefer yıkılacak dendi ve yıkıldı.Ama olan ilçemize oldu.Bunlarda bir proje olmadığı gibi devam eden eski projeleri de durdurdular.Ne oldu Yüksekokul inşaatı?nedense 30 Mart günü aniden durdu.Sefer çok şeyi yaptı artık yenileri bol bol saz çalıp türkü söyler.Başka proje yok çünkü.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: nsg Tarih: 25.05.2009 Saat: 23:28
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
bence sefer demirin giderayak parka kendi ismini vermesi yanlıştı. ayrıca hulusi başkan tüm kesimlerin görüşünü alarak bu işleri yapıyor. duvardaki çivi sökülmemiştir, ismi değişmiştir. bence çok iyi olmuş. saygılar.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: acıpayamlı020 Tarih: 26.05.2009 Saat: 02:30
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
sayın nsg. acıpayamda çok sayıda park var.bu parklara eskiden görev yapmış acıpayam için imkanları dahilinde hizmet etmiş hakkın rahmetine kavuşan büyüklerimizin isimleri verilmiştir.bazı bürökratlarımız halen hayatta olup onlarında isimleri verilmiştir hakedenlerin isimleri böyle parklara,meydanlara,caddelere vs. yerlere verilerek anılmalı ve yaşatılmalıdır.arkadaş ben sefer demir'e oy vermedim fakat yapılan işlerde yanlışlık ,haksızlık olduğu için bu yorumu yapma gereği duydum.duvara çakılan çivinin destekcisi,bekcisi olacağımıza bu çiviyi söküyor ,hakikaten acıpayamı acıpayam yapan birini hakaretlerle ,alaylı tavırlarla bıraktığı eserlerin isimlerini değiştiriyoruz. başkan bazı kesimlerin görüşlerini alıyor öyle yapıyor demişsin bu kesim dediğini açıklarmısın hangi kesim.bu mesele şu kesimin bu kesimin meselesi değil arkadaş acıpayamın meselesi."" TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PAZAR YERİ ""yazısının acıpayamı aşağılayıcı bir tarafımı var.bunu Acıpayam halkına sorup hatta referanduma gidilerek sormak lazım bakaılım acıpayamlı vatandaşlarımız bu yazıdan yani TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PAZAR YERİ diye yazılmasından utanç duyuyorlarmı . EN BÜYÜK olmak göğsümüzü kabartması lazım. birde kalkmışsın bence çok iyi olmuş diyorsun. arkadaş eskiden olduğu gibi bilinçsizce siyaset yapmayalım . hatta siyaseti tamamen bırakalım .ismle ,yazıyla çiziyle uğraşmayalım. bu isimler yazılar acıpayamın gurur duyacağı işlerdir.esas utanılacak meseleler var onlardan konuşalım hafta sonu Acıpayam'a geldim Acıpayam Belediye binamızda bulunan Acıpayam'ın ilk belediye başkanından şimdiki belediye başkanına kadar fotoğrafları bulunan panoda olanları duydum üzüldüm utandım.nelerle uğraşıyoruz...lütfen böyle boş işlerle yani resimle ,isimle uğraşmayalım.seçimler birer yarıştır DR.Hulisi beyi seçen Acıpayam halkıdır.bazı kararları bazı kesimler değil acıpayam halkı karar vermeli.Sayın başkan dürüst,saygılı,aklı selim bir kişidir kendisini çok iyi tanıyorum .Sayın başkanın acıpayam için en iyisini değil en hayırlısını Acıpayamı ve acıpayamlıları yakışacak hizmetleri yapacağını inanıyor ve diliyorum.saygılarımla...Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: nsg Tarih: 28.05.2009 Saat: 21:37
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
sayın acıpayamlı020 öncelikle yorumumu iyi oku ben bazı kesimler diye yazmadım. TÜM KESİMLERİN GÖRÜŞÜNÜ ALARAK DİYE YAZDIM. ayrıca sefer demir kime sormuşta kendi ismini parka vermiş. bıraksaydı da başkaları onun ismini böyle parklara verseydi. sefer demirinde önceki başkanlarımızın güzel hizmetlerini yok ederken nerelerdeydiniz?Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: texyn Tarih: 29.05.2009 Saat: 09:38
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Arkadaşlar Acıpayam'da ne kadar park ve yeşil alan yapıldı son 10 yılda? Bunlardan bir tanesi son 3 dönemdir gecesiyle gündüzüyle çalışan bir başkanın adı omuş kötü mü olmuş?O da haketmiyorsa kim hak ediyor? O kapalı pazaryerini yapmak çok mu kolay?'HA!' deyince olmuyor bazı şeyler.Çalışmak ve didinmek gerekiyor.Ayrıca Sefer Demir'in o pazaryerinin yanında çektirdiği fotoğrafı bile yok. Bazılarımız demiş ki;'şu an araştırmalar yapılıyor Acıpayam için.Ankara'dan uzmanlar geliyor.İyi güzel ama üniversite inşaatı öncelik olmalı.Bir kenarda durdukça o haliyle unutulur gider.Her ilçeye nasip olmaz bunlar.Acıpayam yerinde saymamalı.Elbette parklar,bahceler önemli ama gelişmek için getirisi olan yatırımlara da önem vermeli. Bazen kalem kağıdı alıp,yazmak ve çizmek yeterli olmuyor.Önemli olan aşkla şevkle o makamın değerini bilerek halkı için tüm saimimiyetiyle kendini vermek.Umarım önümüzdeki günlerde olumlu değişiklikler görebiliriz.Yani isim değişikliklerinden başka........... www.acipayamicin.blogspot.comRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: VatanTURAN Tarih: 30.05.2009 Saat: 19:35
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Uluyayla sen ilk önce Türkçeni düzelt Sonra SEFER DEMİRİ eleştir...!!!! 1.cisi Sefer Demir başkan olsaydı bu sene üniversitenin binasının inşaatı tamamlanıp açılacaktı. Bilip bilmeden oradan Laf atma. Madem yaptırsın diyorsun neden Yeni başkan yaptırmıyo ? Projelerinde yapacağız diyodu hani?Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: VatanTURAN Tarih: 30.05.2009 Saat: 19:41
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
2.si ise yeni başkan belediyeye 20 kusur milyarlık ses sistemi vb. alacağına neden yolları yaptırmıyoR? Lunapark kurdurdu fakat her gün ayrı kavga, dövüş... Ben kendimde şahit oldum. Yapılan eserlere madem saygınız var Sefer Demir Parkının adı niye değişiyor? Tabi ortada çekememezlik var... Bu işlerle uğraşılacağına biraz da Acıpayam'ın sorunları halledilse çok iyi olcak..Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: yerli Tarih: 01.06.2009 Saat: 17:03
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
başkanımızı sonuna kadar destekliyoruz. yaptıklarını da biliyoruz yapacaklarını da.. daha göreve başlayalı iki ay olmuş bir yönetime hemen yolları yapmıyor, üniversiteyi açmıyor şeklinde yüklenmek çok yanlış bir davranış arkadaşlar. 5 yıl içinde acıpayamın nasıl değiştiğini hep beraber göreceğiz.. niye anlamadım ama parkın adının değiştirilmesi pek bir sorun olmuş. değişmişse değişmiş ikisi de Acıpayama yakışmış. madem acıpayamın gelişmesini istiyoruz bırakalım adları tartışmayı da önümüze bakalım artık. son olarak eski başkanımız Syn Sefer Demire teşekkür yeni başkanımız Syn Dr. Hulusi Şevkana da başarı dileklerimizi iletelim...Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: gümüşköylü Tarih: 03.06.2009 Saat: 13:31
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ne güzel deyaptınız elinize emeğinize sağlık.utanmasalar T.C'yi silip kendi isimlerini yazacaklarRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: acargokhan Tarih: 03.06.2009 Saat: 19:13
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Arkadaşlar üniversite inşaatı diyorsunuz iyi güzel hoş da büyük bir bina yapınca devlet oraya üniversite açmıyor. Bu işler o kadar kolay değil. Biz önce şunu soralım bu üniversite o kadar önemliydi de neden bi kaç yıl önce Acıpayam a açılan yüksekokul kaldırılıp Honaz'a taşındı?Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: by__metallica Tarih: 04.06.2009 Saat: 03:05
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Çok Küçük işlerle uğraşılıyor, Ayrıca Belirtmekte Fayda var, Park İsmi Sefer DEMIR'in isteği dışında Belediye meclisinde oy birliği ile verilmiştir.. Zaten Sefer DEMIR o parkı daha önce " Yeni Mahalle Parkı" olarak adlandırmıştı. Sn. Hulisi Şevkan bu olayın altına imzamı atmam, emeğe saygım var dese; 3-5 çürük tepkinin dışında bu davranış onu daha yüceltirdi. Bence etrafındaki kişilerden önünü göremiyor. İlerde ne olur bilinmez ama bu gidişhata göre Acıpayam 2014 yılında, 2009 kalmış olacak.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: VatanTURAN Tarih: 11.06.2009 Saat: 16:51
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
1. Honaza taşınmasının sebebi binanın olmamasıydı. Araştırıp bilmeden laf karışıklığı yapmayın.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: VatanTURAN Tarih: 11.06.2009 Saat: 16:54
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
2. ise syn. hulusi şevkan üniversite yapılacak dedi ve üniversitenin inşaatı durduruldu. Madem yaptırsa ya Lunapark kurulacğına üniversite inşaatına devam etse ? çoğu projenin aslı çıkmayacak bunu da hepiniz göreceksiniz.Re: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: TATAR20 Tarih: 15.06.2009 Saat: 11:18
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
Sayın Başkanım Öncelikli olarak yeni görevinizde başarılar dilerim. Acıpayam Halkının size vermiş olduğu bu görevi layıkı ile yapacagınızdan hiç şüphem yok.Sizden ricam bulvarın yeniden düzenlenmesi hiç bir estetiği yok kaldırımlar deseniz asansörle çıkmak gerekli bulvar ve çevre düzeni yapılınca mükemmel bir görüntü olacagına inanıyorumRe: ACIPAYAM’DA PARK İLE PAZARYERİNİN ADI DEĞİŞTİRİLDİ (Puan: 1)
Gönderen: serdarak Tarih: 24.06.2009 Saat: 22:23
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
isim değiştirmek marifet değil , önemli olan bu icaatleri yapmak , yapabilmek...

Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.