ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

59
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47732107

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3477

· Dün

8000

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - BİR RİCADIR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

BİR RİCADIR

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Girenizdernek
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Cum Mar 07, 2008 7:45 pm    Mesaj konusu: BİR RİCADIR Alıntıyla Cevap Ver

BİR RİCADIR
Öncelikle aşağıdaki mektubu okumanızı istiyorum

Aşağıda gördüğünüz mektup 1915 yılında Çanakkale cepesinden yazılmış olup bu mektubu Acıpayam kelekçideki 1915 den günümüze şehitlerizin anıtına pirinçten yazdırıp koymak istiyorum ve bu mektubu yazdıracak imkan ve olanağım kalmadı desem belki size tuhaf gelecektir bende bu sevda uğruna tüm benliğimle çalıştığımdan imkanlarım kısıtlı bu yüzden bu mektubu yazdırmamda bana imkan sağlamanızı talep etmekteyim evet bunu tüm benliğim ve kişiliğimle sizlerden istiyorum maliyetini henüz net bir fiyat yaptıaramadım amma pirinç ve mermer arasında kararda veremedim bunu da imkansızlığımdan

Bu konuda beni destek çıkmak isteyen olursa

Tel : 0535 740 51 80 ve 0258 213 62 42

Her şey için sagolun saygılarımla

sabit kızılhan

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cmt Mar 08, 2008 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yazın izine geldiğimde mektup için gereğini halederiz sıkma canını sabit kardeşim.
Başa dön
karakose
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Mar 12, 2008 7:21 pm    Mesaj konusu: MEKTUP NEREYE KONACAK Alıntıyla Cevap Ver

Aslında bu çok değerli olan eserler müze gibi bir yerde saklanmalı.Geleceğe ışık tutacak olan bu mektup da çok değerli.köyümüzün uygun bir yerinde müze gibi bir yer hazırlansa.Bu güne kadar kalan aletler,makinalar,araçlar,kitaplar mektuplar ve böyle ne varsa korunsa ne güzel olurdu değil mi?Çalın Deşdemir köyünde böyle bir çalışma var.Etraftan oradaki müzeyi görmek için geziler tertip ediyorlar.Girenizler derneği olarak böyle bir şey yapılamaz mı acaba?
sabit Kardeşimize mektuba verdiği önem için takdirlerimi sunarım.İnşallah bunun sonucu da iyi olur.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız