ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31879

16
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45828098

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

2547

· Dün

3719

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 5:17 pm    Mesaj konusu: Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI Alıntıyla Cevap Ver

Sitemizde Bursa'dan Canlı yayın yapan Dj Kardeşimiz EYLÜL FIRTINASI(Yeşim Altınışık)ın Babası vefat etmiştir...

Üzüntümüzü belirtiyor,

Kendisine sitemiz adına başsağlığı ve sabırlar diliyorum...

Allah Rahmet eylesin...

Saygılarımla

Hüzün...

En son hüzün tarafından Pts Tem 05, 2010 6:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dünyaya gelen bizler Yüce Mevla'nın verdiği canı taşırken, belirlediği süre içinde nefes alıyor ve veriyoruz. Her şey hesaplı ve zamanı geldiğinde bir bulut misali alıp gidiyor yaradan.

Bir evlat olarak sen her şeyi yaptın Yeşim kızım.Acını paylaşıyorum. Babanız sadece beden olarak ayrıldı aramızdan. O daima bizimle ve bizimle olacak. Yanında olmayı çok isterdim ama olamadım kızım. Sakın yüreğinden bizleri ayırma.Seni çok sevdik ve sevmeye devam edeceğiz.

Memleketimin kokusu acıpayam com sitesinde yaşacak daima babanız. Acın acımızdır. Ruhu şad olsun. O'nu irem bahçelerinde çiçeklerin içinde bulacağız daima o asker duruşuyla.

Sevgilerimle.

Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi)
Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 5:56 pm    Mesaj konusu: Re: Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle başınız sağolsun Yeşim Hanım...

Babanızın mekanı cennet olsun, siz geride kalanlara da sabır ile saglık versin Mevlam...
Sizin acınız bizim de acımızdır, biz bütün bir aileyiz, bu ailede uzaklarda olsakta, birbirimizi görmesekte bizim gönülden bir aile bagımız var.

Tüm üyelerimizle;
Birinin başı agrısa, bizimde başımız agrır, birimizin acısı hepimizin acısıdır, birimizin mutlulugu hepimizin mutluluğudur.
Her ne kadar şu anda yanınızda olamasakta, bilinki yanınızdayız acınızı yüreğimizde hissediyoruz.

Saygılarımla Sabit Kızılhan...
Başa dön
BİLAL TEKİN
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 6:46 pm    Mesaj konusu: Re: Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI Alıntıyla Cevap Ver

Sitemizde Bursa'dan Canlı yayın yapan Dj Kardeşimiz EYLÜL FIRTINASI(Yeşim Altınışık)ın Babası vefat etmiştir...

memleketimin kokusu Acıpayam.com da başarılı şekilde yayın yapan değerli kardeşimiz yeşim hanımın başı sağolsun
hepimizin ortak kaderi bu..hepimiz göçüp gideceğiz.....Allah günahlarından geçsin
Başa dön
egeli65
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 9:06 pm    Mesaj konusu: Re: Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI Alıntıyla Cevap Ver

BURSADAN ACIPAYAM:COM:UN CANLI YAYINDA DJ LIK YAPAN YESIM ALTIN ISIK KARDESIMIZIN BABASINI ALLAHTAN RAHMET DILERIM MEKANI CENNET OLSUN CENNET BAHCESINDEN GÜL BAHCESINDEN BIR YERI OLSUN GÜNAHLARINA AF ETSIN YÜCE MEVLAM YESIM KARDESIMIZINDE VE YAKINLKARININDA BASI SAGOLSUN SABIRLAR VERSIN ALLAH ISTE BIZLER BIR CEKIRDEK MISALI FIDAN OLUSU CICEK ACISI VE YAPRAK OLUSU MEYVE VERIBDE SONRA KURUYUBDA YAPRAGINA DÖKÜSÜ MISALI BIZLER DOGUYOR VE ÖLÜYORUZ AMMA YÜCE MEVLA BIZLERI IMANIMIZLA KURAN NIMIZLA BU DÜNYADAN GÖCMEYI NASIB ETSIN SAYGILARIMLA
Başa dön
Gülten TELLİOĞLU
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 05, 2010 10:46 pm    Mesaj konusu: Re: Dj EYLÜL FIRTINASI'NA BAŞSAĞLIĞI Alıntıyla Cevap Ver

Yeşim ablacığım babana Rabbimden rahmet diliyorum mekanı cennet olsun inşallah.Sana ve ailene byük sabırlar diliyorum.Çok üzüldüm ablacığım ben senin yaşadığın o acıyı bilemiyorum oyüzden acını ne tarif edebilirim ne de bilebilirim.Sabır dilemekten başka birşey gelmiyor elimden.Amel-i defteri sağ tarafından verilenlerden eylesin rabbim dualarımız onundur.
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Tem 06, 2010 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar yeşim kızım.

Acı haberi büyük bir üzüntü içinde Trabzondan duydum.Başınız sağolsun.Acınızı paylaşıyor Karaoğlan ailesi olarak yanıda olduğumuzu bilmeni istiyorum.

Muharrem Karaoğlan ve ailesi..
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Serbest köşe Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız