ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31956

28
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46246524

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

961

· Dün

8181

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - MP3 CEMİLE-OSMAN CAN MAKALESİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

MP3 CEMİLE-OSMAN CAN MAKALESİ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 11, 2010 8:48 pm    Mesaj konusu: MP3 CEMİLE-OSMAN CAN MAKALESİ Alıntıyla Cevap Ver

Cemile_Osman CAN Mp3 İNDİR

Sitemiz yazarlarından Osman Can hocamın Cemile Türküsüne dair makalesini lütfen dinleyin,dinletin.Kültürel değerlerimizin farkına varın.

Okumak zor gelirse,dinleyin diye buraya atıyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Oca 12, 2010 8:05 am    Mesaj konusu: Re: MP3 CEMİLE-OSMAN CAN MAKALESİ Alıntıyla Cevap Ver

Osman Can hocamızın bu muhteşem yazısını ancak Muharrem hocamızın muhteşem yorumu yakışabilirdi. Her iki hocamıza da bu güzel çalışma için teşekkürlerimi sunuyorum.Bu yazıyı okuduktan sonra birde Muharrem hocamın sesinden dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. (M.Ünal)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:  

Seçenekler:
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız