ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32009

18
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46886790

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

422

· Dün

12637

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - 2009 büyük buluşmamız nerde ve ne zaman olsun.
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

2009 büyük buluşmamız nerde ve ne zaman olsun.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 11:01 am    Mesaj konusu: 2009 büyük buluşmamız nerde ve ne zaman olsun. Alıntıyla Cevap Ver

Değerli üyelerimiz 2009 yılı saladan gerçeğe büyük buluşma etkinliğimizin yeri , zamanı şekli veya başka önerilerinizi bekliyoruz.Bu akşam (25 ekim 2008) sitemizde yapacağımız genel kurulda bunlar tartışılacaktır.

Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
cenko3075
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 11:09 am    Mesaj konusu: sanaldan gerçeğe buluşma Alıntıyla Cevap Ver

bence kelekçi de olsun girenizin incisi kelekçide çamlıkta topluca şehit anıtı da ziyaret edilmiş olur sağlıcakla kalın allaha emanet olun......
Başa dön
Ramazan Alkan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 11:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence alınacak karar için acele edilmemeli ve geniş bir üye yelpazesinin görüşleri doğrultusunda alınmalıdır.
Süreyide biraz uzun tutalım ki herkes fikrini açıkça söylesin.
Hatta ön çalışma olarak nerelerede yapabiliriz, sıkıntı çekmeden ve herkesin oraya rahatça ulaşabilme imkanı da göz önüne alınsın ki karar vermek daha kolay olsun.
Şimdi herkes birşeyler diyecek ama önemli olan herkesin biririyle kuçaklaşabileceği bir yer olsun.
Tabi site yönetimi olarak bizlerde gelen öneriler içinden uygun olanını yön tayini olarak belirlememiz gerekmektedir.
Mesela böyle bir organizasyon geçen yıl bazı eksiklikleriyle beraber çok güzel bir şekilde gerçekleşti.
Denizli'den gelenler ile çevre köy ve beldelerden gelenler neredeyse aynı süre içinde buluşma alanına vardılar.
Gene böyle bir yer olursa her kesim rahatça ulaşır.
Aynı zamanda görülmemiş gezilmemiş tabiat varlığımız olan bölgelerde tercih edilebilir ki bir bahane ile bu güzel yerler görülmüş olur.
ANCAK ALTINI ÇİZEREK BAHSEDECEĞİM KONU DA DİKKAT EDİLMELİDİR.
BU DA AYNI TARİHTE ÇEVREMİZDE BAŞKA BİR ORGANİZASYON OLUP OLMADIĞIDIR.
ÇÜNKÜ AYNI TARİHTE BAŞKA BİR YERLEŞİM YERİNDE EĞLENCE VEYA FESTİVAL OLDUĞU ZAMAN GÖNÜL DOSTLARI BÖLÜNMEK ZORUNDA KALIYOR VEYA ZİYARETİNİ KISA TUTMAK ZORUNDA KALIYOR.
Öncelikle nerelerde yapılabilir bu yerler hakkında fikir sahibi olalım diyorum ve gelen öneriler üzerinde çalışma yapalım ve ondan sonra yer ve tarih belirleme bölümüne geçelim.
Aceleye gerek yok diyorum ve ekliyorum,
YILDA İKİ DEFA YAPALIM YANİ YAZ BÖLÜMÜ AYRI KIŞ BÖLÜMÜ AYRI OLSUN.
Tabiiki bu bir öneri.
Mesela kış geliyor şöyle kar yağmış bir dağın eteğinde böyle bir buluşma olsa nasıl olur.
SAYGILARIMLA...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ CAN DOSTLAR...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ahmet76
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 5:54 pm    Mesaj konusu: bb Alıntıyla Cevap Ver

bence her sene oldugu gibi acipayamda olsunnn
Başa dön
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

25 Temmuz 2009 Cumartesi günü,Acıpayam Çamlık mevkiinde piknik tarzı,müzikli,eğlenceli bir buluşma olsun.

Yurt dışında olan dostların izin vaktine denk geliyor.Okullar tatil.

İlk buluşma yeri güzeldi.Yine güzel olacağına inanıyorum.Saat 10-19 arası olabilir.
Başa dön
Şakir EREZ
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 6:06 pm    Mesaj konusu: 3. Buluşma Alıntıyla Cevap Ver

25 Temmuz Cumartesi uygun.Yer Kelekçi Karapınar Piknik alanı olmalı. Her yıl farklı yerde olmasında yarar var. Hem Muğla sınırından Denizli'ye Kelekçi orta yer sayılır. Hem de Gireniz'in merkezidir. Ayrıca belediyeliği düştüğü için tatil köyüdür.
Başa dön
onbasi20
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 6:08 pm    Mesaj konusu: bb Alıntıyla Cevap Ver

bana göre en uygun yer acipayam agustos basi olursa iyi olur tabiii bu benim önerim diger arkadaslar ne der bilemiyorum saygilarimla onbasi20
alasulu
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 6:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SELAMLAR BU GÖRÜŞÜ BENİMSİYOR VE DESTEKLİYORUM AMA YER BELİRLEMEDE COK ACELE ETTİK BENCE ÜYELER NE İSTER BAŞLIGI ALTINDA 2 HAFTA FALAN GÖRÜŞ ALINMALI VE BU İSTEGE GÖRE YER PLANI YAPILMALIYDI SAYGILARIMLA
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 6:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ZATEN YER VE ZAMAN BUGÜN KESİNLEŞMEYECEK ARKADAŞLAR. BUGÜN SADECE FİTİLİ ATEŞLİYORUZ. HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hüseyin Kaçmaz
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 6:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MUSTAFA, BİZİM YAZ İZNİMİZE UYARSA BEN SEVİNECEĞİM. BELKİ 2009 DA İZİNE GELEMEYECEĞİM AMA YİNEDE ÜMİDİMİ KESMİŞ DEĞİLİM.
gülçinn
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 7:55 pm    Mesaj konusu: . Alıntıyla Cevap Ver

Şakir erez hocama katılıyorum kelekcide olmalı.saygılar
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bizler sanaldan gerçeğe büyük buluşmamızın ilkini Kelekçi' de yapmaya karar vermiştik ama olmadı Acıpayam Merkeze almak zorunda kaldık.Bu kez bende Kelekçi' de yapılması taraftarıyım.Ağustos ayı benimde tercihimdir.Sizlerle buluşmak doyumsuz oluyor.Mustafa Ünal kardeşime binlerce teşekkürler.
Başa dön
yilmaz64
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 8:16 pm    Mesaj konusu: slm Alıntıyla Cevap Ver

bizim icin yani avrupada calisanlar temmuz yani 7 ci ay agustosun ilk haftasi olursa cani gönülden seviniriz yinede cogunluk ne derse olsun saygimiz sonsuzdur
Başa dön
denizlininsesi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 8:54 pm    Mesaj konusu: Şakir Hocaya katılıyorum Alıntıyla Cevap Ver

Bende Şakir Hoca gibi düşünüyorum, köy statüsüne girecek olan Kelekçi'de yapılırsa Belediye Başkanının desteğide aranmaz artık, Muhtarlar sanırım izin verirler, tabi Acıpayam Merkezdede yapılması düşünülebilir, tabi o dönemde yeni belediye başkanı kim olur bilinmez ama belki cazip teklif ve destekler gelebilir, karar biraz daha erken gibi ama her fırsat değerlendirilmeli.
Başa dön
ahmettt
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Ekm 25, 2008 9:27 pm    Mesaj konusu: ss Alıntıyla Cevap Ver

bence agustos ayinin basinda ve salda gölünde olsun tabiat doga ve gölll
Başa dön
kabacam
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 26, 2008 7:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tarih güzel yer Acipayam olursa katilimin fazla olacagina inaniyorum .
Başa dön
hüzün
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 26, 2008 8:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Acıpayam veya Kelekçi, her ikiside olabilir.Acıpayam 'da katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum.

Etkinliğin zamanı da temmuz sonu , ağastos başı en uygın haftalar gibi.yalnız çevrede ki diğer etkinliklerle çakışmassa daha iyi olur.

foruma gelen çoğunluk cevaplara göre ilerde tekrar değerlendirmeye alınmalıdır...

SAYGILAR...
Başa dön
OlcayKoca
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pzr Ekm 26, 2008 2:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gönül isterki BATMAN da da batmandaki acıpayamlılarla buluşalım ama onlar galiba bu siteyi bilmiyo bilseler şimdiye kadar bir şekilde görüşürdük.

foruma gelince acıpayamdan uzak olduğum için yanıt yazmak bile içimi burkuyor.
İNŞALLAH YAZLIK İZİNİME DENKGELİR
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 10:22 pm    Mesaj konusu: bu bir şahsi düşüncem dir Alıntıyla Cevap Ver

ben isterdimki acıpayamda olsun benim şahsi kanım nedenmi bizi temsil ettiğimiz mevki ve makam acıpayam. com sa elbette acıpayam amma alternatifleri özellikle yazdım nedenmi görülmesi gereken okadar ver var amma velakin dıştan gelenler için sıkıntı olur bu sebebten şahsen acıpayam uygun bulmaktayım saygılarımla sabit kızılhan
Başa dön
yilmaz64
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 10:30 pm    Mesaj konusu: bana göre Alıntıyla Cevap Ver

25 temmeuz cumertesi yazmislar olursa cok seviniriz nerde uygun görürseniz orda olsun sygilarimla
Başa dön
onbasi20
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 10:31 pm    Mesaj konusu: Re: ss Alıntıyla Cevap Ver

aga 8 ayin basinda acipayam olsun bence en güzel tarih o butün gürbetciler o tarihte orada olur coguuuuuuuuuu okullar tatilya o yüzdennnn
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:  

Seçenekler:
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız