ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47527998

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

5796

· Dün

5731


Yayın tarihi: 27.03.2009 Saat: 10:10
Yazıcıoğlu Hayatını Kaybetti!

Son Haber

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu dahil 6 kişiyi taşıyan ve önceki gün Kahramanmaraş'ta düşen helikopterin enkazı, saat 15.00 sıralarında Keş Dağı eteklerinde bulundu. Helikopterdekilerin tamamının hayatını kaybettiği anlaşıldı.

AYRINTILAR BİRAZDAN...

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt

Re: Yazıcıoğlu Hayatını Kaybetti! (Puan: 1)
Gönderen: urfalı Tarih: 18.04.2009 Saat: 06:58
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
ALLAH MUHSİN BAŞKANIMIZI ŞEHİTLERDEN EYLESİN.BU AYRILIK SADECE TÜRK MİLLETİNİN DEĞİL BÜTÜN BİR İSLAM COĞRAFYASININ BÜYÜK BİR KAYBI OLMUŞTUR.HABERİ ALIR ALMAZ KAZANIN MEYDANA GELDİĞİ GÖKSUN İLÇESİNE GİTTİK VE ORADAKİ KASITA VARAN İHMALLERE BİZZAT ŞAHİT OLDUM.DEVLET ÜZERİNE DÜŞEN VAZİFEYİ YETERİNCE ÜSTLENMEDİĞİNDEN ALPEREN OCAKLARI GENÇLERİ OLARAK BAŞKANIMIZI ARAMAK İÇİN ÜZERİMİZDE HİÇBİR EKİPMANIMIZ OLMADIĞI HALDE DAĞLARA BİZ ÇIKTIK.FAKAT DEVLETİN BU KADAR TEKNOLOJİK İMKANA SAHİP OLMASINA RAĞMEN YANLIŞ YER TESPİTİ YÜZÜNDEN ARAMALARDAN ELİMİZ BOŞ DÖNDÜK.BÜTÜN BUNLAR VE KAZA OLDUĞU ANDAN İTİBAREN SERVİS YAPILAN YALAN HABERLER BU OLAYIN BİR KAZA DEĞİL SUİKAST OLDUĞU ŞÜPHELERİMİZİ ARTIRMAKTADIR.





Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.