ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31870

34
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45807019

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

3130

· Dün

12157

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - ACIPAYAM-GİRENİZ- DALAMAN YOLU YAPILSIN ARTIK
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

ACIPAYAM-GİRENİZ- DALAMAN YOLU YAPILSIN ARTIK

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Ağu 01, 2011 8:15 pm    Mesaj konusu: ACIPAYAM-GİRENİZ- DALAMAN YOLU YAPILSIN ARTIK Alıntıyla Cevap Ver

Acıpayam oto garajından çıkış Dalamana Yürüyüş Koşul Ve Şartları
yürüyüşleri öncesi akşamında,el ve ayak tırnaklarınızı mutlaka kısaltınız,sabah evden ayrılmadan önce mutlaka kahvaltınızı yapınız ve ihtiyaç hissetmeseniz de en az bir büyük bardak su içiniz.
yürüyüşlerimiz katılımcıların kendi arzusu ile ve hiç bir zorlama olmadan yapılan aktivitelerdir.Sorumluluğu​nu taşıyamayacağınız hiç kimseyi birinci dereceden akrabanız dahi olsa faaliyetlere kendi rızası dışında katılmaya zorlamayınız.
Yürüyüş esnasında çevreye zarar vermemek için mevcut anayoldan ve tek sıra halinde düzenli yürüyünüz. Bir öndeki arkadaşı gözden kaçırmayacak acılarda Doğaya zarar verecek hareket ve eylemlerden lütfen uzak durunuz…
Faaliyet başladığı andan itibaren hayati önem arz etmeyen ve katılımcı için risk taşımayan durumlarda, faaliyetten ve gruptan ayrılmak ve bireysel olarak geri dönmek mümkün değildir.
Katılımcılar, görevli veya faaliyet rehberlerinin uyarı ve talimatlarına kayıtsız şartsız uymakla yükümlüdürler...
Organizasyonlarımızda gurubun en iyi şekilde sevk ve idaresi, faaliyetin selamati, katılımcıların güvenliği için tertip komite başkanının almış olduğu kararlar tartışma konusu yapılamaz.
Uyarı ve talimatlara, yürüyüş disiplinine uymamak veya yorgunluk, dikkatsizlik, konsantrasyon bozukluğu gibi etkenlerden kaynaklanabilecek her türlü kaza, yaralanma ve sakatlanma durumunda rehberler, faaliyetin organizatörleri ve diğer görevlileri sorumlu tutulamaz.
Kalp-damar rahatsızlığı,dolaşım sistemi ve eklem romatizması,solunum yolu,epilepsi-sara hastalığı gibi rahatsızlığı olanlar ile hamile ve sürekli ilaç kullanmak zorunda olanların faaliyetlerimize katılması UYGUN DEGİLDİR.
Güzergah üzerindeki yaklaşık 30 ile 40 köy veya kasaba içinden geçiş esnalarında tertip komite başkanının haberi olmadan mola ihtiyaç geçiş esnalarındaki bağdan bahçeden izinsiz herhangi bir gerekçesiz malzeme yiyecek vb temin edilmeyecektir
İhtiyaç duyduğunuz her ne ise yürüyüş ekibine takip eden aracımızdan temin edilecektir su aparatif kek meyve suyu vb
Yürüyüşü katıldığınızı bilen olasılıklara göz önünde bulundurma amaçlı birinci ulaşılması gereken kişin teline yazmaya unutmayınız
Kısa molalarda- enerji verici kuru üzüm,kuru kayısı,kuru dut,fındık,ceviz gibi atıştırmalık yiyecekler. Fotoğraf makinesi –Yeterli sayıda yedek pil ve el feneri alabilirsiniz
Yürüyüş bilgilendirme,değerlendirm​e ve kesin Kayıt
için toplantı tarihimiz : yürüyüş tarihimiz ramazan ayının akibine rastlamasından dolayı ilk toplantımızı 30 temmuz cumartesi Acıpayam dalaman arasındaki kelekçi halıt mevkiindeki kılcadır resteronta saat 14 de yapılacaktır ve yapılmıştır
Asil yürüyüş bu tarihten yürüyüş tarihimiz olan 01 09 2011 tarihi akşamına kadardır
İlk yürüyüş için denizli fatih köprülü kavşağından sabah 07 de hareket edilecektir aracı olmayanlar bu noktada hazır bulunsunlar kendi imkanları ile gelecek olanlar sabah 08 30 da Acıpayam garajında hazır bulunsunlar Araç konboyuda oluştura biliyoruz kendi aracı ile katılmak isteyen olursa sıkıntı olmuyacaktır ancak asil program alt yazımızda görüldüğü niteliktedir
30 Temmuz 2011 tarihinde Acıpayam-Kelekçi-Dalaman yolunun yapımı ve Dalaman Çayı’nın atıklardan arındırılması organize istişare toplantısı M.Ali Bağ (Gölcük Beld.Bşk.), Ramazan Acar (Kelekçi Beld.Bşk.), Osman Türk (S.M.Mali Müşavir), Sabit Kızılhan (Gireniz Dern.Kur.Başk.), Aydın Ünay (Denizli Beld.Alt Yapı Sor.) Göksel Türk (Çakır Köyü Muhtarı), Mevlüt Yılmaz (Narlı Köyü Muhtarı), Bilal Kaplan (Gürlek Köyü Muhtarı), Cemil Yıldız ( Taşbaş Köyü Muhtarı) ve gönüllülerin katılımıyla Kelekçi’de gerçekleşti.
Alınan kararlar doğrultusunda, yürüyüşün 01 Eylül 2011 (Bayramın 3.günü) tarihinde saat 9:00 da Acıpayam’dan başlayacaktır. İlçe dışına kadar yüründükten sonra araçlara binilerek Akalan Kasabasına gelecek olan konvoy Akalan girişinde Akalan’lı gönüllülerle buluşup kasaba dışına kadar yürünecektir. Sonra tekrar araçlara binilerek Çakır köyüne hareket edilecek ve aynı şekilde yüründükten sonra Kelekçi-Akşar- Gölcük-Alcı-Yolçatı- Narlı- Gürlek- Taşbaşı- Elcik- Kayadibi- Karacaağaç köylerinde yürünerek Gürköy’deki gönüllülerle buluşulacak ve toplanılacaktır.
tertip komite başkanı kısa bir konuşması ile yürüyüş parkuru sonladırılacak araclarla geri dönülecektir bilğilerinizi sunarız irtibat tel 0535 740 51 80

bu işin dini dili siyaseti olmaz tüm siyasetciler bir olacağız tüm belediyeler köy muhtarları sivil toplum öregütleri ve sade vatandaşlar bir olmalıyız ki hedefe giden yol birlikteliktir saygılarımla sabit kızılhan
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Ağu 02, 2011 7:47 am    Mesaj konusu: Re: ACIPAYAM-GİRENİZ- DALAMAN YOLU YAPILSIN ARTIK Alıntıyla Cevap Ver

Birlikten kuvvet doğar derler. Sabit kardeşim başarılar diliyorum.

YETER GAYRİ USTAM YOLLAR BİRLEŞSİN.

Yol yapılsın artık, geçim kalmadı,
Bir olun el ele, KOLLAR birleşsin.
Ölüyor nehirler, gücüm kalmadı,
Bir olun el ele, KULLAR birleşsin.

Aldanıp kanmayın, şeytan huyuna,
Atmayın çöpleri, hayat suyuna,
Damla damla altın, dolsun kuyuna,
Gelecek nesille, YILLAR birleşsin.

Hayat bulsun bir bir, yeşil darılar,
Orağa sarılsın, allı sarılar,
Gezsin çiçek çiçek, seçkin arılar,
Doldukça kovanlar, BALLAR birleşsin.

Yiğitler dağlara bayrak takarken,
Akan derelerde, köyler bakarken,
Dalaman çayından, sular akarken,
Toplansın kürekler, SALLAR birleşsin.

Yağlanan çayırda, erler seçilsin,
Birlik kuvvet demet, setler geçilsin,
Kurulsun sofralar, kahve içilsin,
O tatlı dillerde, FALLAR birleşsin.

Berrak akan sular, aynadır bize,
Yarını kirleten, gelecek dize,
Kuruyan tohumlar, düşünce ize,
Dere boylarında, DALLAR birleşsin.

Yoktur garip halkın, sözünde hile,
Teker dönmeyince, dolmuyor file,
Bitsin artık bunca, çekilen çile,
Yeter gayri ustam, YOLLAR birleşsin.

Toprağın sesinde, sıla kokuyor,
Birlik yürüyüşü, sevgi dokuyor,
Dalaman yolunda, dostlar okuyor,
Kapanan zarflarda, PULLAR birleşsin.

Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi)

En son Nuri Gökgöz tarafından Sal Ağu 02, 2011 10:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Ağu 02, 2011 8:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Sal Ağu 02, 2011 7:47 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

allah razı olsun döktürmüşsün hocam kalemine saglık
Başa dön
alanlı
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Ağu 04, 2011 9:25 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

EYY SABİT KARDEŞİM 12 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE AKP DE GÖREV ALDIN.BİZE İNANDIRDIN AKP YE OY VERDİRDİN.ŞİMDİ NE OLDU TEKRAR BAŞA DÖNDÜK.SABİT BEY BU AKPARTİNİN NE MAL OLDUĞUNU SENDE ANLADIN AMA SANIRIM GEÇ OLDU.BİZ SANA İNANDIK GÜVENDİK AKP YE OY VERDİK.KEŞKE ELİMİZ KIRILSAYDIDA VERMESEYDİK.AKP BATIYA DENİZLİ VE ACIPAYAMA YATIRIM YAPMAZ.AKP HÜKÜMETİ DALAMAN ACIPAYAM YOLUNU YAPMAZ.ÇÜNKÜ AKP NİN DOĞUSU VAR ONLARIN KÜRTLERİ VAR.KÜRTLERE BİZİM VERGİLERİMİZLE KATİRİLYONLAR AKITILIYOR.ÇÜNKÜ HÜKÜMET ONLARA TUTUYOR.BOŞUNA HAYALLERE KAPILMAYIN.AKP HÜKKÜMETÜ TÜRK BÖLGELERİNE YATIRIM YAPMAZ.BAKI HER GÜN AL BAYRAĞA SARILMIŞ ŞEHİT ASKERLERİMİZ GELİYOR.HÜKÜMETTEN TIK YOK.NERDEYSE PKK YA HAKLI BULACAKLAR.AKP PKK YA ELEŞTİRMİYOR. NEDEN ACABA.AKP HÜKÜMETİ ÇOK GÜÇLÜ PKK YA NEDEN BİTİRMEK İSTEMİYOR.NEDEN ACABA.İŞTE SABİT BEY SEN ÇOK TEMİZ VE SAF KALPLİ BİR İNSANSIN.ANCAK SENDE GÖRÜYORSUN BUNLARIN ARKA YÜZÜNÜ.
Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Prş Ağu 04, 2011 10:36 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

benim şahsım adına ne akp ne mhp nede cehepe taraftarıyım evvet akp secim koordinasyon merkezinde görev aldım amma çalışan aylıklı ekmek parası pesinde birine bunu demeniz beni derinen üzmüştür secim koordinasyon merkezinde kimseden akp adını oy itemedim hiç bir parti adınada asla oy vb istemem beni sahip çıkıp ekmek verenler kim olursa onun hizmetkarı olurum gönül davamı asla siyasete malzeme etmedim etmeyede müsama göstermem beni tam manası ile tanıyamadığınızın kanısındayım siz bana aylık baglayın sizi hizmet edeyim olay budur saygılarımla sabit kızılhan
Başa dön
alanlı
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ağu 10, 2011 8:58 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

SABİT BEY BEN SİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM.BENİN SİZE LAFIM YOK.SİZ YANLIŞ ANLADINIZ.BENİM SİZE OLAN GÜVENİM SONSUZDUR.BEN DEĞİL ŞU DENİZLİ HAVALİSE SİZİN HİZMETİNİZE VE SİZE TAKTİR EDİYOR.BENİM HADDİM DEĞİL SİZE ELEŞTİRMEK.BENİM SİTEMİMM BAŞKA YERLERE.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.
Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Cmt Ağu 13, 2011 8:54 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

acıpayam başta olmak koşulu ile akalan cakır kelekçi akşar gölcük alcı yol çatı su çatı bu yürüyüşe eşeği katırı bisikleti motoru taksisi otobüsü yayası motorlusu sahip çıkmalıdırlarki bu rüzar yakalanmış iken fırtına biçmesine bilmeliyiz yine dalamanın tüm köyleri inanın bizim otarafladan daha çok istekli ve çalışkan yürüşün son noktası olan dalaman cumhuriyet meydanında basın acıklaması yapılacak ya asıl vurgumuzu burada serğilemeliyiz gerisi teverruat tır
Başa dön
alanlı
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ağu 14, 2011 8:29 am    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

SAYGI DEĞER ACIPAYAM HALKI BİZİM İÇİN FEDAKARCA ÇALIŞAN SABİT EMŞERİMİZE DESTEK VERELİM.DEĞERLİ BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZİ OLSUN. HAYDİ GİRENİZ SABİTY BAŞKANIN ÖNDERİLĞİNDE AYAĞA KALK.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız