ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
32138

22
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

47735414

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 3 Nisan 2004

HİT
· Bugün

2962

· Dün

3822

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - MOMMET İLE MISDIVANIN YARENLİKLERİ (Acıpayam şivesi)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

MOMMET İLE MISDIVANIN YARENLİKLERİ (Acıpayam şivesi)
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam Şivesi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 9:29 am    Mesaj konusu: MOMMET İLE MISDIVANIN YARENLİKLERİ (Acıpayam şivesi) Alıntıyla Cevap Ver

AŞAĞIDAKİ METİN MUHAMMET İLE MUSTAFA ARASINDA GEÇMİŞ GERÇEK BİR MSN KONUŞMASIDIR.KURGU DEĞİLDİR.

mommet nediban bizimolan
he
ya mommet dele bene
benim gart dada öle yazdırdım ya
ıradyoculşa gralı deye :
tabi ya:
öle deyelim olum bizde:
benimkike mısdıva
avcılan mommet dele bene
valla hindi bi telefon gese böle konuşcez.karimeye çizdircez valla
osun
ne olcek ya
osun vasın deme bizimolan
biz buyuz
antallalı değiliz ki
tabi kim garışcemiş bize....cof ulan cof
BU nedep duru ga be :
cof biliyomun sen
bilmemin bizim olan
genle 1 bardak bire içtimi coffffff
deyolaa
bizim köde gençle düğünnde içelle sona hep barba COF ULAN COF deye bağırılla
bizdide ölee
akırbba çıkcez hindi heralde
çıkam valla
olum zaten akırba demiyiz.
şu güccücük dünyada
ne olcek benden iyi akırbamı bulcven gari
valla hu yazdıklamıza forumda bilem yayınnesek.güze olcek ula
yayınlnayam
hadi ula
yayınneyemmi
valla yayınla
ne decez
bilmem
göy meydanı
cami bunarı deye
başlık atasın
mommet ile mısdıvanın gonuşması
evet
Hamidilen bağardı yaz
hakket yayınneyemmi
valla yayınla abey
arkıdeşlen hoşuna gidemi acıba
nabız ölşeriz gari
onnada böle yarennik edelle belki
bakam bi yav
hadendi gari ayerleyen ben cof ulan coffff

En son Mustafa Ünal tarafından Sal Mar 08, 2005 5:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaaa mısdıva abey len benim gonuşmam ahali bakın gari bure bi biz böle gonuşuyoz siz nası gonuşuyonuz e gari bişeyle yazıverisiniz silede bure güccüklen gözlenden gocumanlan ellenden öpüveren
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 11:11 am    Mesaj konusu: acıpayamın dili Alıntıyla Cevap Ver

Mısdıvele Mommet
Nedipbasınız siz öle ağam.
Ömüş toprandan çıkacesiniz len umman neneyi,esker Amadı Kırcalı Memet hocayı..
Kulağ cınlasın özay ağamın ekmini mi alceniz elinden ula.
Sizi gidile sizi .
Evinize buğdey yağsın le sizin
Elaleme kaşı neşlediniz siz öle baken.
Durup duruken noluvedi öle.
Su içip ne bağırır durusunuz cof ulan cof deye.
Hindi bakın, badak kırılmış sula gökten nası düşyo yere.
Bulutla çatmış kaşlana da size nası kızıyo bakın bi.
Valla ben bişe demiyom emmeee arada çakmak gibi ateşle de çıkıveyo gökten .
Görünmen gari bulada.
Duyyo musunuz bene.
İkinizinde kulandan, ıradıyo kapadıyo gibi burcen.
Sizi gidile sizi.
Kızmen len kızmen
Çok sedim valla.sizi
İliman yanaklanızdan öpüyom gari.
Abeniz Nuri
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 11:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abecim valla biz bişe etmedik gari.gızma bize.aramaızda gonuşuveribbadık.Ula dedik bizim arkıdeşle böle gonuşmalara özlemişdir.yayınneverem dediydik.baksene herskeslen hoşuna gidibba.Bu konuşmeye elle duysa hiç bişecikle annamaz emme bizle açıpayamlıla çok güze anneyoz buna. demi arkıdeşle. annımeyen vasa anneyenneden örensin gari.Böle güze gonuşmalamıza unuddurmeyelim yaşadalım.bu bizim kültürümüzdür. hadi baken galın sağiıceklen.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 2:32 pm    Mesaj konusu: balıkesirden sesleniyom ben de Alıntıyla Cevap Ver

Ni edyonguz le saadıcla.ilalemin içinde henkööle gonuşulu mu...bak ciğerciinden yanesicelere. Gedin bakeen urdan habaranlımazlaa. Devşirip devşirip gomuşunguz laflara. Bi di kimseciklee anlımıcek sanyonguz...gari bundan soona etmen henköle laflaa.saykım bizim balıkesir yannanda böölü gonuşulmuya da annımıcez.gidinin acıpayamlıları sizi.görümlü doyumluk oomaz bendi bu gıda edveren gari bakam hadin saacekleelen galın...
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 2:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaaa arkıdeş balıkeisrlilede anneyomuş ula.Valla ben annımazla gari sandıydım annevemişle baksenize.nneccez gari mommet. momeeeettt erdesin arkıdeş.ula bütün memlekete ireklammı olduk acıba.osuun vasın nolcemiş demi...biz böle konuşmamızla gurur duyuyoz gari.hadendi garik başkı arkıdeş yohmu açıpayamlı gonuşcek yav.döktürün bakem...
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 3:20 pm    Mesaj konusu: Acıpayam ın dili Alıntıyla Cevap Ver

mommeti boşuna ünnüme.Onun elektriği kesilmiş bi gitti detaşa deye adam uçtu le.Yemene gidenle geldi valla. Emin de güze karalamış emme kibar konuşcen deye accık bozuvemiş dilini. Hani bi adamın olu vadı ya. Kocuman şehere giden. Kibar konuşcen deye kuş yavrusu gibi çırpınımış. Bubası haman döveken ona demiş ki. Babacığım bunun adını bana söyleyebilir misin ? Bubası da kenarına basıve olum demiş.
O da basıvemiş. Emin eyimin baken len yaz ağam yaz .Habelede iyi la emin. Mısdıva bizi anlımecekle sandınız emmee elin olu taaa balkesirden anladı bak.Ula dünyanın merkezi ya Acıpayam. Anlımazla mı hiç.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 3:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mısdıva abeeee neyi bu yaaa ne ettik gari irezilmi olduk ireklammı olduk bilmeyon emme iyi oldu bee hakket bak iyi olduu gari bu iş baksenya taaaa balikesiledende gelivemişle okumuşlada annevemişle onnada yazıvemiş iyi etmişle goca ırabbım hepsinden ızarı oluvesin gari osun osun böle ireklama gurban olam gari mısdıva abeee haden gari baska yazıvecek yokmuu
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 22, 2004 11:34 am    Mesaj konusu: acıpayamın dili Alıntıyla Cevap Ver

Budeki akıdeşle okumeyolada bene sen okuve deyola bende gülmekten okumeyon bende bu çavurun makinesinden çıkarıvedim alın la kendiniz okuyun dedim ağır ağır. İyi demişim demi. Mommet canın kave istedi senin demi. mısdıva aben sitenin sağına kave komuş. Şekeli içesen şekeri karıştır şekesiz içyosen koma. Bure okuyanla sizde içceseniz sitenin sağındaki kaveden alın. Valla heç bitmeyo. Ben gelenlele içip durun. Parada vemeyon.

Bi çay kaşığı şeke,
İki çay kaşığı kave,
Ocan üstünde,
Azcıkta da ateş
Oynek bi hava
Taştan oyulmuş fincan
Yanında tüten cigara,
Ge keyfim ge
İstesen sen coooffff coooofffff de
Başa dön
Dodurmehmet
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 22, 2004 5:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yav akıdeşle geçmiş gün Karacasu dağında doleşme giddik akideşlele.geze tozaken bide ne görem.bisürü davşan sıre dizilmişle gibi ardarda gidiyola.sangi başlarında nöbedci onbaşı va.Akideşle gaç davşan va saydığızmı?Akideşle ne bilem ula gaç davşan va.Sayabiliyosen sen say dedile. argadan öne doru sayme başladım.bi gayıd, iki gayıd, üc gayıd ,dörd gayıd,beş gayıd yanımda akideşle ağzın acmış bagıyola.bende onnara bagdım.ne bagıyonuz didim.ne edibban dedile.bende ne edicem sayyom didim.nası saymek o öle bizde saymek bi adet ,iki adet deye yapılı öle sayılımımış deyince e akıdeş bizim oda saymegle böle sen öle say ben böle saycen.annayan annayana deyelim gari oldumu gardeş hadi bakalım.böyün fazla gaçıdık bu meredi bide biz bağıralım gari cohhhhhhhhh coh coooohhhhhhhhhhh.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
yrenda
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 22, 2004 9:16 pm    Mesaj konusu: Busa şeherinden selam Alıntıyla Cevap Ver

Arkıdeşle böle gonuşmalara ben acemiyim.Ara sıra hanım gonuşur ben dinleyom.(Neccez hanım göylüyüz gari.)
Nedipbasınız bacınak.Busada bile ireklam oldunuz.Ben bilem staj yapmeme rağmen annımıyom.Hanıma çevirtirivedim bu sefer gülmekten annımıyom .:) arkıdeşler gülmekten altına etcek.Morali bozuk olanın neşesi geliveriyo.
gaveleri hep sen içiveyon bene de bi kave göndereverisen hep barabar içelim.Slm.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 7:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yrenda akıdeş senin dedin gavemi ıla ne ocek bi gave demi bu bizim ode hıra amad vadı benim amcolu gel la sene olada bi gave içiriveren necep osa sende bizden omuşun gari ne edem bi böleyiz baksenya herkes yazı yazıvemiş bişe demekki özlemişle bizim gonuşmulara haden bakam allah irazi olsun sizleden azınızın dadı bozmen gari iyimi ırabbım sizleri korusun haden gari iyi olun emi böyüklen ellenden küccüklen gözlenden öpüveren gari :)
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 8:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ıla yrende eniştemiz. gavenin lafımı olu yav. nolcemiş bi gıdım gaveden valla sene garpız bilem keseriz gari.hunuda söleyen sene. sölemeden omaz gari. sakın yengemize üzme haa.üzesen öle bi yazı yazarınki güleken ölüsün bak. acıpayamlıladan gorkcen artdeş.adama bi laf eddimiyid neccene bilimesiin .Biz herkezlere çok severis eniştilemizide çok severiz.Yarannıklamıza orlada herkezciklere okudubbamın gari. okut okut. bizin şivemiz her derde devadır gari.Kafen bozuldumu yenge söle 2 kelem laf edivesin sene hiç bişecin gamaz.Emme bizim mommet gibi aşama gada güleken iş yapımassın haaaa.
Başa dön
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

emmide eylenveyonuz ha acıpayamlıla...hacenci seytullası dayım olseydi hincii gıda çoktaan yidiydik kaleyi.. sen misin le u gonuşmulaamı daklit eden deyip basaadı valla şamara. havadisle eyi yalım u yannada,baksen ya keyfinizi deycek yok valla.bizim köö gıyındı da gıraa vurmuş mallara netçekleeni bilmiyola yaradanımın işleri deyibatıymış ebem. görümnüü doyumluk omuyo haden bakam saadıçla gari nazman görüşübiliz bilmiyon emme saaceklelen gan...
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 12:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aboooooo ıla mısdıva abe ne etcez ya hunu baksenya herkes yazıp duru valla bek hoşlana gidmiş heralda çık çık çık bizde herkese bi gave götürem de bi acı gave ısmalıyam mısdıva abe omecek bu böle...
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 3:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ula mommet olum en çok biz gonuşuyoz ula.başka sıyırık yokmu aramızda bilmeyonki.ardeşle gülmekten yazımeyollamı acıba.Ula bizim dezolu va.hana ıramatlı hatıp memedin olu ismel vaya. bene itelefon açıveriyo okuyen gülüyon deye.emme hiç yazmeyo cavır.olum dedim yazıvesene.Benim işim va yazımecem artdeş dedi.Ula senin ettine cavırla etmez ula dezolu dedim.öle bişmiş kelle gibi gülüyo. Şu ACAR urumuzlu artdeş vaya işte o.Çekişin baken accık ona....
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 3:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vayyyyyy ACAR urumuzlu akıdeş sen neye yazıvemeyon da mısdıva abeme areyon deve bakenbi anaaa hunu bak leee mısdıva abee demek senilen dalgamı geçibarı olumu acar akıdeş sende bi ucundan yaz bakam hadi goca ırabbıma emanet olun gariiii
Başa dön
İsmailACAR
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 3:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ula deze olu en sonunda benide yazdırdın ya gari senden kokulu şu radıyo olayını ardeşlerede soralım ben şahsen devamlı türkü çalsın diyom şıkıdım mıkıdım bize açmaz yazan tüm ardeşlere selam
Başa dön
avsarbeyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 11:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selami Aleykim arkidesle.

biliyon hindi bise decen hi avsali geldi decesiniz . Emme decen... siz ikicez bisele yazip cikcen. ne güze yazmisiniz öle insan kendi huyunu tüyünü acikca okuyuncada bi hos oluyomus elleniz derd gömesin. He ne gida ben 25 yildi avripida gasamda kendi benlimden bise gaybetmedimi düsünüyon. mistiva amca sen bu site baya baya costudun be.. Helal sene. Keske bende yakinnanizda osedimde elinizden tutsedim. üst tarafda mesajini okudum arkidesleden birini taniyo gibi geldim. bene hic yabanci gelmedi sanki biyelede gödüm gibi ama nerde bi tülü cikarimadim hadi gitsin. Neyse Mistiva dayi benim internet cavuru yavesledi eskisi gibi hizli deyil. Bi atölye kiraladig mubarek afrika ülekesi gibi.... ne edcen bilmeyon.
Biliyon demi ben bu sitenin ilk 3 azasindan biriyin. Sakin avsarbeyi bize unuttu gitti deme töbe osun unutmadim. tanidigim ve tanimadim ese dosdda selam ederin. kendilene iyi baksinlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
avsarbeyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Arl 23, 2004 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

:idea: özü dilerin arkidesle ikide bi zirt pirt yaziyo demen. biraz önce cikaramadim arkides bizim abdiramanin acipayam ziraat odasinda bi zamanla patronudu saniyon. Simdi nerde galiyo bilmeyon. saygila eminbey. Ben kumavsarindan Goca hacilan memedin oluyun. acipayama urasen eski elemanin abdiraman oyma selam söle hala olunun selami va de... ayrica bubamida görüsen selam söleve meshur haci memet tanimeyon deme... 8O
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 24, 2004 7:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

avşabeyi akıdeş elin dert gömesin gaaa maşallah sende 25 sene cavulan içinde gamışşın emme bişey gaybetmemişsin yaaa eh çok çok giri girive gari sitede yazciz bakam bişele imece yapesek oluyo bu işle hadi galın salicekle yegenlerimi öpüve gari eşe dostada selem sarkıdıveren gari tandık tanımadık herkese türküyden selam va deyive gari hadi ırabbım silere gorusun...
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cum Arl 24, 2004 9:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

uleee avşarbeyi. hoşgeldin artdeş.nerledesin unuddurcen kendine.ben sene unudumun hec. emme özleddin kendine.3 nisanda ben siteye açmışın sen 12 nisan gaydolmuşun.ilk artdeşledensin biliyon.yeniye gadakı site logosunuda sen eddiydin demi.Valla çok sevindim.bizi bırakma ıla nerlere gidivedin sen yaaa.Burdeki yarannık heç biyerlede yok gari.Bütün artdeşle senden eyi omasın bet eyile ıla.Aşama gada güleken çenem yoruluyo.Hele bizim mommet vaya öldürcek bene.Güleken garınnama acıla giri ıla.Bildin artdeşlede söleyivede bure gesinle.Hep barba yarannık edelim ıla...hadi gal sağlıcekle..
Başa dön
avsarbeyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 24, 2004 4:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selamin Aleykim
Ulee mistiva böye yaranlik oluda ben gememin hec. Benim isle coklesivedi bu arila. bide bizim sitede va biliyon olan isleride cog bu arila.. bizim gencle orda toplaniyo kendi arilanda. arada sirida saliveyon bure ugreyola... yazmeyola o baska. He yede oldugu gibi bizim vatandas okusa yaranlik baksa, ikicez bise yazam demezle... Ne edcen dayim olu gide olu gide... Bu arida yeni üst banner yapmisin yapan elle dert görmesin. Misdiva bah benden bise bitcese yaz... Burde erkideslere sesleniyon arida sirida bizim orede ugren ikicez bisele yazin. Her negida genele hitab etmisede bizim www.yadeller.ch ile www.kumavsari.com farkli bi dünya. bide sunu decedim ule Misdiva su acipayam.com radyosunun IP: numarasini gönderivede bizim siteden bizim radyo calsin. Ne dedin emme? Ule mommet biz öle üc gurusa kimlimizi gaybetcek insannamiz ha suna... ha suna.... özülye sözüyle avsarbeyi dele bize. Hadi galin salicakle ese dostda selam sölen.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Arl 25, 2004 7:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alekim selam avşabeyi nassın baken iyimin goca ırabbım herkeslere eyi etsin avşabeyi dayı bende ona decen yaa www.yadeller.ch ye giryon bakıyon bişeyl ediverem decedim sizin gençledende höle aklıselim bir ikidene alamda dj edem avşabeyi akıdeş hemde sizin sitide çalsın dusun yeni nesilden sizin site gelen gençle bubulanın nele dinne dinne büyüdüklene gözünne örensinle de onnada dinleveri be haden baken böyüklen ellenden güccüklen gözlenden öpüvedim gari soran sormayana selam ediverin gariii
Başa dön
avsarbeyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Arl 25, 2004 11:59 am    Mesaj konusu: bak simdi ayip ettin.... Alıntıyla Cevap Ver

Mommet sen hec ganale su girinme gittin mi? yada bebede sacini yüdüdün mü? ule dün benim arkideslere bizim muhabbete göstedim dududa bene bizim eliman sen ganala su girinme gittinmi dedi? ha bi gülüvedik...bi gülüvedik. Le bizim olan buda sac kesiyomus gelen müsterilenede yüyemmi deyomus. Adam höle bakiyomus nedeyo budeye.... Ule adam daha yüme bilmiyo.... Neyse sene bisedecen hem sen bizim ore ureyonda neden ikicem bise yazmeyon way?
Ayip degilmi senin ettin....DJ olayina gelince problem degil hele sen programi bi gönderive bize bak nele ediveyon... Bizde deneyimli elemanla va benim zamanim olusa ikicez bende bisele deverin gari... Ule ben ikide bi yaziyon huyum gurusun... hadi memlekte selam söle
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cmt Arl 25, 2004 1:33 pm    Mesaj konusu: ACIPAYAMIN DİLİNDEN Alıntıyla Cevap Ver

Ey benin deruni dilden cani gönülden acıpayamın içinden ve köylenden uzakları yakın ediverip fatanımızın içinden ve dışadan alanlı kökeli avşalı dodurgalı,alettinli,kelekcili,dışadaki eniştilemiz,gelinlemiz, acıpayamı seven türkiyelile hipicinize gönülden selam ediyom.Bure bi şele yazın deyon.mommetle mıstıva vaya onla akıl edivemişle bunu.Yazı yazı verin de kitap osun bu okusun el elam.Oladaki havadisleden anladıven accık.Cavur yanlanda nele olup duru.Bizle bilemeyoz burladan.Rahmetli Mehmet Yılmaz yazıyodu Özay abamiz söleyodu onla gittile hindi.Geliven gari biz yazalım biz söleyelim.Mommet türküleride atıvemiş siteye hem okun hem alen.Bizi ekranlara bakıtıp dumen çabık covap yazın.Bu çavırın ıcadı pulda istemeyo.Tıkladınmı gidiyo.Haden baken
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Arl 27, 2004 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

NURİ ABEEE. dayanaımadım gine ben yazıvebban.Artdeşle güleken yazımeyolla ellem.Dün Acıpayamsporlu ardeşlede bet eyi etmiş ıla.Goca ırabbım hemkimden ırazı osun spor havadisleri için. iresimlede bet güze uyuvedi gari.
Başa dön
seyma20k
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Arl 27, 2004 9:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ule ben buraya yeni üye oldum ben Denizlili olarak Avusturyadan katiliyorum herkese selamlar gari :oops: :mrgreen:
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 7:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

seyma20k aramıza hoşgelivemişsin eyi edmişşin ne güze bak biz bulada bölee gonuşuveyoz dertleşiveyoz hadi bakam gonuşu gonuiuven geriiiii
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

emin abeeee gusura bakma gari onu ben ettim öle ne bilen o maça ait oldundan habarım yoğudu bundan sonaa da gullanırız deye öle ettiydim özür abee :D
Başa dön
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bak seen epedenberi bakımıyoodum.niile edivemişiniz ööle.hinci gızcen galan canım.başka nile vaa nile yok deyvemiceniz mi bizee.etmen bölü yav meraklandıryonuz bize.havadislee nasıl arıda bi yazven gari haden bakam saacekleelen galın.
Başa dön
hulya
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merabılar; Mommetle Mısdıvanın gonuşmalanı anlemek için inanın çok uğreştim. Emme sonunda çözdüm. o guda güze yazmışlaki onu okuvedikten sona benim dilimde alışıvedi. Baksenize bende sizle gibi yazıbatırın. Bilmeyom garii olupbamı. Herkesle yazmış. Hülya bacınız yazmasa omecek. Hepiciğinize selamlar gönderiyon. Bakın Acıpayamlıla ben bile Siirtli olerek yazdım. Sizde yazı yazıven gariiiii. Mommetle Mısdıva ve Nuri hoca sakın gülmen bene. ben gız alcam ya sizin odan. olum gocuman oldunda bu dili gonuşmam lazım. Gız istemeye gideken sizi çağırcem. Gelmemezlik yapıp ben yolda gomayın haa. Ule İsmel sen neden yazmen bakem. Yosa sen gonuşmayi bilmeyonmu. Haden iyi günler baken.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 9:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merıba bakam hülya aba nassın eyimin allah her zıman eyi etsin sen gafe godun gari buladan gız ame, sen deve baken bi senin gızın varısa ben sene görücü gelen allaha emanet bi dene oğlan va bende maşşalah ay parşası gibi site hotgraflana godum bak istesen Aybars Furkan AK ırabbım çoklamızın acısını göstemesin, emme ben bilirin o işlere gız istime hile ben gittim bir iki yo sen de desen gidemde ayıp ettin seyide seyide varıveriz nerese gızıda almıdan gemeyiz haa hadi bakam gıı sende bayaa bizimoralı oluvedin gari bi ara gede sene gezdirem bulada ırabbıma emanet olun bakam garii
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cum Arl 31, 2004 12:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yeni senenin kerkezcikle için hayırlı mutlu ve umut olması dileğiylen.Bol yarannıklı muhabbetli bir acipayam.com için yazıven sizde hadi baken artdeşle.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 31, 2004 1:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

anaaa hakket ıla mısdıva abe unutmuşuz ne edem gari bizde yazıverem bure bişele bu sene herkesle için çok güze bi sene osun herkes çolunnan çocunna baba mutlu ve huzurlu oluvesin ırabbım sizlere korusun bakam heden benden bu gıda...
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Cum Arl 31, 2004 1:41 pm    Mesaj konusu: Yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

valla akıdeşle bu yeni iyi gecek gibi.İsmel bilet amış 15trilyon cikarsa sene bi ev aleverem bide son model jip deyo.sevinivedim.bende adım bilet.Çıkıverise ben de ona alıvecek.Bi düğün edivecen dedim.Eyi etmişim demi mommet le mıstıv a.Cengile çalgıla bi de tolga aben son kasedinde sarı zebek va. onu çaldıkmı.mommet te bi oyna dımı oh ulan ohhhh ge kefim ge.Hoşgedin yeni yıl bizi üzme
Başa dön
ismail
SİTE EDİTÖRÜ
SİTE EDİTÖRÜ

MesajTarih: Cmt Oca 01, 2005 11:24 am    Mesaj konusu: ... Alıntıyla Cevap Ver

Ana valla bila benim bilete heç beşe cikmeyo nuri abe senin evle Jip Sulara gömüldü en şallah senin cıkmıştır abe evlendiriverecedin beni unutmasın gari.. momet abe mıstıva abe duydunuz demi Nuri abemiz evlediri veyo bene..
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 03, 2005 5:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

du bakem ismail gardeş senden öncü ben vaan sırıda ni evlenmesiymiş uu.
ee askeri de gittik geedik gari bekliyem mi canım.pilava bulgura kaşık saplımekten kaşık kırılcek saadıç.hinci beem del mi canım hak.hem zatı bizim hayal boşu gitti yalım nuri hoce çıkmıyo bu gavurun piyangosu amorti felen vurmucek yalım...hadi saaceklelen ga bakam.didiklee mi unut mu bakam
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Oca 04, 2005 12:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aramızda beker artdeşle bet çovaldı yav.Nuri abeee bunnara toplu düğünmü etsek acıba.Valla bet eyi olu aslında.hem mesarif azalı hem çok yarannıklı düğün olu beeee.coffff ulan coffff
Başa dön
toykan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Oca 14, 2005 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mustafa amca düğün yaparsanız beni sadıç olarak unutmayın.Muhammet amca buraya gelmiş beni görmeden gitti.Onun kulaklarını çek.Bayramda ben ona soracağım bakalım.Buraya çok güzel yazmışlar.Tiyatro gibi olmuş.Bayramda görüşeceğim sizlerle.Mektup gibi oldu ama öptüm hepinizi.
Başa dön
yrenda
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Oca 16, 2005 10:46 am    Mesaj konusu: yaranlık. Alıntıyla Cevap Ver

Ula akıdeşle.Ben şu anda selcukta bacanağın yandayım.Bayramda yanınızda olcen.bacanak nede ben odayım.Benden kutuluş yok.u la mommet bene şöle yazmışın.Gavemi ıla ne ocek bi gave demi bu bizim ode hıra amad vadı benim amcolu gel la sene olada bi gave içiriveren demişin.Gave söle gari.
Mıstafa agam sıra sende. valla ben garışmam gapuzu hazıla.Bu kış gününde bulubilcen mi bakam.Biz herkezlere çok severis eniştilemizide çok severiz deyon bakcez gari.mommetin işi koley gave cabuk olu kapuz nocek bilimen gari.
Slm.
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pzr Oca 23, 2005 2:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SÖZÜMÜZÜ DUDDUK GARPIZI YEDİRDİK...İSPATI YUKARDA....OHHH BEEE...
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 24, 2005 12:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

AL YÜCEL ABE HIRA AMEDİN GAVESİNİDE İÇİRDİK.İSPATI YOKARDA.BİZ AÇIPAYAMLILA SÖZÜMÜZDE DURURUZ ARTDEŞ.....
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 24, 2005 4:25 pm    Mesaj konusu: YİĞİT SÖZÜ Alıntıyla Cevap Ver

Bak bacınak ben sene dedim.Acıpayamla söz vedimi yerine getiri diye.Bi türkü va bilimin.Zehmeri ayında canım gül iste benden sanki benim mor sümbüllü bağım va.Bizim çocukla yaratır.Bursadakilene göste o resimleri gari.Biz ore gesek.Şeftali bul desek bulumun bilimen gari. HIRA AMEDİN GAVESİNİDE İÇİRDİK.Kapuzuda yedirdik.Helal osun bu mıstıvele mommede.İliman yanaklandan öpüyom uzatıve baken.
Başa dön
yrenda
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Oca 24, 2005 5:56 pm    Mesaj konusu: :-) Alıntıyla Cevap Ver

ula ben bu acıpayamlıları sözünü tuttuğunu biliyodum emme zemheri ayında bu kapuzu bulceklene hiç ummeyodum.Helal olsun deyom size.Sizde busaya gelirseniz bakcez çaresine gari.Borcumuz çok emme gönlümüz zengin.
Ula bacınak Salı akşamı olay tv de acıpayam şiirini dinlemişle burdaki acıpayamlıla sevinmişle.Teşekkür ediyola yeni şiirlerini bekliyola.sene uzatıve yanaklarını gari.
Slm.
Başa dön
irfanyildiz
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Oca 30, 2005 3:32 pm    Mesaj konusu: Yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

Ben bu güne gada heç böle gülmedidim.Ocaa sonesicele nele yazdınız siz baken.garınlam arıdı valle gülmekten.sona yazcen gene ha.

En son irfanyildiz tarafından Sal Şub 01, 2005 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Oca 31, 2005 10:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla irfan arkıdeş.bizim açıpayamlıla herşeylere bi çare bulubbala.senin şaçlarada bi çare va. buzaya falan yaletmene gerek yok. Dodurgeye gitcen.kelolan magarası vaya işte senin derdine çare.ore gidesen kapıdeki arkıdeşe söle o sene netmen gerektine sölecek.hadi gal sağlıceklen.garpız isteme emme bi denesini zor bulduk valla.....
Başa dön
Dodurmehmet
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Şub 06, 2005 4:16 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

Akıdeşle bayramda bensiz çok gezmişiniz.Hemde benim köyümde.İnsan bene haber vememi.gabuzlarıda yemişiniz.Yaza hep baba bide benle gezin bakam.Bu şartla sizi affediyom.Mommet le dj sıla gecen günde gecen dediler beni atlattılar.Bida omasın.Onlarında cezalana ayrı kescen.Şimdilik bişe demeyon.Siteye yeni akıdeşlede yazmışla.Onlara hoş gediniz deyon.
Başa dön
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Şub 07, 2005 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

de gidinin acıpayamlıları dee netmişingiz siz öölü yav u resimlee nii karpızları kesyonuz hiiç di bakam bu arkdeş yiicek mi demeyonuz ha.acıpayamın altını üsdüne getirmişiniz habarlaanızı alyom bakam ooolada habaranlımazlık yapmeen adeş sene deyom duyon mu bene...
Başa dön
deniz
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Şub 13, 2005 8:51 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

Yazılarınızı okudum.Anlamakta zorlansam da aranızda samimi bir hava estiğini hissettim.Türkçe öğretmeni olarak ilgimi çekti.Üniversitede okurken bazı lehçeleri öğrenmiştik.Öğretim görevlileri bu tür şiveli yazıları araştırmalarına alıyorlar.Yazılarınız bu yönden tam bir kaynak niteliğinde.Umarım kıymet bilen,değerlendirebilecek kişilerin eline ulaşır.Görüşmek,keyifli sohbetler dileğiyle...İnşallah bir gün yolum Denizli Acıpayam a düşer.
Başa dön
sezai1
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Şub 15, 2005 3:14 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

ula akideşle ne güzel şeyler yapmışsınız.Benim dilim sizle gibi konuşamıyor.Malum hep denizlinin içinde büyüdüm.Ama bu konuşmalar ozay abimizi anımsatıyor.Yabancı değilim.Kış gününde karpuz bile kesmişsiniz.Şahin tepesi resteurantı çalıştıranlar arkadaşım.Bir daha kışın oraya gidesem karpuz isteyeceğim.Kesmezse sizi bulurum.Bende gökyüzünden hep acıpayama sevgiler göndereceğim.Çicekler ataçağım.Her yerde sizi anıp sitenizi tanıtacağım.Sizleri kutluyorum.Denizliye geldiğimde nuri hocanın kahvesini içmek için mıstıvanın yanına gelcem.İsmel güzel kahve yapıyomuş.Hoşca kalın Acıpayam comda kalın deyon en son.
Başa dön
sezai1
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Şub 16, 2005 7:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba lar tüm hemşerilerime iyi akşamlar
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Cmt Şub 19, 2005 5:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

:roll: momeeeeeet artdeş nerledesin ıla şindiden seni çok göresim geldi yav...
hadi gari bi cuvap yazıvede ıratleyen accık..
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Şub 22, 2005 3:16 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

valla mıstıva akdeş mommeti özlemedik desek yalan olu.Deli doluydu emme yaman olandı be.geli yakınlada heral.Bak siteye yeni akıdeşle kadeşle gelibatırı.Ne güzede yazmışla.Sezai de çok iyi valla.Bize söz vedi paraşütcü yapcek.Ucakları bindirip gezdircek.Sözünü tuta.Korkmeceseniz gelik baba doleşi uçarız anasını saten.Söke de bi hemşerimiz daha vamış.Serkan Karadağ o da süt işlene bakıyo.Bundan sona gaveleri sütle iççez deyo.Hindilik bu gada hoşçakalın
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Şub 28, 2005 8:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ula momet... arkıdeş bi giddin geldin emme.bure unuddun heral.hiç bişecikle yazıvemeyon yav.bak artdeşlen hoşuna gidiyo bişele yazıve yav.sarızeybek artdeşde bure bulummamış....sarızeybek bure buldunda bişele yazıvede anneyem bulduna gari...haden galın sağlıceklen.
Başa dön
ErcanGurbuz
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Şub 28, 2005 9:16 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

Ne güzel ki, yağmurlu bir Selçuk akşamı yıllar önce askerlik yaptığım yöreden kim bilir ne zaman savrulup buralara gelmiş ve yüreğinde çocuklara olan sevgisini taşıyan duygularını şiirlere döken Nuri Gökgöz ile tanıştım. Ben Anadolunun Tunceli köşesinden bu dostum Denizli nin Acıpayam kösesinden rüzgarla savrulup burada bir yaprak misali karşılaştık ve bu değerli duygu dolu siteye üye olmanın heyecanı beni çok mutlu etti.
Denizli de askerken tozunu bol bol yuttum ama horozlarını görmedim.
Yaşama dair güzellikleri paylaşmak dileğiyle..
Ercan Gür
Başa dön
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 01, 2005 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

de gidi akdeş de sen di emmide edivemişin ha ben ta booladan duyyon furazlaan sesini sene geemiyo yalım deyom ben.le mommet sadıç neelere gittin yav mıstaa aabenin di sesi çıkmıyo bu arılaa satı...
Başa dön
melodi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts Mar 07, 2005 10:23 pm    Mesaj konusu: yaranlik Alıntıyla Cevap Ver

abele gadaşla nele yazdınız öle valla bi yazıyosunuz biz okuken gülyoz.Dedim ula bunla karalamış benim başı kelmi dedim.Bende karlımeye garar vedim.cavur memleketlede özlemişiz bu lafları.momeeeeeet nelede görümeyoz gari.

Nuri abe bende şair etcek gari
gubetle zor be abele gadaşla.sizlen ıscaklıgı teselli ediyo bizi.bu site omusedi netcedik bilmeyon.hele bu köşe tam memliket kokuyo.okuyon gözümü kapeyon memliketteyim.
beni hem güldürdünüz hem alattınız alceniz osun sizin

salıcakla galın gari
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder AIM Adresi
avsarbeyi
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 08, 2005 9:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam Hemsola
Yine uzun bi aridan sora söle bi baken dedim bizim acipayamlila ne edibbala deye... Mistiva abe kusura bakma, sakin bu adam her defasinda geliyo elestiriyo deye. Ne yapen abe sayfida bazi problemle rahatsiz ediyo. Mesela radyo her bi baska sayfe tikladinmi cemilenin sesi kesiliyo...bir sonraki sayfa acilinceye cemile bitmis oluyo! anladin demi abe?
Bunu bi cözüm bulun sistem ayalanda ufak bir deyisiklik edeseniz sorun ortudan kalka. Neyse sizi akil vemek bizim ne haddimize sadece bir kac öneriydi bunla...
Radyonuzu bizim sayfe ekledim. yöremizin sarkilariyla biraz renk gelivedi be.
Isvicrenin sogug alplenden size gucak dolusu selamla
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 08, 2005 5:31 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

ula akıdeşle bakıven bi halil yüreğlli ağamızda girivemiş bizden habarsız siteye.Belki çoğunuz dnu tanımaz ama biz tanıyın diye hayatını yazıvedik.
roman gibidir onun hayatı.sazı bi çala o horoz gibi öttürü valla.O caldımı oynumecek adam bile oyna.Halil ağa be avşarbeyi cemile türküsünü isteyo bak.Ge gari memlekete o çarşının göbende çalı gari be.Bi yanda sen bi yanda Şinasi ağa öttürüven sazıda bizlede oyne oyneverelim.
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal Mar 08, 2005 5:33 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

ula akıdeşle bakıven bi halil yüreğlli ağamızda girivemiş bizden habarsız siteye.Belki çoğunuz onu tanımaz ama biz tanıyın diye hayatını yazıvedik.
roman gibidir onun hayatı.sazı bi çala o horoz gibi öttürü valla.O caldımı oynumecek adam bile oyna.Halil ağa be avşarbeyi cemile türküsünü isteyo bak.Ge gari memlekete o çarşının göbende çalıve gari be.Bi yanda sen bi yanda Şinasi ağa öttürüven sazıda bizlede oyne oyneverelim.görüvesinle bi el alem.
Başa dön
selcuklu
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Mar 12, 2005 10:18 pm    Mesaj konusu: Yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

hayatımda bu kadar güldüğümü hatırlamıtyorum Sizler gibi yazamadığım için beni affedin Tek kelime ile mükemmelsiniz Dogal oluşunuz özellikle beni etkiledi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Mar 15, 2005 9:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

artdeşle sitenin serverı değişti. emme eyi oldu bee. füze mübarek.valla ben bile şaştım galdım.bet eyi oluvedi gari.....COF ULAN COFFFF
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Mar 16, 2005 6:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eh be agalar ben epe oldudu yazmeyeli nassınız baken eyimisiniz bakıyonda maşallah ırabbım nazaladan saklasın yazmıs doldumuşsunuz ben yakken emme ben hep buladeyin sizi bırakı gidemin heç haden galın salıcakla :D
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Pts Mar 21, 2005 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

artdeşle haden gari bure unuddunuz ellem. sizlede bişele yazıven baken .ırlanın accık... :lol:
Başa dön
egepil
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Mar 25, 2005 12:48 pm    Mesaj konusu: yaranllık Alıntıyla Cevap Ver

bu sayfa roman gibi olupba baksenine geçle Bu çocukla bitirim valla sitede baya değişikle omuş bu ne güzellik böle memletetimdem kimi arısam görüyom yav.Karakaş mustıva agam ibram amcam sarı amat teke memet bizimkile sizinkile hepici va site gidimmi bilgisar acıpayam kokuyo öpü öpüveriyon ekranı bizle eyiyiz izmir de yürem cızleyo iresimleri gödümmü.Acıpayam bi başka ağacıklarım sahip çıkalım öpüyon hepicinizi
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Nis 02, 2005 3:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

olaaaa vaayyyy neşelebanız yav sizle hunnara bakın akıdeşle ne yazıyola nede ciziyola en son martın 25 nde yazmışla çekilivemişle bene bakmen gari ben başımı kaşıcek zamanı bulumeyon gari ne edem akmek parası bide tv mizi güzelleştirem halkımıza iyi yayın yapam deye uğreşiyoz ırabbım yardımcımız osun gari haden hepiniz seredin gari bizim televizonu bizim topramızın televizyonu ha unutmen eyimi hadi galın salıceklen :d
Başa dön
aysecakir
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Nis 10, 2005 2:56 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

8O anaaaa bu ne güzellik ne kadar hoş olmuş.Nuri hocam bize de öğret böyle konuşmayı yazmayı.Okulda arkadaşlara gösterecegim.Okumak büyük bir zevk veriyor.
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 5:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tabi güzedir aşa bacı. hem sitemize hoş geldin baken.sesin geleli baya olduydy emme accık geçmi galıvedin gari. neyise bundan sona burdan gitmeceni biliyoz...istisende gidemessin ki...

nuri abem orda böle gonuşma gursu açıvesin....ne güzel olu demi yaa..bet eyi olu.. :lol:
Başa dön
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben veren kursu deyodum emme nee de. gaç gızan gaç höölü bi boş vakıt bulumeyon ki.goca feleen gahrı bitmeyo ki nedveren haden bakam saaceklelen gan.
Başa dön
HIGGIDIK
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Çrş Nis 13, 2005 4:37 am    Mesaj konusu: iradiyo Alıntıyla Cevap Ver

:oops: ola arkidesle be size bi soru sorcen bu adi galasi siteye giresiye iradiyo acilmeyo niden aciba :?:
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Çrş Nis 13, 2005 10:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ula hıggıdık...artdeş açılı açılmamı heç...sol yokardan iradiyo seç deyo gömeyomun. işde ordan radyo horazı şeçcen ,ozuman güccücük bi sahife açılıvecek ordan direk çalışmeyosa aşşasında winamp işareti va ya işte onu tıklevecen. o da omeyosa atlecen ilk uça bure gelcen :lol: :lol:
Başa dön
nurgulozturk
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pzr Nis 17, 2005 3:54 pm    Mesaj konusu: yaranlık Alıntıyla Cevap Ver

bu ak sayfe yazılanları nuri hocamdan çıktılanı aldık hem okuduk hem güldük.Okulda akideşlere okutuyoz.Hocam da bu gonuşmuları öredivecek bize.dilimizde dönmeye başlavedi valla accık azcık.mıstıva ağa bizi tanımesende hocamız tanıtmış bizi.Sesimizi ünümüzü duyurupbasın sağolasın.Hocam özay gönlümün kasedini vedi bize dinlen bunu deyo.Onuda dinleyoz Örencez gayri ne edelim.İnşallah bi gün geli o dünyanın merkezinde türkü çığırırız.Artık bizimde Nuri Hocamız gibi bi çok acıpayamlı abelemiz kadeşlemiz oldu.
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Nis 26, 2005 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eee nuri abem boşuna demeyo dünyanın merkezi acıpayam deye.. emme accık artdeşlede bişele yazsa eyi olcek emme....ünneveren biii....ARDEŞLE HADEN ILA IRLANIN ACCIK..NİŞLEPDURUSUNUZ YAV.....
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Nis 27, 2005 10:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyy bakıyonda meydanı boş bulmuşşunuz yazıbasınız haaa ne yı la mısdıva abe beni görmeyesi baya yazmış doldumuşşun gari hee ne edem benim işlede acayip başımdan aşkın eh arada bi böle giriyon da akıdeşle nele yazıvemiş bu arada nurgül gardeşimize bi habarım va nuri hocelen de gonuştuk bunu ben onu ünnü etcem bi ara müsait olduklanda bizim televizyona çıkarcende güze güze türküleden sölevericek bize demi nurgül gardeş haden bakam benim program montajım va akıdeşle bekle onlan yanna agiden vakit buldukça böle girerim gari galın salıceklen
Başa dön
dj_sila
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cum Nis 29, 2005 1:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla agidesle gulmekden garnima agrila girivedi neslediniz yavvvv bole emme iyi olmus ha bravo size olanlar
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Cmt Nis 30, 2005 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Akıdeşle bakıyonda ben yazdıktan sona cevap osun deye bişeyle yazmeyosunuz güceniban valla ha ula sizlelen ayran içtik ayrımı düştük neben haden galın bakam hindilik salıceklen:D
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Prş May 05, 2005 10:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HADİ ILA SENDE MOMMET
iki gıdım bişe yazıveyosun ondan sona gaçıyosun.Nerledesin olum tilivizoncu olduktan sona burlaarda gemez oldun gari...bak hure yazıyom yanına gelisen o saçlarına dibinden keserin valla....onu göre bak...... :lol:
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş May 05, 2005 11:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ANA mısdıva abe ben sene ne dedim ya valla ben bişey demedim hem ben güçcüğün deye fırça atıyonuz demi bene aların valla
Başa dön
gurbet
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Pts May 09, 2005 4:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selamün aleyküm arkidesle neden agliniza geldi bu yarenlik.gendimi köyde sandim dilinize saglik.
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Sal May 10, 2005 12:14 am    Mesaj konusu: YARENLİK Alıntıyla Cevap Ver

Acıpayamın ve sitemizin üyeleri gadeşlerim akıdeşlerim sizleden uzun bi süre ayrı gadım.Hani böyükle ne demiş damle damle göl olu.Accık bi şele karleven gari bureye.Bakın her gecen gün sitemizde gözelleşiyo.Iradıyo çalmeyo deyonuz.Teknik bi sorun vadır bilgisayalanızda.Radyo yayını olduğunda sorun yoksa mutlaka cala.Sitemize acıpayam lı olmayıpta acıpayamı seven akıdeşlemizde çoğalıyo.Biz onlara hoş gediniz deyoz ve onlarıda acıpayamlı gibi kabul ediyoz.Her birimiz dünyanın farklı yelende bu göze sayfada buluşup dertleşiyoz tanışıyoz.Birbirimize saygıda kusur etmeyelim.Farklı düşüncelemiz olabilir ama biz acıpayam yüreği taşıyoz her şey bu göze topraklamız için haden gari akıdeşle
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts May 23, 2005 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gızanla akıdeşle agıla gıgıla nassınız baken epeydir gömediniz gari beni demi hiçmi özlemeyonuz siz isan benim içinde iki satır bişele yazada öldümü galdımı deye bi sora haden bakam salıceklen galın hindilik
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Hzr 07, 2005 11:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selamalekim artdeşle...epeyden beri muhabbetimiz kesildi burladan..mommet tilivizyona girirnce burlara zor geliyo gari.özleddiriyo kendicini...Nuri abemde şu sırıla bet meşgul emme yakında Acıpayama gelcek hep barba gezcez memleketimizi...hadi gari abecim gelivede gidem yav.....cofff ulen coffff..
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Pzr Hzr 12, 2005 7:13 pm    Mesaj konusu: Yarenlik Alıntıyla Cevap Ver

tatil az gadı gari.Yakında gelcen o bunumuzda tüten memleketimizin topraklanda garış garış gezcez çay içcez gave içcez memlekette olan üyelimizle tanışcez.Mommetinde gulana cekcez.Millet ıscaklada yanaken biz yaylalada toz atcez.Galı pekmez yecez buz gibi.Özledim özledim inanın hepinizi özledim.Yazın ovalamızda bereketli olu doyulumu bunun dadına bilmeyon.
Başa dön
gulenay2806
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Hzr 18, 2005 12:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mıstıva abe bubam böle temmuz ayı yakleştimi Acıpayamı sayıkla duru.Bende pazar günü üniversite sınavına gircen işallah emeklemiz boşa çıkmaz balıklara ilayda çok güze bakmış Gönül rahatlığı ile geli o börekleri hepbaba yeriz.
Başa dön
must0986
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Hzr 21, 2005 1:33 am    Mesaj konusu: Ehem deneme 1, 2 Alıntıyla Cevap Ver

Arkideşle aa arkideşle ... siz bu Alımanyaya biliyomuydunuz ? hani dele ya Alamanya gibisi yok diye heh işte bende öle deyon gi.Benim için alimanya gibisi yok gari gök kubbede.E ne edicen ekmek parası kazancan adam olcen diye geldik.Allaha sükretcez gari ne edelim o verir bizim ırıkımızı...Allah kimseyi kimseye muhtec etmesin ne diyelim gari ...

