ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

19
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748121

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1914

· Dün

4579

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - acıpayamda öğretmen olmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

acıpayamda öğretmen olmak

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sosyaldinçer
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Ağu 26, 2009 10:57 am    Mesaj konusu: acıpayamda öğretmen olmak Alıntıyla Cevap Ver

selam biz şuan adana saimbeyli ilçesinde karı koca öğretmen(anasınıfı ve sosyal bilgiler öğrtm) olarak çalışıyoruz.Eşim oğuz köyünden ben ise Kırklareli -Babaeski-Büyük mandıra kasabasındanım.Biz 2010 da tayin düşünüyoruz.Ben Acıpayam ilçesini ve insanlarını seven birisi olarak (trakya insanı ile ege insanı benim için aynı özelliklere sahip)Acıpayam'da da çalışmayı düşünüyorum.Benim merak ettiğim Acıpayamda çalışmanın bizim için ne gibi arttı ve eksileri olabalilir.Mesala çocuğumuza bakıcı bılabilirmiyiz? bu konuda tecrübeleri olanlardan yardım bekliyorum saygılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
isimsiz
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 28, 2009 10:40 pm    Mesaj konusu: Re: acıpayamda öğretmen olmak Alıntıyla Cevap Ver

çocugunuza bakıcı bulmak da zorlanacağınızı sanmıyorum
Önceki çalıştıgınız yerin özelliklerini bilmediğim için artı ve eksileri yönünden değerlendirmem yanlış olur
ama adana dan daha serin bi memleketttir acıpayam :))
umarım acıpayam da öğretmenlik yapan biri sorunuza cevap verir
Başa dön
sosyaldinçer
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ağu 30, 2009 10:29 am    Mesaj konusu: Re: acıpayamda öğretmen olmak Alıntıyla Cevap Ver

GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.ÇALIŞTIĞIM YERİN RAKIMI 900-1000 METRE (TOROSLAR).MAĞRUMİYET BÖLGESİ İLÇE NÜFUSU 4BİN-5 BİN CİVARI VE İLE UZAKLIĞI 3-4 SAAT.ÇAMELİ GİBİ DİYECEM AMA ORADAN DA ZOR ŞARTLARI.
Başa dön
SULEYMANKURBAN
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pzr Ağu 30, 2009 11:14 am    Mesaj konusu: Re: acıpayamda öğretmen olmak Alıntıyla Cevap Ver

sız eger acıpayamda gorev yapmak ıstıyorsanız, isteklerınızı bıldırınız sızın ıcın bır ortam ayarlayalım, bakıcı , özel arac, eve yakın okul vs
Başa dön
osmanbey
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Eyl 11, 2009 5:43 am    Mesaj konusu: Re: acıpayamda öğretmen olmak Alıntıyla Cevap Ver

acıpayamda öğretmenlik yaparsanız buranın suyundan içtikten sonra bir daha başka bir yre tayin istemezsiniz çünkü gelen memur buraya yerleşiyor.deneyin
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Soralım,bulalım,bilelim Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız