ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32143

17
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47748157

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

1950

· Dün

4579

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - AVRUPADAKİ TAKIMLARIMIZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

AVRUPADAKİ TAKIMLARIMIZ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2007 3:20 pm    Mesaj konusu: AVRUPADAKİ TAKIMLARIMIZ Alıntıyla Cevap Ver

TÜRK FUTBOLU TARİHİNİN EB PARLAK DÖNEMLERİNDEN BİRİNİ YAŞIYOR DİYEBİLİRİZ. GALATASARAY K.ERCİYES BEŞİKTAŞ VE fenerbahçe AVRUPA ARENASINA ÇIKIYOR. SİZCE HANGİSİ BAŞARILI OLUR. ,
YORUM(GALATASARAY):AVRUPA ASLANI BU SENE EN AZ ÇEYREK FİNALE ÇIKAR.
YORUM(K.ERCİYES):İŞLERİ ÇOK ZOR ATLETİCO MADRİD İ GEÇMEK ZOR
YORUM(BEŞİKTAŞ):TAM BİR CADI KAZANINA DÜŞTÜ DİYEBİLİRİM. RAKİPLERİNİN HEPSİ TEHLİKELİ
YORUM(fenerbahçe): GRUPTAN ÇIKMASI İMAKANSIZ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
horozum66
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2007 5:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kardes madem için işine avrupadaki maçlar girdi . onun için ayrımcılık yapamazsın . hepsini yazmak zorundasın . ben koyu bir denizlisipor taraftarıyım . ama ayyıldızın mücadelesinin verildigi yerde baska takımlarla olan ilişkilerimiz aklımdan gecmez.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
conquerer
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2007 5:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hüseyintutkun kardeşim bravo sana, kutluyorum seni fenerbahçe hakkındaki yorumun çok güzel...kendi kendine ne yorumu yapıyosun türk değilmisin sen sonuçta bu takımlarımız avrupada oynuyor tek yürek olup avrupda adımızı duyurmalıyız...Fenerbahçe, Galatasaray. Beşiktaş, Kayseri Erciyes, hepsine gönülden başarılar diliyorum...yolumuz açık olsun..teşekkürler
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 6:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu benim şahsi yorumumdur. bizim başarımıza tesadüf diyenleri desteklemem ben.yaptığımız bütün başarılara bahane buldular. tesadüfün böylesi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: UEFA KUPASI-SÜPER KUPA (tesadüf mü)
Başa dön
goldstar
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SLM FUTBOL TUTUKUNUN DOSTLARIM.
SİSİNDE DEDİĞİNİZ GİBİ GALATASARAY HARİKA Bİ KURA ÇEKTİ.K.ERCİYES İMKANSIZ GİBİ BİRŞEY AMA MAÇ OYNANMADAN KAZANILMIYOR????. fenerbahçe ŞU ANA KADAR AVRUPADA NE YAPTIKİ BU SENE BAŞARILI OLACAK DENİZLİ SPORUMUZ BİLE ONDAN KESİNLİKLE DAHA BAŞRILI BU BİR GERÇEK.BÜYÜK BEŞİKTAŞDA GÖRÜNEN KÖTÜ BİR KURA ÇEKTİ GİBİ GÖZÜKÜYOR AMA BEŞİKTAŞ BU SENE BEŞİKTAŞ,KARTAL GİBİ YANİ O ESKİ GÜNLERİNE DÖNDÜ EN KÖTÜ İHTİMAL ÜÇÜNCÜ OLLURUZ AMA BEN BÜTÜN KALBİMLE İNANIYORUMKİ LİVURPUL BİLE BİZİ YENEMEYECEK.ÇÜNKÜ SAĞLAMLA SAĞLAM OYNUYORUZ.3.OLSAKDA UEFADA YOLUMNUUZU DEVAM ETSEKTE Bİ SAKINCASI YOK ÇÜNKÜ GALATASARAYDA UEFA KUPASINI ÖYLE ALDI BİR İKİNCİİSİ İNŞALLAH BU SENE GELİR BİR KARTALLARIN VE TÜRKİYENİN DESTEĞİYLE HAYDİ KARTALIM UÇUR BİZİ GÖKLERE
BENDEN BU KADAR
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 8:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bravo goldstar haklsın kardeşim. bnm başarımı saymayanı bnde saymam u_A denizLİ
Başa dön
conquerer
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kimse senin takımına tesadüflerle uefa kupasını aldı diyemez...inkar edemeyiz büyük bir başarı...ama senin yaptığın ayrımcılık hiçte hoş değil...stadlarda bitmeyen kavga hır gür bari burada sürmesin bitsin bu düşmanlık..
horozum66
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 6:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu denizli ua ne, gördükçe deli oluom . benim arkadasıma alisamiyende 40 kişi saldırıo burda denizlili adam gidip o gruba üye oluyor. beyler uzarmıyacagım lütfen kndi sehrinin takımını tutmak yazısını okuyun.
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

horozum66 abi bn denizlinin hemen hemen her maçına giderim ve desteğimi veririm. ama sevmişiz bi kere cimbomu. bırakamıoz. fenerli arkadaş da o tesadüf kelimesini kimin sölediğini biliyo musun?
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2007 9:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

he conquer bi de türk lüğüme laf etme laf etmE bn senin görüşlerine nası saygı duyuyosam snde bana duycaksın
Başa dön
conquerer
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Eyl 06, 2007 8:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hüseyintutkun kardeşim bunun neyine anlayış gösteriyim söylermisin senin yaptığın düpedüz ayrımcılık.anlayış gösteririz elbet ama ayrımcılığada anlayış göstermemi bekleme benden...
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2007 6:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ewet bn ayrımcıyım bn böle sewmişim takımımı sana nası saygı duyuyosam snde duy diyorum duymucaksan yorum yapma?
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Arl 22, 2007 10:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YORUMLARIM BİRE BİR TUTTU DİYEBİLİRİM. FENER YANILTTI SADECE. KENDİLERİNİ AŞTILAR ZATEN YANILTMALARININ SEBEBİ DE BU. RAKİBİMİZ B.LEVERKUSEN OLDU. ALMANYADA FUTBOLUNU EN BEĞENDİĞİM TAKIM GELDİ VE EN ÇEKİNDİĞİM TAKIM OYDU. B. MÜNİH GELSE ONA RAZIYDIM DESEM YANLIŞ OLMAZ. ÇOK İYİ BİR HAVA YAKALADI B.LEVERKUSEN. KENDİ SAHASINDA KOLAY KOLAY MAÇ KAYBETMİYORLAR. BIRAKIN KAYBETMEYİ FARKA BİLE GİDİYORLAR. GALATASARAYIMIZIN İŞİ GERÇEKTEN ZOR. GRUP MAÇLARINDAKİ GİBİ İŞİ CİDDİYE ALMAZSA HÜSRANA UĞRAYABİLİRİZ. KENDİ SAHAMIZDA EN AZ 2 GOL ATMALIYIZ. FENERİN RAKİBİ İSE DAHA ZOR DİYEBİLİRİM. AMA ONLARDA DA Bİ DURAKLAMA VAR Bİ KAÇ HAFTADIR. AMA ÇOK KALİTELİ OYUNCULARI VAR. FENERİN İŞİ GERÇEKTEN ZOR....
Başa dön
aspava
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Oca 03, 2008 4:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer Yıldırım'ın!

Aslantepe'de temel atan 9 kişi vardı ama orada olması gereken 2 kişi yoktu: Mustafa Sarıgül ve Işın Çelebi. Bu ayıp da G.Saray'a yeter.

G.Saray, Seyrantepe'de 100'ün 1'ini aldı. Bu 'zafer' diye sunuluyor. Bu olaydan zaferle çıkan, alkışlanacak kişi Aziz Yıldırım'dır.

Canaydın şimdi Polat'ı sallayacak, Ünal Aysal'ı yanına alacak. Gelecek kongrede Ünal'ı sallayacak başkasını alacak. Bu böyle.

Galatasaray'ın sonunda yeni stadının temeli atıldı. Yalnız törene katılanlardan çok, katılmayanlar damgasını vurdu.

O temel atma töreninde bir resim yayınlandı gazetelerde. 9 kişi var temel atan, orada olması gereken 2 kişi yok.

1- Projenin sahibi Mustafa Sarıgül;
2- Özhan Canaydın'ın perişan ettiği, kırpa kırpa kuşa döndürdüğü, Ali Sami Yen'i de peşkeş çekerek razı olduğu bu mevcut projeyi Ankara'da adım adım takip ederek, deveye hendek atlatarak çıkaran, temel atılma noktasına getiren Işın Çelebi.

Bu ayıp da Galatasaray'a yeter. Bir defa Özhan Canaydın için asla gurur verici bir olay değil, bir utanç olayıdır. Mustafa Sarıgül'ün hazırladığı, ilk defa Sabah gazetesinde yayınlanan projede, stadyum yapılacaktı, salon yapılacaktı; yanına Galatasaray'a gelir getirecek villalar yapılacaktı. Ali Sami Yen, Galatasaray'da kalıcaktı, orası bir kültür ve eğlence parkına dönüşecekti. Altında 5 katlı otopark olacaktı. Arka tarafında eski açığın olduğu tarafta da bir kongre salonu, bir butik otel olacaktı ve Galatasaray, bir stadyum, bir salon, ayrıca da her yıl 50 milyon dolar getirecek mal varlığına sahip olacaktı.

BÜYÜK BÖLÜMÜ GİTTİ

Özhan Canaydın'ın başarısızlıkları ve beceriksizlikleri yüzünden Ali Sami Yen olduğu gibi gitti, Seyrantepe'nin büyük bir bölümü gitti, stadyum yapılacak kadar yer kaldı. Bunu kabullendi, şimdi 'zafer' diye ortaya sunduğu şey bu... Yani 100'ün 1'ini alıyor Galatasaray. 99'u beceriksizlik ve başarısızlık yüzünden kaybedilmiştir. Bu Galatasaray camiasına 'zafer' diye sunuluyor. Bu olaydan zaferle çıkan kişi Aziz Yıldırım'dır. Bütün bunları engelleyen, Galatasaray'ın bunlara sahip olmasını ve her yıl 50 milyon dolar gelire sahip olmasını engelleyen kişi Aziz Yıldırım'dır. Başarılı kişi, alkışlanacak kişi Aziz Yıldırım'dır.

Bahsetmediniz ama projeyle yakından ilgilenenlerden birisi olan Adnan Polat da özel işlerini bahane gösterip temel atma törenine katılmadı.

Efendim, ayıp şeyler bunlar. "Sen herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın" demiş şair. Olacak şey değil. Temel atma töreninin ne zaman olacağı haftalar öncesinden belli... Adnan Polat, toplantısını mazeret gösterip katılmıyor. Yapmayın böyle şeyler...

Ve Galatasaray ertesi gün Sivas ile liderlik maçına çıkıyor, başkan evde, futbol şubesi sorumlusu Avrupa'da. Galatasaray'ın da hali karmakarışık üstelik. Bu kadar başsız, bu kadar sahipsiz mi Galatasaray? Şu Galatasaray'ın düştüğü zavallı duruma bakar mısın?

'Seyirci' desen en Allah'lık. 15 liraya inmiş biletler, Galatasaray Store'da 45 liraya satılan forma bedava veriliyor, yani maça gittiğinde üste 30 lira para alıyorsun kulüpten. Ancak o zaman Ali Sami Yen doluyor. Dolan seyircinin de takıma zerre kadar katkısı yok. Bütün takımların ortak şarkısı "Beşiktaşım benim biricik sevgilim, Trabzonum benim biricik sevgilim, Kanaryam benim biricik sevgilim, Cimbomum benim biricik sevgilim..." Herkesin bildiği, mazoşist, aşağılık bir sefalet şarkısını söylemeyi marifet zannediyorlar, Arda'yı yuhalamayı marifet zannediyorlar; gelmesinler daha iyi. Galatasaray tüm maçlarını seyircisiz oynasın, çok daha iyi olacak. Bu seyircinin Galatasaray'a zararı var. Bu ultrAslan ne işe yarar birisi bana söylesin. Liverpool'un Kop seyircisinin karşılığı güya... Gülerler adama... Güvenilecek hiçbir dalı yok Galatasaray'ın... Seyircisi yok, Divan Kurulu'nun hali meydanda, kongre liseci...

illade gsliyiz
aziz baskan bizim mahheleden gecme taslatacagim seni
Başa dön
huseyintutgun
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Şub 22, 2008 1:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GALATASARAYIM la ilgili yaptığım yorum tuttu adamlar galip gelmeyi bırakın hezimet yaşattılar :cry: kalli kafasından geçen herşeyi uygularsa işimiz çok zor etrafına biraz bakmalı. fenerle ilgili yorumum ise GALATASARAYIM ilk maçta leverkusene adete boş kaleye nasıl gol atılmaz diye ders verdi bunu da deplasmanda çekti. fener sevillayı o oyunla en az 2 fark atmalıydı. çünkü sevilla deplasmanı mı daha zor real madrid mi veya barça mı diye sorarsanız sevilla derim. adamlar tribünle bütünleşerek oynuyolar. yani taraftarları takımı ateşlemeyi biliyolar. bu arada fener o defansı değiştirmeden başarı elde etmesi zor defansta güwendiim tek adam gökhan gönül. fenerin geçmiş maçlarına bakarak niye böyle dediğimi anlarsınız...
Başa dön
denizlisporum
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 18, 2008 3:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

denizlili olupta istanbul takimi tutanlara aciyorum, digiturk kahvelerinde anirmakla taraftar olunmaz, birakin artik bu istanbul yalakaligini istanbul sizi tanimaz siz istanbulu tanimazsiniz. bu sehirde herkes denizlisporlu olacak o kadar
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız