ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32136

57
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47732116

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

3486

· Dün

8000

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - 5 AĞUSTOS BÜYÜK BULUŞMA
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

5 AĞUSTOS BÜYÜK BULUŞMA

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pzr Tem 01, 2007 12:12 pm    Mesaj konusu: 5 AĞUSTOS BÜYÜK BULUŞMA Alıntıyla Cevap Ver

Acıpayam.com kurucusu Mustafa Ünal ile birlikte Acıpayam Girenizliler Derneği başkanı Bayram Ali Akça ve dernek kurucu başkanı Sabit kızılhan 29 haziran 2006 günü Acıpayam Kaymakamı Numan Hatipoğlu ve Sonrasında Acıpayam Belediye Başkanı Sefer Demir'i ziyaret etti. Sayın kaymakamımız ve Acıpayam belediye başkanımızın teşvik ve destekleriyle Web sitemizin 5 Ağustos 2007'deki yapmayı planladığı SANALDAN GERÇEĞE BÜYÜK BULUŞMA şenliğimizin yeri ACIPAYAM MERKEZ'DEKİ ÇAMLIK MESİRELİĞİ OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

Şenliğimizin yerinin değiştirilmesinin gerekçelerini aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

1-Ağustos ayında Kelekçi belediyesinin de kendi bünyesinde başka bir program yapacağını açıklaması ve beklenen desteğin organizasyonumuza sağlanamayacağının başkanımız tarafından söylenmesi.

2-Kelekçi Karapınar'daki alan da şu an elektrik hattının olmaması.

3-Kelekçi piknik alanı kenarından geçen sulama kanalının güvenlik açısından risk oluşturması.

4-Son zamanlarda site üyelerimizden Acıpayam Merkez konusunda telkin ve tavsiyelerin çokça gelmesi.

5-Sayın Acıpayam kaymakamımızın sonuna kadar desteğini bizden esirgemediğini beyan etmesi.

6- Belediye başkanımız Sefer Demir'in belediyenin bütün imkanları konusunda sonuna kadar destek sözü vermesi.

7-Çamlık mesireliğinin su elektrik gibi altyapı problemlerinin olmaması ve olan eksikler konusunda belediiyemizin gerekli düzenlemeleri yapacağını beyan etmesi.

8-Acıpayam'ın merkezi konumu sebebiyle şehir dışından gelenlerin ulaşımda zorlanmayacağının bilinmesi.

SAYIN ÜYELERİMİZE YUKARIDAKİ SEBEPLERİN IŞIĞINDA 5 AĞUSTOS BÜYÜK BULUŞMAMIZIN ACIPAYAM ÇAMLIK MESİRELİĞİNE ALINDIĞINI BİLDİRİR SAYGILAR SUNARIM.

Mustafa Ünal

Site Kurucusu

En son Mustafa Ünal tarafından Pts Tem 02, 2007 1:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 01, 2007 3:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

5 Ağustos tarihinde yapılacak olan büyük buluşma günümüzün merkeze alınması ve ilçe kaynakamımız Sayın Numan Hatipoğlu ve Belediye başkanımız Sayın Sefer Demir'in destekleri sevindirdi bizleri.

O günü heyecanla bir çocuk yüreğiyle bekliyorum.Sitemizin can dostlarıyla orada tanışmak onlarla sohbet etmek yakın olmak ne güzel olacak.

Zamanı olan tüm dostlarımızı bekliyoruz efendim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mrzeren
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 01, 2007 6:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence doğru bir karar olmuş. Bu tür etkinliklerin Acıpayam'da olması daha güzel. Benim gördüğüm kadarıyla insanlarımızda "Acıpayamlılık bilinci" eksik. Acıpayam'a geleli 30 yıl olmasına rağmen, kendini hala yabancı hisseden, her fırsatta "Ben Burdurluyum" diye övünen, çok sayıda arkadaşımız var. "Acıpayamlılık Bilinci" nin oluşması için önemli fırsatlardan birinin bu piknik olacağını düşünüyorum.

Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler...
Başa dön
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 02, 2007 11:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Buluşma gününün proğram içeriği nedir?Bunu da yazarsanız güzel olacak.

Artı; mademki Acıpayam'da oturuyorsunuz o yerin fotoğraflarından bir kaç tane çekip gösterseniz iyi olmazmı?

Ben şahsen neresidir merak ediyorum.
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Tem 02, 2007 12:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MERHABA CAN DOSTLAR.

ACIPAYAM ÇAMLIK ACIPAYAMIN MERKEZİNDE HEMEN ÜST KISMINDA GÜZEL BİR MESİRELİĞİMİZDİR. AŞAĞIDA FOTOĞRAFLARINI KOYUYORUM.

PROGRAMA GELİNCE. PROGRAMIN DETAYLARI ŞU AN KESİNLİK KAZANMAMAKLA BERABER KESİNLİKLE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM. YÖRESEL SANATÇILARIMIZIN ÇOĞUNLUĞU KESİNLİKLE ORADA OLACAKLAR. BUNLARIN ARASINDA. HAYRİ DEV VE EKİBİ, AŞIK RAMAZAN, SİPSİCİ HALİME TEYZE, ŞİNASİ USLU, HALİL YÜREĞİLLİ, MANSUR KAYMAK,SONAY KAYMAK, GÜLAY CESUROĞLU VE DAHA NİCELERİ. VE TABİİKİ SÜPRİZLER....

AYRICA KESİN OLMAMAKLA BERABER BÜYÜK ÜSTAT VE FRANSADA YAŞAYAN TALİP ÖZKAN HOCAMIZLADA TELEFONLA İLETİŞİME GEÇİLMİŞTİR. KENDİLERİNDEN KESİN CEVABI 1 HAFTA İÇİNDE ALACAĞIZ ARKADAŞLAR. TALİP ÖZKAN ÜSTADIMIZ DA KATILIRSA ZATEN BU ETKİNLİK ARTIK TADINDAN YENMEZ... NE DERSİNİZ.

YÖREMİZİN BÜTÜN DEĞERLERİNİN ORADA OLACAĞINDAN KESİNLİKLE EMİN OLABİLİRSİNİZ.

AYRICA SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİNDE MADDİ VE MANEVİ KATKILARINA DA HER ZAMAN AÇIK OLDUĞUMUZU DA BELİRTMEDEN GEÇEMİYECEĞİM... HAYDİ CAN DOSTLAR. KÜLTÜRÜMÜZE ÖRFÜMÜZE ADETLERİMİZE UYGUN BU OLUŞUMA DESTEKLEYİN KATILIN ... KESİNLİKLE KATILIN.. AMAN HAAA.. PİŞMAN OLURSUNUZ....

SAYGILAR.

MUSTAFA ÜNAL

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
MUKO
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 02, 2007 1:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlginize teşekkürler.Gercekten güzel yermiş.Nasip olursa gelmeye çalışacağız.Şimdiden başarılar dileğiyle.
Başa dön
idealim
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Sal Tem 03, 2007 10:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sahnede sanatçı olacakmı acaba :?:
Başa dön
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Tem 03, 2007 11:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
PROGRAMA GELİNCE. PROGRAMIN DETAYLARI ŞU AN KESİNLİK KAZANMAMAKLA BERABER KESİNLİKLE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM. YÖRESEL SANATÇILARIMIZIN ÇOĞUNLUĞU KESİNLİKLE ORADA OLACAKLAR. BUNLARIN ARASINDA. HAYRİ DEV VE EKİBİ, AŞIK RAMAZAN, SİPSİCİ HALİME TEYZE, ŞİNASİ USLU, HALİL YÜREĞİLLİ, MANSUR KAYMAK,SONAY KAYMAK, GÜLAY CESUROĞLU VE DAHA NİCELERİ. VE TABİİKİ SÜPRİZLER....
Başa dön
yabangulum
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 04, 2007 8:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

AŞK BU DEĞİL Mİ?

Yüreğim alev alev yanıyor hasretinle

Gözlerimden hayalin gitmiyor bir an bile

Aşk bu değil mi, aşk bu değil mi?

Söyle acıpayam com aşk bu değil mi?

Kıskanırım kendimden o güzel gözlerini

Sevginle coşuyorum ne zaman görsem seni

Aşk bu değil mi, aşk bu değil mi?

Söyle Acıpayam com söyle aşk bu değil mi?

Güfte, Beste: Yusuf Nalkesen, Makam: Kürdili Hicazkar Sanki Sitemiz için yazılmış bu şarkı değil mi?
Başa dön
deneme
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 05, 2007 11:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

KELEKÇİ BELEDİYESİ BÖYLE BİR OLUŞUMA DESTEK VERMEMEKLE GİRENİZE VE GİRENİZ HALKINA İHANET ETMMİŞTİR. DEMEKKİ KENDİLERİNDE VİZYON VE MİSYON EKSİKLİĞİ VAR. BU AT GÖZLÜĞÜ ÇIKARILMADAN GİRENİZE HİZMET YAPILACAĞINI İNANMIYORUM... BİR FIRSAT KAÇMIŞTIR... AYRICA ACIPAYAM MERKEZDE OLMASI EN DOĞRUSUDUR... SEFER DEMİRE VE KAYMAKAMIMIZA BU OLUŞUMA DESTEK VERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BU KELEKÇİ BELEDİYE BAŞKANINA DERS OLSUN....
Başa dön
yabangulum
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Cum Tem 06, 2007 12:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmek içim Acıpayam Çamlık Piknik alanında buluşalım.
Başa dön
Hurşit Ünlü
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Cum Tem 06, 2007 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ii olmuş ben zaten baştan beri dir acıpayamda olmasını istiyodum katılımların daha fazla ve kolay olması için acıpayam uygun geliyo millete bilemem belkide yanlış düşünüomdur ama hayırlısı neyse o olsun
Başa dön
omercan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2007 8:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Acipayam Çamlık ta olması bence de iyi olmuş.Orada olacağız mutlaka.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Başa dön
cilgin-boga
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 08, 2007 9:02 am    Mesaj konusu: SORUN CIMAZSA Alıntıyla Cevap Ver

BIR SORUN CIKMAZSA ORDAYIM INSALLAH
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
egeli65
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 12, 2007 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam tüm site doslarina vede bu acipayam com bulusmasina katkida bulunan emegi gecen mustafa ünal vede sabit gardesimize allah razi olsun derim insallah katilacagim nasib olursa tabiki hayirlisiyla bir kazasiz belasiz gelyim insallah vede bu acipayamin camliginda olmasi beni cok sevindirdi ve ben camlikta zamaninda calistirdim ordaki camlik restorantinada cocukken falan o camlikta cok gazoz sattim o restoranti calistirdik ver cok severim orayi insallah hayirlisiyla bu pik´nik de tüm can doslar hepside katilirlar insallah
Başa dön
grandhonour
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 26, 2007 6:21 pm    Mesaj konusu: geliyorum Alıntıyla Cevap Ver

allahim izin verdiği ve bi sorun olmadığı sürece acıpayam aç kollarını ben geliyorum. umarim güzel bi organizasyon olacaktır emeği geçenlere ve geçecek olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. çok güzel bi organizasyon yapa bileceğimiz bisey varsa bilgimiz olusun kolay gelsin sizlere.....
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2007 6:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.denizlili.net/haber_ayrinti.asp?HABER_ID=2557
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2007 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.hizmetgazetesi.com.tr/?Sayfa=HaberDetay&id=978
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2007 3:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

http://www.sondakika.com/haber-sanalda-hasret-gideren-3-bin-acipayamli-etkinlikte/
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2007 4:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dünyanın dört bir yanındaki Acıpayamlıların buluşma noktası olan www.acipayam.com internet sitemiz, yaklaşık 3 bine yakın Acıpayamlı ve üyesini bir araya getirdi.
FOTOĞRAFLARIN BAZILARINI HABERİN DEVAMINDAN BAKABİLİRSİNİZ

Denizli’nin en çok üye sayısına sahip internet sitesi olan ve ayrıca Türkiye'nin en büyük yerel sitesi haline gelen www.acipayam.com isitemiz “Sanaldan Gerçeğe Büyük Buluşma” adı altında etkinliği yapıldı. Çoğunluğunu acipayam.com üyelerinin oluşturduğu yaklaşık 3 bin Acıpayamlının buluştuğu etkinlikte önemli sanatçılar da sahne aldı.

GENİŞ KATILIM

Belediyeye ait mesirelik alanda düzenlenen etkinliğe Vali Vekili Mehmet Çapraz, Ak Parti Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, Acıpayam Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Acıpayam Belediye Başkanı Sefer Demir, İl Genel Meclisi Eski Başkanı Halil Pekdemir, İl genel meclisi üyesi Acıpayam'lı İlhan Özcan ve il genel meclisi üyeleri, çevre belediye başkanları, muhtarlar ,çok sayıda vatandaş ve çok sayıda site üyesi katıldı.

BULUŞMA YEREL AĞIRLIKLI VE KLASİK TARZDAKİ MÜZİKLERLE ŞENLENDİ

Yurtdışından gelen gurbetçilerin de bir araya geldiği etkinlikte, Denizli’de oturan Acıpayamlılar da bir araya geldi. ‘Sanaldan Gerçeğe Büyük Buluşma’da Makbule Kaya, Grup Yol, Hayri Dev, Gülay Cesuroğlu, , Mansur Kaymak, Sonay Kaymak, Aşık Ramazan Ünay Grup Gireniz, Grup Her Şeye Rağmen ve Ünal Kardeşler klasik keman ve yan flüt grubu’nun sahne aldığı etkinlik öğle saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar sürdü.

HER YIL YAPILACAK

Acipayam.com’un kurucusu Mustafa Ünal, Acıpayam Kaymakamlığı ve Acıpayam Belediyesi’nin desteği ile her yıl Ağustos ayının ilk haftasında etkinliği yapacaklarını ifade etti. Ünal, “Sitemiz 16 bine yakın Acıpayamlının buluşma noktası… Acıpayam’da yaşayan ya da Acıpayam’dan uzak olan hemşerilerimiz sitemizi her gün ziyaret ediyor. Sanalda gerçekleşen bu buluşmayı gerçeğe taşımak istediğimiz için bu etkinliği tertipledik. Her yıl yapılacak olması ayrı bir mutluluk” dedi.

AMFİ TİYATRO VE KONSERVATUVAR SÖZÜ

Acıpayam Belediye Başkanı Sefer Demir ise, bu yıl bir amfi tiyatro inşa edeceklerini ve etkinliğin bir sonraki yıl buluşmanın daha güzel bir ortamda yapılacağını söyledi. Demir, aynı zamanda belediye bünyesinde bir konservatuvar açmak için Türk Halk Müziği Sanatçısı Mansur Kaymak’a da söz verdi.
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Ağu 08, 2007 5:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SEVGİLİ CAN DOSTLAR SANALDAN GERÇEĞE BÜYÜK BULUŞMAMIZ ULUSAL VE YEREL BASINDA KENDİNE OLDUKÇA GÜZEL YER BULDU... AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN BAZI GAZETE VE İNTERNET GAZETELERİNİN HABERLERİNE BULUŞABİLİRSİNİZ... BU İLGİSİNDEN DOLAYI BASINA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ...

http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=128665

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=572428

http://www.sondakika.com/haber-sanalda-hasret-gideren-3-bin-acipayamli-etkinlikte/

http://www.hizmetgazetesi.com.tr/?Sayfa=HaberDetay&id=978

http://www.sonnoktagazetesi.com/haber_oku.asp?haber=3370

http://www.denizlili.net/haber_ayrinti.asp?HABER_ID=2557

http://haberler.com/sanalda-hasret-gideren-3-bin-acipayamli-etkinlikte-haberi/

http://www.drthaber.com/modules.php?name=News&file=article&sid=6449

http://www.drthaber.com/modules.php?name=News&file=article&sid=6443

http://www.drthaber.com/modules.php?name=News&file=article&sid=6419

Başa dön
yonetim
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Ağu 13, 2007 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BİR LİNK DAHA..

http://www.denizliajans.com/news/721.html
Başa dön
yabangulum
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pts Ağu 13, 2007 1:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Emeği gecenlere teşekkür ediyorum.Gerçekten çok güzel oldu.Türkiyedeki sitelere örnek bir şölendi.
Başa dön
antikpatik
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

MesajTarih: Pts Ağu 13, 2007 2:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Türkiye'de buluşma yapan siteler mevcuttu ancak bu buluşmalar iller çapında olup 20-25 kişiyi geçmeyen buluşmalardı.Ancak 3000 kişilik katılım ve bir festival havasında geçmiş olması münasebetiyle(orada olamasamda izlenimim bu) emeği geçen herkesi ve site yönetimini kutlamak boyun borcudur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
fatmayalcin
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2007 3:13 pm    Mesaj konusu: harika Alıntıyla Cevap Ver

cok sukur ki hu guzel bulusmaya katilabildim. Nuri abi, Mahsur abi ve Sonay ablayla tanisma firsatim oldu.
Program gercekten cok guzel gecti.
yanimda ailemi de getirmistim, genelde annem pek sevmez oyle ortamlari ama bu sefer hayrann kaldi, hala ovuyor ya

Tebrik ederim, seney tekrar gorusmek umidiyle...canli canli
Başa dön
SONAY
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

MesajTarih: Cmt Eyl 01, 2007 10:26 pm    Mesaj konusu: 5 AĞUSTOS BÜYÜK BULUŞMA Alıntıyla Cevap Ver

Uzakları yakın etti Acıpayam com ve binlerce kişiyi çamlıkta buluşturdu, görüştürdü.
Birbirlerinin sadece üyelik adlarını bilip duranlar, büyük buluşmada tanışıp kaynaştılar, eğlenceli saatler geçirdiler. :lol:

Güzel bir buluşma oldu bence de. Yer de çok uygundu. İnsanlar hem piknik yaptılar hem eğlendiler.
Herkesin emeğine sağlık.

Teşekkürler Fatma Yalçın, ben de seni gördüğüme sevindim, yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın inşaallah.
Kezban yenge ve Hayri Dev Amca da çok neşeliydiler.
Hayri amca " kafana hiçbirşey takma" dedi sürekli gülerek. Ve köyüne davet etti. Allah uzun ömürler versin, çok güldürdü bizi ekibiyle çalıp oynarken. :lol:
Başa dön
karturkmen
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2007 7:29 pm    Mesaj konusu: teşekkür Alıntıyla Cevap Ver

Çameli ilçemizde yapılan kültür ve alabalık festivaline katılan sayın gülay CESUROĞLU Hanımefendiyi büyük bir coşkuyla izledik.Bizlere sanatının en güzel yorumuyla türkü ziyafeti verdi. Kendisini kutluyor, sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum. Sağolun var olun.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Duyuru Kutlama Taziye Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız