ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782359

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1403

· Dün

6565


Yayın tarihi: 26.03.2009 Saat: 08:05
BURASI ACIPAYAM GİRENİZ

Öz Eleştiri

Yerel şeçimlere 3 gün kala Denizli gibi gelişmiş dediğimiz bir ilden insan manzaraları.Bu haberi ve devamındaki fotoğrafları YORUMSUZ veriyoruz.Çünkü sözün bittiği yerdeyiz. GİRENİZ'deyiz. Buralara seçim otobüsleri bile uğramıyor çünkü. Bu insanlara ne vaad edilebilir ki. Hala dedelerinin tahta köprülerini kullanıyorlar.İşin ilginci herşeye rağmen gene de mutlu ve umutlular.Evleri olmasa da barakalarında TÜRK BAYRAĞI dalgalanıyor.Haber:Mustafa Ünal (acipayam.com)
Fotoğraflar: Sabit Kızılhan (acipayam.com)

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.