ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32045

25
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47182357

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1719

· Dün

8586


Yayın tarihi: 11.01.2007 Saat: 09:40
FUNİKA HOLDİNG'DEN KOKULU EV GİYSİLERİ

Teknoloji
Denizli'de faaliyet gösteren ünlü ev giyim firması Funika Holding, ev giysilerinde ilk mikrokapsül uygulamasını gerçekleştirdi. Ev giyiminde temel faktör olan rahatlık için geliştirilen aromaterapili pijama, gecelik, ev giysileri, ev eşofmanlarında mikrokapsül uygulamalı ürünler üretmeye başladı.

Funika Holding tarafından yapılan açıklamada, aromaterapili ev giysilerindeki mikrokapsüllerin içerisinde yer alan valerian, amber ağacı reçinesi ve lavanta bitkisinin yaydığı koku ve vücut temasıyla sağladığı aromanın rahatlık sağladığı belirtildi. Akıllı tekstil uygulamaları kapsamında yer alan mikrokapsüller Funıka Ev Giyimi kategorisi ürünlerinde, rahatlığın baz alınarak geliştirildiği ifade edildi. (iha)

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.