ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32008

33
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46883077

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

9346

· Dün

16387

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - ŞEHİTLERİMİZE
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

ŞEHİTLERİMİZE

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
enelhalk
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Sal Eyl 27, 2016 9:20 am    Mesaj konusu: ŞEHİTLERİMİZE Alıntıyla Cevap Ver

UZUN ZAMANDIR HABER DENİLEN ZIRVALARI İZLEMİYORİM.FİLAN SİYASETÇİNİN,FİLAN ZENGİNİN,FİLAN ARTİSTİN,FİLAN FUTBOLCUNUN DEDİKLERİNİ YAPTIKLARINI İZLEMEKTEN BIKTIM.BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR.
DÜN ŞÖYLE BİR İZLEYEYİM DEDİM,TV Yİ AÇTIM.EBRU GÜNDEŞ BOŞANMAK İÇİN DAVA AÇMIŞ,BRAD PİTT EŞİNİ ALDATMIŞ,ANA GRALİÇE GRİP OLMUŞ, VS.VS.
GÖZLERİM DOLDU AĞLAMAK ÜZEREYDİM ALT YAZIDAN 10 ASKERİMİZİN ŞEHİT OLDU YAZISI GEÇTİ.
A YAVRULARIM ZAMANINI MI BULDUNUZ,BIRAKIN DA BU ÖNEMLİ ŞAHSİYETLERE DOYASIYA Bİ ÜZÜLELİM.SIRASI MI ŞEHİT OLMANIN.
ZATEN HABER DEĞERİN BİLE YOK ARTIK. ŞEHİT SAYINIZ 20-30 DAN AŞAĞI OLURSA ANCAK ALT YAZIDAN GEÇERSİNİZ.
SİZ ÇOĞU KİMSENİN UMURUNDA DEĞİLSİNİZ AMA BİLİN Kİ BENİ ÇOK ÜZÜYORSUNUZ.ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERLE BİRLİKTE BENİ DE YAKIYOR.
EMİNİM GİTTİĞİNİZ YER CENNETTİR.RAHMETİNİZ BOL OLSUN
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız