ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32001

26
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46852164

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

10144

· Dün

9103

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - VATAN KOKUSU-AŞKA DAİR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

VATAN KOKUSU-AŞKA DAİR

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cmt Ağu 21, 2010 4:15 pm    Mesaj konusu: VATAN KOKUSU-AŞKA DAİR Alıntıyla Cevap Ver

Değerli Dostlar,Aşka Dair Şiir Antolojisi Kitabı eşliğinde Muharrem Ve Gökcen Karaoğlan Türküleri Müzik Cd si.

Vatan Kokusu Şiir Antolojisinde Muharrem Karaoğlan /NURİ GÖKGÖZşiirlerini bulabilirsiniz.

Satın almak için; http://www.guncelkitaplar.com/ ve http://www.edebiyatdunyasi.net/ Adresini tıklamanız yeterli.

Selam ve Muhabbetle.

En son MUKO tarafından Pts Ağu 23, 2010 12:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Ağu 21, 2010 8:19 pm    Mesaj konusu: Re: VATAN KOKUSU-AŞKA DAİR Alıntıyla Cevap Ver

Hayırlı olsun Hocam...

Daha nicelerine...Gururumuzsunuz...

Kutluyorum

Saygılarımla...
Başa dön
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Pzr Ağu 22, 2010 9:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkür ederim bizim kız.Artık bu cd.de" Yeşilyuva Türküsünü""Gaysar Güzeli"ni ve söz ve müziği bana ait bir çok türkümü Türkiye dinleyecek ve dinliyor.Talep oldukça fazlaymış,yakında ikinci baskısı yapılacak inşaallah.

Benim maddi olarak, bir kuruş düşüncem yok..Ama bunun değerini kimse ödeyemez.. Özellikle Yeşilyuva'lı hemşerilerimin bu kitapları ve yanında verilen Cd.yi Almalarını istiyorum.Çok mutluyum.

(Bu güzel işi gercekleştiren Erzurum Dadaşı Sayın Yılmaz Çelik'e ve edebiyatdunyasi yönetimine ne kadar teşekkür etsem azdır.)
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Çrş Ağu 25, 2010 6:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vatan Kokusu kitabında SILA BÜLBÜLLERİ olaran nefesimin sesi can kardeşim Muharrem KARAOĞLAN ile birlikte yer almak yer almak bir acıpayamlı olarak beni ayrıca mutlu etti.

Yılmaz ÇELİK kardeşimiz bir güzellik daha yaparakGökçen KARAOĞLAN ve Muharrem KARAOĞLAN'IN türküleriyle AŞKA DAİR kitabına bir başka güzellik kattı.

İlerleyen zamanda ACIPAYAM COM antolojisinde buluşmak üzere diyorum memleketimin kalem tutan ellerine.

Sevgilerimle.

Nuri Gökgöz(
Başa dön
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 27, 2010 9:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vatan Kokusu Kitabında Toprağımın güçlü kalemleri yazmış, nefesleri de buram buram kokmuş...

Bu koku ki; Memleketimin kokusu

Bu koku ki;Sıla Bülbülleri

Bu koku ki;Toprağın Sesi(N.GÖKGÖZ)

Bu koku ki;Muharrem Karaoğlan

Bu koku ki;Gökcen Karaoğlan

Bu koku ki; Ne güzel kokudur, Anadolunun dört bir yanınında okunan, hissedilen...

Bu koku ki;Memleketimin gururu

Hepinizi çok seviyoruz, sizler bizim gururumuzsunuz....

Kutluyorum ...
SAYGILARIMLA...(Hüzün)

Alıntı:

İlerleyen zamanda ACIPAYAM COM antolojisinde buluşmak üzere diyorum memleketimin kalem tutan ellerine.

Sevgilerimle.

Nuri Gökgöz

İnşallah Hocam Çok iyi olur...
Başa dön
ENVER ÖZTÜRK
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 27, 2010 11:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vatan kokusu dedimi ta uzakta olsa burnumda başlar bir ince sızı... Allah kimseyi vatanından etmesin cuda...
Kutlarım Nuri Hocam... Antalya'da benim kitapçıya da bir sorayım bakayım...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız