ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529696

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1257

· Dün

6237


Yayın tarihi: 25.02.2009 Saat: 05:21
HALKIMIZIN ONAYINI BEKLİYORUZ

Siyaset ACIPAYAMPOSTASI bildirdi: "

AK Parti Acıpayam Belediye Başkan Adayı Sefer Demir, iddialı projelerle yeni döneme hazırlandıklarını belirterek, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Acıpayam’da çıtayı çok daha yukarılara taşıyacak projeleri hayata geçirmek için halkımızın onayını bekliyoruz” dedi.


AK Parti Acıpayam adaylarını düzenlenen görkemli bir törenle tanıttı. Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Denizli Milletvekilleri, İl Başkanı Bilal Uçar, Acıpayam Belediye Başkan Adayı Sefer Demir, belde belediye başkan adayları ve kalabalık bir partili topluluğu katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kırgıl, Acıpayam belediyesinin ve hükümetin hizmetlerini anlattı. Halktan 29 Mart’ta AK Parti’yi desteklemesini isteyen Kırgıl, amaçlarının Acıpayam’a hizmet etmek olduğunu söyledi.
Acıpayam Belediye Başkan Adayı Sefer Demir de görev süresi boyunca yaptığı hizmetleri ve yeni dönem için projelerini anlattı. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Demir, önümüzdeki dönemde özellikle yapımı devam eden meslek yüksek okulu inşaatını hızla tamamlamayı istediklerini söyledi.
100 yataklı yeni bir hastane yapımı için çalışmaların hızla devam ettiğini anlatan Demir, müteahhit firma ile temaslarının sürdüğünü, geçtiğimiz hafta firma yetkililerinin ilçede incelemelerde bulunduğunu kaydetti. Demir, hastane inşaatının en geç Haziran ayı içinde başlanacağını dile getirdi.
İçinde yüzme havuzu, teleferik, sosyal tesisler ve hamam bulunacak AK Vadi projesini hayata geçireceklerini dile getiren Demir, “Acıpayam’ın kaybedecek zamanı yok” dedi.
AK Parti Denizli Milletvekilleri Selma Aliye Kavaf, Mehmet Salih Erdoğan ve Mithat Ekici ile İl Başkanı Bilal Uçar, Acıpayam Belediye Başkanı Sefer Demir’in hizmetlerinden övgüyle bahsetti.
Konuşmaların ardından Acıpayam Belediye Başkan Adayı Sefer Demir başta olmak üzere belde belediye başkan adayları ile İl Genel Meclisi adayları tanıtıldı.
Tanıtım toplantısının ardından tüm katılımcılar Köprübaşı’na giderek, burada Sefer Demir’in seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi."

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

BU HABER YÖNETİM TARAFINDAN YORUMLARA KAPATILMIŞTIRCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.