ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529631

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1192

· Dün

6237


Yayın tarihi: 19.11.2004 Saat: 09:24
: Penaltı kararı veren hakemi ezmeye çalıştı

Spor ibobaba93 bildirdi: "Moldova'da, hakemin penaltı kararına kızarak cipiyle sahaya giren bir kulüp başkanına, 2 bin dolar para cezası verildi.


Moldova Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, pazar günü başkent Kişinev yakınlarındaki Floreny kasabasında, Poytekhnikoy-Rosso takımları arasında oynanan maçta görev yapan hakem Vitalia Olike'i ''ezmeye çalışmak'' suçundan Rosso Kulübü Başkanı Mikhail Makoveya'nın 2 bin dolar ödemesine karar verdi.
Makoveya, hakemin penaltı kararına kızıp, cipiyle sahaya girmiş, cipten kaçan hakem tribünlere sığınmıştı.
Maç, ''Poytekhnikoy'' takımının 3-0 üstünlüğüyle sonuçlanmıştı.
"

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.