ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529639

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1200

· Dün

6237


Yayın tarihi: 02.12.2004 Saat: 10:14
acıpayam'da Fıkra gibi hırsızlık!..

İlginç Haber ibobaba93 bildirdi: "acıpayam'da hırsızlık yaptıkları büfedeki kamerayı fark eden hırsızlardan biri, kar maskesini çıkararak kameranın yönünü değiştirince, teşhis edilerek yakalandı.


Ömer Akyol (18) ve arkadaşı E.U, gece kar maskesi takarak, Elmalı Mahallesi 2. Sokak'taki Kervan Büfe'ye girdi ve yaklaşık 1 milyar liralık sigara ve gıda malzemesi çaldı. Daha sonra büfede gizli kamera bulunduğunu fark eden Ömer Akyol, kar maskesini çıkararak, kameranın yönünü değiştirdi ve daha sonra arkadaşıyla olay yerinden kaçtı.
Büfe sahibi Hüseyin Özer'in polise başvurması üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, iki hırsızdan Ömer Akyol'u kameradan teşhis ederek yakaladı.
Adliye'ye sevk edilen Akyol, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken, diğer zanlının yakalanmasına çalışılıyor.

"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.