ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32001

30
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

46852223

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

10203

· Dün

9103

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - Annem acipayam.comu hiç özlemesin..!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Annem acipayam.comu hiç özlemesin..!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Prş Tem 17, 2008 12:18 pm    Mesaj konusu: Annem acipayam.comu hiç özlemesin..! Alıntıyla Cevap Ver

Değerli arkadaşlar. Hüzün bacımızın kızı Rapunzel , annesi acipayam.com olmadığı zamanlar özlemesin diye güzel bir çalışma yapmış. Bu küçük yürek annesine sevgisini bu şekilde ifade etmiş. Ve sol üstünede elinde payamlarla kendi resmini koymuş.Bu durum karşısında duygulanmamak elde değil. Demekki acipayam.com, yeni nesil tarafından da sahiplendi. Yapmak istediğimizde zaten buydu. memleketten ayrı kalan veya hiç görmemiş hiç orada yaşamamış hemşerilerimizi ve yeni nesle kendi örf adet ve kültürümüzü sevdirmek ve benimsetmek.

Galiba doğru yoldayız . ne dersiniz dostlar.

Gözlerinden öpüyorum güzel kızımız Rapunzel. teşekkürler.

Mustafa ÜNAL

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Sal Tem 22, 2008 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten çok güzel olmuş.Tebrik ediyorum.
Olay bu.Bunu kimseye çuvalla para versen yaptıramazsın.Memleket sevgisi anne sevgisi,sevgilerin aynı noktada buluşması.

Teşekkürlerin en büyüğü de sitemize;bizleri buluşturup,uzakları yakınlaştırdığı için.
Başa dön
nursel3587
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 27, 2008 5:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet bende hüzün ablamızın kızına tşk ediyorum.bu aralar siteye giremediğim için banada çok iyi geliyor bu resim.ona bkıyorum arada.sanki sitedeymiş gibi oluyorum.sevgi bu olsa gerek.
Başa dön
rapunzel
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 30, 2008 7:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba...

Yönetime çalışmamı forumlara taşıdığı, güzel sözleri, ve bizlere böyle güzel bir sitede buluşma imkanı sağladığı için teşekkür ederim.Mustafa Abi asıl en güzel çalışmayı sen bizlere sundun.

Ve diğer sevgili büyüklerim... Muharrem abi, Nursel abla, daha önce yorum yazan ve bakım anında kaybedilen yorumların içinde bulunan çalışmama yorum yazan Nuri abimin, İnci ablamın ve antikpatik abimin de güzel yorumlarına çok teşekkür ederim.

sizlerinde yazdığı gibi memleketimide, annemide, ailemide sizleride çok seviyorum...

hepinizede kucak dolusu sevgiler selamlar...
Başa dön
adnan_20
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 31, 2008 9:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yirmibini aşkın güzel insanı ortak bir paydada buluşturdğu için yönetime bir daha teşekkür etmek istiyorum. ama annene hediye ettiğin bu güzel çalışma çok anlamlı. o güzel masum yüzündeki gülümseme; bunun çok saf çok güzel yalansız dolansız riyasız bir çalışma olduğunun göstergesi zaten. yüreği kocaman güzel insan bahtında yüzün gibi güzel yüzün gibi ışıl ışıl olur inşallah
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
adnan_20
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 01, 2008 1:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yalnız bir şeyi çok merak ediyorum rapunzelin manası ne söylenişi çok güzel aslında rapunzel
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
AyKız
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Ağu 01, 2008 2:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alman edebiyatının önemli hikaye ve masal yazarlarından Grimm Kardeşlerin aynı adlı masalının ana kahramanı.

Hikaye oldukça fakir bir çiftin yeni doğan kız evlatlarını yaşlı bir cadıya vermek zorunda kalmaları ile başlar. Cadı ile komşu olan çiftin erkeği, parasızlık ve annenin sürekli bu komşunun bahçesindeki marulları aşermesi sebebiyle bir gün cadının bahçesinden marul çalar; ancak ikinci kez çalarken yakalanır. Cadının büyü yapmasından çekinen baba, doğan kızını ona vermeyi kabul eder. Cadı doğumdan sonra kız çocuğunu alarak ona aslında bahçedeki marulların türünün adı olan Rapunzel ismini verir.

Masalın sonraki kısımlarında cadı Rapunzel'i kaçmaması için bir ormanın göbeğindeki yüksek ve merdivensiz bir kuleye kapatır. Buraya her ziyaretinde kulenin tepesine çıkabilmek için Rapunzel'in seneler içinde kulenin tepesinden yere dek uzayan örgülü sarı saçlarını tıpkı bir merdiven gibi kullanmaya başlar. Grimm Kardeşlerin bu masalının hemen herkes tarafından bilinen esas kısmı da budur.
Başa dön
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Prş Ağu 07, 2008 3:34 pm    Mesaj konusu: yokluk Alıntıyla Cevap Ver

insanlar yokluk ceker birşekilde ceker yokluk denilince akla fakirlik gelir bu yokluk ne fakirliğe nede başka bir şeye benziyor hergün bir insanla tanışıldıgı ve bir alışkanlık hale gelmiş olan busitenin yoklugunu en içten cekenlerden biri ki bunu farkeden evlat anneye üzülmesin diye böyle bişey yapmış ve ben bu kızımızı teprik ediyom sonsuz şükranlarımı sunuyomki her evlat butür duygu ve düşünceye giremez amnaaaaaa buda neymiş der keyfine bakar ögleyse teprik hak eden başta anne sitemizin yoklugunu dayanamadıgını yansıtmasından dolayı sonrada kızımız bu sıkıntıya aşmasını vesile olmasından dolayı teprikler
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:  

Seçenekler:
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam kültürü Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız