ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32146

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47771554

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

6597

· Dün

10352

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Dodurgalılar Buraya
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Dodurgalılar Buraya

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Dodurgalar-Yazır
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Ksm 11, 2004 10:30 am    Mesaj konusu: Dodurgalılar Buraya Alıntıyla Cevap Ver

Hey Dodurgalı hemşehrilerim paylaşmak istediğiniz herşeyi buradan iletebilirsiniz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Kepenek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 09, 2004 8:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm saygideger muhammet kardesim öncelikle tebrik etmek istiyorum gercekten bravo sizlere ellerinize saglik ve tabiki burdan tüm dodurgalilara saygilar sevgiler isvicre den slm lar
Başa dön
kubilay
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 10, 2004 7:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Muhammat cim siteyi baya faal hale getitrmissiniz. ellerinize saglik.

Resimli haberlerde bir harika. arasira Köye gidersen de sana zahmet

daha fazla resim gönder, malum gurbetlik baya zor. Eger bizden bitecek bir isin olursa da elimizden geldigikadar da yardim etmeye hayziriz.
Hadigarii böle davam edin tamamiii??
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Kepenek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Nis 08, 2005 11:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

muhammet nerlerdesin ya görünmez oldun göründe artik sohbet edek nedersin ya dodurgalilar nerde Allah askina ya aloooo biraz haraketlenin ama olmuyor böyle kendinize iyi bakin gari görüsmek üzere kalin saglicakla :wink:
Başa dön
OsmanK
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr May 01, 2005 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar dodurga için faydalı şeyler yazalım bırakalım muhammedi. görüş ve önerilerinizi yazın. bana sorarsanız mağarayı turizm acısından daha faal hale getirelim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
YAGMUR-DAMLASI
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 18, 2005 2:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar, oncelikle emegi gecen herkeze tebrik etmek istiyorum ve basarilarinizin devamini diliyorum.. Evlilik nedeniyle Dodurgali oluyorum. Amerikada kaliyoruz ve bir hafta once Dodurgadaydik..

Soz konusu olan Keloglan magrasinida gezdik... ve anlatilmasi zor olan guzelliklere sahip bir yer. Ve gorunmeye deger oldugunu dusunuyorum...

Umarim, daha cok insanlarimiz, turistlerimiz ziyaret eder, ve bu harika olan yeri gorur...Ama bence biraz daha degismeli, gelismeli bir ust arkadasimiz dedigi gibi, turizim icin daha farkli seyler olmasi lazim.. ve olursa Dodurga icin bence daha iyi olacakdir...

Saygilar...
Başa dön
TUNAHAN_NL
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Hzr 15, 2006 11:08 pm    Mesaj konusu: SLM KOYLULER Alıntıyla Cevap Ver

ARKADASLAR BU SACLAR KAC GUN ICINDE CIKIYORKII
HOLLANDADAN MAGARAMIZA GELECEK ZIYARETCI COK AMA
B U SORUNUN CEVABINI VERMEK BIRAZ ZOR..
1 HAFTA DESEM COKMU ACABA ))))
AMA COK IYI REKLAM YAPILMIS GALIBAA
HER MEMLEKETTEN INSAN BILIYOR KOYUMUZEE HAHAHA...
BU YIL CIKMAZ ISE SACLARI SENEYE TEKRAR GELSINLER
ISLERII NEEEEEE (((((((((((

BEKLE MEMLEKETIMM AZ KALDIII OZLEM BITIOOOOOOO

DODURGALI_NL ISA YALCIN
Başa dön
esrarengizegeli
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cum Hzr 16, 2006 8:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Muhammet Ak arkadaşımız demiş ki;
Hey Dodurgalı hemşehrilerim paylaşmak istediğiniz herşeyi buradan iletebilirsiniz

haydaaa, şimdi bu eğer dodurgalı değilsen bizim foruma yazma, demek mi?Bir yönetici olarak böyle bir şey demek istemediğine eminim. Benim rahatsızlığım bazen yapılıyor bu , işte falan yerdekiler buraya. neden?Madem hepimiz burda gönül birliği kurduk , tüm Denizliler olmak üzere, o zaman böyle kendi aramızda falan yerliler buraya gibi ayrım yapmayalım.
Eğer amaç o yöreyi tanıtmaksa bu daha farklı yapılabilir bence. Yörelerimizi tanıtmak fikri çok güzel ve faydalı olur.Bazen yörelerimizin özelliklerini tam olarak bilemiyoruz. burdan bunları öğrenme şansımız olabilir. Ben mesela Keloğlan Mağarasını ilk burda duydum. Bu şekilde tanıtım yaparsak hem birbirimize faydalı olmuş oluruz , hem de çok sevdiğimiz yörelerimize.
Muhammet bey dodurgalı değilim ama bunu iletmek istemiştim, siteyi çok seven biri olarak. Ayrıca tüm Dodurgalılara ve Denizli'nin her köşesinden olan sitedeki arkadaşlara sevgiler. Saygılarımla....
efezeybek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Ksm 09, 2006 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm muhammet. ellerinize sağlık. sizi canı gönülden kutluyorum. Seninle gurur duydum doğrusu. Tüm dourgalılara ve acıpayamlı hemşerilerime selamlar. DAha yeni haberim oldu. inşallah bundan sonra sık sık görüşürüz. MUĞLA/Ortaca'dan TACETTİN KAROL
Başa dön
mrzeren
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Ksm 09, 2006 9:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GÜNAYDIN TACETTİN HOCAM!..
Başa dön
karabuga
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ksm 10, 2006 12:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Muhammet Abi bende dodurgalı sayılırmıyım ki? :D :D :D (kamil)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ruhiilhan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Şub 24, 2007 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam arkadaşlar koylulerım Acıpayamlı hemşerilerim (Acılış konuşması gibi oldu ama neyse) siteye uyelığım vardı ama uzun zamandır girmıyordum Bundan sonra inşallah girerim.Bende Dodurga'lıyım ama maalesef ekmek davası ugruna uzaklardayım. Eskişeir' deyim :lol: selamlar.
Başa dön
conquerer
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Mar 02, 2007 5:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hemşerilerime selamlar...bu site çok güzel olmuş...azda olsa memleket hasretini gideriyor herkese teşekürler...SİVAS'tan FURKAN SAN...
TUNA_NL
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Nis 25, 2007 10:38 am    Mesaj konusu: xxxx Alıntıyla Cevap Ver

acipayamdan sonra yasanabilcek en guzel yer yine dodurga..suyu sert insani mert dodurgam...
hepinize sevgi ve saygilarla
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum May 18, 2007 9:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hadi bakalım başka dodurgalı yokmu ya arkadaşlar neşlebasınız den geri haden topalanıverin bakem yav
Başa dön
fenerlihakan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum May 18, 2007 11:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MERHABA MUHAMMET ABİ BEN TEYZE OĞLUN HAKAN SİTE ÇOK GÜZEL BAŞARILARINIZIN DEVAMI VE SİTENİN GELİŞMESİ DİLEĞİYLE KENDİNE İYİ BAK AYRICA BÜTÜN DODURGALILARA SELAM 8)
Başa dön
fenerlihakan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum May 18, 2007 11:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

muhammd abi şu msn ni banada ver ya[bugüne gün deezoğluyuz :wink: :wink: :roll: :? :wink: :wink: :wink:
Başa dön
bilalar
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt May 19, 2007 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ada mahkumu veziroğlu bilal den kıbrıs'tan herkeze slm olsun.emeği geçen herkese tşkkür ederim ençokta muhammet sana.ŞAFAK 90 başka yok.insanın kendi toprağı gibisi yok.bekle beni köyüm az kaldı.[/i]
Başa dön
Ahmet Tolgay
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Prş Hzr 07, 2007 7:04 pm    Mesaj konusu: Selamun aleykum Dodurgalar hemserilerim Alıntıyla Cevap Ver

Selamun aleykum

ve...

Hosca kalin Allaha emanet olun

En son Ahmet Tolgay tarafından Pzr Hzr 24, 2007 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ugurr
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Hzr 08, 2007 4:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

fenerlihakan demiş ki:
MERHABA MUHAMMET ABİ BEN TEYZE OĞLUN HAKAN SİTE ÇOK GÜZEL BAŞARILARINIZIN DEVAMI VE SİTENİN GELİŞMESİ DİLEĞİYLE KENDİNE İYİ BAK AYRICA BÜTÜN DODURGALILARA SELAM 8)

hakan teyzeoğluma katılıyorum :lol: :lol: :lol: :P :P 8O
Başa dön
fen memuru
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam aleyküm;
öncelikle emek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.(dodurgadan bahsederken alabalık lezzetini lütfen unutmayalım.)
Ben; balıkçı Mustafa amcanın oğlu Yusuf ARSLAN
YATAGAN BELEDİYESİ fen memuruyum. arkadaslara yardımcı olabileceğim konular el aletleri(Bıçak,capa,orak vb.) maliyet fiyatına alabilirim. İmar ve Belediye ile ilgili sorunları olan kardeşlerimede hertürlü fikir alış verişi yapabilirim.
Herkes EN GÜZELE emanet olsun.

arslanalabalik@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
doleşik daşı
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Ekm 07, 2008 6:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkadaşlar ben gürol bende bu siteye yeni katıldım hepiniz benim canlarıımsınız :lol: bundan sonra sık sık görüşelim . hepinizi tekrar öpüyorum. :P
Başa dön
bilal86
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ekm 10, 2008 7:09 pm    Mesaj konusu: misafirperver dodurgalılar Alıntıyla Cevap Ver

sevgili dodurgalar sakinleri. sizden bir isteğim olacak ben çameliliyim paü de okuyorum sizin beldenizde bizim bi araştırma yapmamız gerekiyor. beş kişilik bir grubuz.sizden isteğim bize orada öncülük edecek bir yda daha fazla arkadaş kardeş. yardımlarınıza ihtiycımız var. oraya geldiğimizde bizide sizden birileri olarak kabul edin.dışlamayın yardımcı olacak yada yardım edebilecek birilerini önerdiğiniz kimseler varsa benle bir irtibata geçerse çok sevinirim sosyolog020@hotmail.com en kısa zaman da görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalın
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Dodurgalar-Yazır Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız