ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32094

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47529573

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1134

· Dün

6237


Yayın tarihi: 18.10.2006 Saat: 16:18
ACIPAYAM KIZ MESLEK LİSESİNDE AŞK SKANDALI

Güncel
Acıpayam'da 17 yaşındaki lise öğrencisi S.K. ile dört yıldır aşk yaşadığı iddia edilen öğretmen A.A. açığa alındı. Uzun yıllardır Acıpayam'da görev yapan aslen KAYSERİ'li olan 39 yaşındaki A.A.'nın öğretmen eşiyle, aynı okulun müdür yardımcısı da olayı bildikleri halde gizledikleri gerekçesiyle görevden uzaklaştırıldı.

Skandal, Acıpayam Kız Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi S.K.'nın bir ay önce, aşk yaşadığı öğretmeninden çocuk aldırdığını, bazı arkadaşlarına söylemesi üzerine patladı. İddiaya göre, S.K. 2002 yılında Yassıhöyük Beldesi İlköğretim Okulu son sınıfında öğrenim görürken, sınıf öğretmeni A.A. ile aşk yaşamaya başladı. İddiaya göre, A.A., derslerinde fazla başarılı olamayan S.K.'yı sık sık özel ders vereceğini söyleyerek evinden alıp götürdü. S.K., ilköğretim okulundan mezun olunca Acıpayam Kız Meslek Lisesi'ne kayıt yaptırdı. Bu arada, öğretmen A.A. da Dedebağ İlköğretim Okulu'na atandı, ancak ilişkileri devam etti.

      Liseli genç kız, bir süre önce hamile kaldı. Öğretmen A.A., Kız Meslek Lisesi'nde öğretmen eşi N.A., Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı A.A., S.K.'yı geçen ay kürtaj için İzmir'e özel bir doktora götürerek bebeği aldırdı.

      Skandalın duyulması üzerine harekete geçen Acıpayam Kaymakamı Numan Hatipoğlu, idari soruşturma açarak, olayın yargıya intikal etmesini sağladı. Acıpayam Cumhuriyet Savcılığı, soruşturma açarak A.A., eşi N.A. ve Müdür Yardımcısı A.A.'nın ifadelerini aldı. Edinilen bilgiye göre, lise öğrencisi S.K. öğretmeni ile isteyerek birlikte olduğunu, kendisinden şikayetçi olmadığını söyledi. Genç kızın ailesi de öğretmenden şikayetçi olmadı. Zanlıların tutuksuz yargılanmalarına karar verildi.

      Okuldaki aşk skandalıyla ilgili olarak adli soruşturmanın yanı sıra idari soruşturma da başlatıldı. Kaymakam Numan Hatipoğlu, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden olayla ilgili müfettiş istediğini söyledi. Kaymakam Numan Hatipoğlu, “Öğretmeni ile aşk yaşadığı iddia edilen öğrencinin 4.5 aylık çocuğu aldırdığı belirlendi. A.A.'yı açığa aldık. Eşi N.A. ile müdür yardımcısı A.A.'yı da yardım ettiği, skandalı gizledikleri için soruşturmanın selameti açısından açığa aldım'' dedi.

(İHA)

 

Bu Haberi Paylaşabilirsiniz. ... ta paylaş.

FaceBook

“Eleştiri nedir ?: Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla insanlar tarafından yapılan inceleme işi, tenkit etme olayıdır. İnsanların dini inançları, fiziksel görünümleri, siyasi görüşleri, özürleri eleştirilmemelidir.” Lütfen eleştrilerinizi buna göre yapınız. Ayrıca yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden sitemiz sorumlu değildir.

Yorum yazmak için kayıtlı üye olmanız gerekir, Yeni KayıtCopyright © 2004-2008 Mustafa UNAL. Bu site PHP-Nuke © 2003 kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.