ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

22
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529628

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1189

· Dün

6237


Yayın tarihi: 04.11.2006 Saat: 22:32
ACIPAYAM'LI KRAL Gökhan GÜNEY, DENİZLİSPOR'A TRANSFER OLARAK PROFESYONEL OLDU

Spor EminOkkaya bildirdi: "
Acıpayam Sporda yetişen, yıllarca Denizli Amatör Kümelerde oynadığı maçlarda Acıpayam Sporun gollerini atarak GOL KRALI olan Hemşerimiz Gökhan GÜNEY geçen yıl transfer olduğu Denizli Spor (PAF) takımından Profesyonelliğe ilk adımını atarak DENİZLİ SPOR A Takımına transfer oldu.02 Kasım 2006 tarihinden itibaren 5 yıllığına Denizli Spora imza atan KRAL'ımızı bundan sonra Türkcell Süper Liginde seyredeceğiz.Gururumuz Kral Gökhan GÜNEY'e başarılar diliyoruz. Bu transferden Acıpayam Spor Kulübü 15.000 YTL civarında gelir elde ederken, Bursa Sporlu Veli ACAR'dan sonra Gökhan'ın transferiyle Süper Lige ikinci futbolcusunu göndermiş oldu. KRAL Gökhan GÜNEY kimdir?>>>>>>>>

Gökhan GÜNEY Acıpayamlı esnaflarımızdan Tekel Toptan Satıcısı, Keyfi Saray otel ve Restaurantın sahibi Özcan GÜNEY'in büyük oğludur. 1988 doğumlu olan Gökhan Acıpayam Osman Manisalı İlköğretim okulunu ve Acıpayam Anadolu Lisesini bitirdikten sonra halen PAÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü 1. sınıfında okumaktadır. Yaklaşık 12 yıldır futbol oynayan Kral 03 Şubat 2000 tarihinde Acıpayam Merkez Spor minikler takımımızda Lisanslı olarak resmen futbola başlamıştır.Uzun yıllar Acıpayam Sporumuzu Miniklerde,Gençlerde ve A takımında taşıyan futbolcumuz, attığı gollerle bir çok kere amatör kümede GOL KRALI olmuş ve Hakan ŞÜKÜRDEN sonra "KRAL" lakabını hak etmiştir. 03 Ağustos 2005 tarihinde Acıpayam Merkez Spordan Denizli Spor (PAF) takımına transfer olan Gökhan GÜNEY 01 Kasım 2006 tarihinde DENİZLİ SPOR ile 5 yıllığına sözleşme imzalayarak Profesyonelliğe ilk adımını atmıştır.02 Kasım 2006 tarihinde tescil edilen sözleşme 31 Kasım 2011 tarihinde sona erecektir. Acıpayamımızın gururu Gökhan GÜNEY'i yetiştiren başta ailesi olmak üzere, öğretmenlerine ve ACIPAYAM MERKEZ SPOR KULÜBÜNE Şükranlarımızı sunarız. Hakan ŞÜKÜR'den sonra MİLLİ TAKIMIMIZDA Gökhan GÜNEY'i KRAL lakabıyla görmeyi umut ediyor Transferin Memleketimiz Acıpayama,Denizlimize ve Ülkemize Hayırlı Uğurlu olmasını Temenni ediyoruz.Acıpayamı ve Acıpayam Sporumuzu unutmaması dileklerimizle, GÖKHAN'a başarılar..."

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.