ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32047

63
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47193060

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

4384

· Dün

8038


Yayın tarihi: 15.08.2008 Saat: 17:39
: BAĞ-KURDAN EMEKLİ OLMAK

İlan OFLU bildirdi: "SLM ACIPAYAM HALKI SİZLERE ŞU SGK KURUMUNUN EN SON AFFINDAN YARARLANMAYA DAVET EDİYORUM. TÜTÜN PANCAR VS. YANİ DEVLETE MAHSUL SATAN KİŞİLERİN GERİYE DÖNÜK BAĞ-KUR BORÇLANMASI YAPMASININ SON ŞANSI BİTİYOR BAKIN BU ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRİN HEMEN TEKELE YADA PANCAR DAİRESİNE GİDİN VE 1994 DEN BU YANA GERİYE DÖNÜK BORÇLANIP EMEKLİ OLUN BENDEN SİZLERE UYARMASI GERİSİ SİZE KALMIŞ BEDRİ ÇAYBAŞ OF TRABZON

1994 DEN 2008 ARASINA GERİYE DÖNÜK BORÇLANIP BAĞKURDAN HEMEN EMEKLİ OLUYORSUNUZ BU FIRSAT BİR DAHA GELMEYEBİLİR. BUNU BİLİN HEMEN TEKEL MÜDÜRLÜĞÜNE GİDİN VE KESİNTİLERİNİZE ALIP BAĞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜNE UĞRAYIN EMEKLİ OLUN EEEEEH DAHA SİZLERE NE DİYEM BEN YA SAYIN HEMŞERİLERİM BEDRİ ÇAYBAŞ OF TRABZON "

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni Kayıt



Copyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.