ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32149

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47782360

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1404

· Dün

6565


Yayın tarihi: 15.02.2009 Saat: 09:17
BU GÖZLERE İYİ BAKIN

Öz Eleştiri

Gözler neyi ifade eder. Yandaki fotoğraftaki gözler size ne söylüyor. Birinin gözlerinin içine bakıp hiç utandığınız oldu mu, yada gözünüzü kaçırdığınız. Bu gözlerin yaşı 100 civarı. Kelekçi'liler o gözleri çok iyi biliyor aslında.

Kelekçi kasabasının Hacı isalar mahallesi. Fotoğrafta Kelekçinin en yaşlılarından Mevlüt Ünal nam-ı diğer Camız Mevlüt. Yaklaşık 100 yaşlarında, yalnız yaşıyor kendi gibi yaşlı evinde. Yerel yönetimler ne iş yapar kimlerle ilgilenir, Mevlüt amcanın üstünü başını temizleyip layık olduğu hayatı kim verecek... Belki seçim önü adaylar kendilerini ziyaret edecekler. malum 1 oy 1 oy. Ya vicdanımız ne olacak.Bizden yorum bu kadar.Not: Bu haber yorumlara kapatılmıştır. Sebebi Mevlüt amcanın akrabalarının isteğiyle kapatılmıştır. Akrabalarının beyanı Mevlüt amcanın iyi bakıldığı yönündedir. Bunla ilgili haberleri ve mevlüt amcanın şu anki durumunu ilerki günlerde sitemizde yayınlayacağız. Bu haberdeki amacımız birilerini incitmek kesinlikle değildi. habere gelen olumsuz yorumlar haberin asıl amacını gölgelemiştir. Bu haberde yaşlılarımızı ön plana çıkarmak istemiştik hepsi bu. Bu haberden dolayı bize gönül koyan ve kırılan dostlarımızdan özür diliyoruz. (yönetim)

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

BU HABER YÖNETİM TARAFINDAN YORUMLARA KAPATILMIŞTIRCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.