(kusurum olduysa bağışlayın) amatörce bir cekim oldu :)
size tavsiyem sivenizi gelistirin http://groups.msn.com/alaattin
m.dilek
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Hzr 21, 2005 1:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

saadıçlaaa aabele nedyonuz bakam. valla bendi yazımeyodum hinci gıda emme gari yazcem bakam saatı okulla da biiti gari yazcek zaman va..
mıstıfa abe sen devam etcek dedim yazılaan yarım galdı deyoomuşun nedem haklısın emme giremiyodum ben de nizmandır internete gari kusura bakmeyve..
satı tayin de çıktı giresun yaylalaana bakam nolcek...
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Hzr 22, 2005 7:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ule adeş neşledin sen ya taa giresunlaramı gidicin hindi salık osun be ne diyem vatanın bayranın oldu her yer bizim biliyon olu olu allah goleylik vesin olada gerçi zorlanısın biliyon enme malum nuri aben yanında omecek :D ne edem gari hadi hayırlısı gari ırabbım gorusun sizlere ...
Başa dön
must0986
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Cmt Hzr 25, 2005 12:00 am    Mesaj konusu: Gine geldi misdiva Alıntıyla Cevap Ver

Selamla millet hayirli kelamla... Bak gelmecedim emme yine getittirdiniz bene ... Yazmecedim emme yine yazen gari dedim Acipayam forumu dolu dolu vesin dedim ... Böyün öle bi gözeldi öle bi gözeldi ki isicacik di.bilmeyon emme belki isicak havadan gönülüm bulandi bilmeyon gari emme aklima bise gelmeyo ne yazsem acep diye düsünüp durun.nese bugünlük böle olsun sora yazarin zari.Allah in günümü tükencek :lol:Selametle galin bakalim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
toykan
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 07, 2005 11:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

okulla kapandı bi sene içinde yaptıklamız elimize verildi.Ben taktirname aldım.İşe başladım.Çalışmak zormuş.yakında izine gelecez.Mustıva amca börek yapamıyız.Sizleri çok özledik.Mommet amca bekle beni seninle güreşcez tamam mı. kalın salıcakla
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Prş Tem 07, 2005 5:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tamam toykan sen hele bi gelde çiçek yağınlan yağlanam bi güze güleşem eyi mi...
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 10, 2005 6:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mommet vakit geliyo gari bişe gamadı .Toykan her gün çalışıyo güreşcen deye.Kırkpınar kasetlene izleyo.Deyon ona olum dodurdalıla pehlivan olu yene sene anlımeyo.Ben onu gandırırın deyo.İşte böle agam özledik sizi .Bağbaşında ateşle yansın gari öle börekleri baba yiyem.Ciğarede bıraktık kilo alcez gibi geliyo emme.Mıstıva bugün giçiyomuş urevedi yanıma .Bayaa hasret gidedik.Kilo amış valla.Seninde kulaklanı cınlattık.Burla yanıyo ağam yav.Gelende gireniz derelerinin içinde serinleyem gari

En son Nuri Gökgöz tarafından Pts Tem 11, 2005 6:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Pts Tem 11, 2005 6:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

inşallah bakam ağa nasip gari bu işle bilisin ne edem grenize gitmeyem be omaz mısdıva abemlen gonuştum hindi tilifonnanda sen gelimezsin biz nuri abenlen girenize gitcez debdurudu emme bende dedim hemen benim yıllık izin va 9 gün deye onu elıverin gelirin dedim ne desin iyi maydam debarı toykan a gesin bakam bi emme çok oyun örenmesi ilazım valla öle goley değil bi dodurgalı güreşte yenmek haden galın salıceklen...
Başa dön
hulya
ÜYE
ÜYE

MesajTarih: Sal Tem 12, 2005 3:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mısdıva bey, selçuk'lara gelmişsinde, hülya abanın yanına uğramamışsın. Yedi uyuyanlarda askerin yerinde kameram va benim. Nede olsa Mommet'te daha önce geldiydi de hülya abasının yanına gelmemişti. Tabi ben kamera dan yine görmüştüm. Emme bu sefer pek kızdım. evinize buğday ambarı yağsın. Neyse bir seferliğine affettim ama bir daha olursa karışmam bak..Oğluma acıpayamlardan gız falan da bakmam... Acıpayam yakışıklı bir efeden mahrum kalır. Gerçi kuzguna yavrusu şahin görülürmüş aman neyse şimdilik bu kadar fırça yeter gari. bir daha buralara gelirde abanızın yanına uğramazsın iyicene bir temizlerim sizleri... Haydi şimdilik hoşçakalin bakem, sağlıcakla kalın..
Başa dön
Mustafa Ünal
SİTE KURUCU
SİTE KURUCU

MesajTarih: Sal Tem 12, 2005 4:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

annna et eleme abecim....valla ben dediydim nuri abeme hülya ablama çok ayıp olcek emme dediydim...emme bene dinne biyo..yanımda başka artdeşle vadı. vaktımız çok azdı...nuri abem ben onnara sölerin dediydi...valla aslında ayıp oldu emme nedesin mecburiyetten....semra ablamdan toykan ve gülenaydan ve hülya abamdan af dileyom gari...inşallah bi dahaki sefere gari....nuri abeeeeeee sen annedive gari accık... :roll:
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 13, 2005 8:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mıstıva agam sen üzülme ben onlara dedim akıdeşle darılmen gücenmen deye.Zamanı osa hep baba oturu,askerin oda gözleme ye hasretlik gideridik.Beş dakka zaman yaratıp uradı yorgun ve pitkin olmasına ramen.Her çay yudumunu selçuktaki üyelemiz için içti.Hepinize selam dedi.Söz vedi bene bi gün uzun zaman ayırıp çocuklalan gelcek otucez sohbet etcez.onun için sitemlerinizle üzmem çocuğu alecek valla.O nun gönlü hep bizimle
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 13, 2005 9:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eh alıceniz osun bakam sizin yazın dökün buda bi gardeşiniz olduğunu unutmen emme...
Başa dön
Nuri Gökgöz
ELMAS ÜYE
ELMAS ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 13, 2005 10:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ula mommet sen unutulumus heç.Şunun şurasında kaç akıdeşiz biz.Bedenlerimiz ayrı osada yüreklemiz birdir bizim agam.
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Tem 20, 2005 1:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merıbıla bakam gençle epeydir yazıp cizmeyen unuttunuz gari bure yazı yazmeye demi tatildeyiz desiniz şindi siz tatilde omek bureye yazı yazmeye engel değil yazın bakem bişeyle...
Başa dön
MuhammetAK
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Ağu 10, 2005 12:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hakket haaa gençle heç omeyo gari be yazı yazı verin bakem bi yaw eyice boşladınız gari bularıı
Başa dön
isayildirim
BAKIR ÜYE
BAKIR ÜYE

MesajTarih: Çrş Ağu 17, 2005 10:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu bidenlede bizim köden isan vamı
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Acıpayam Şivesi Tüm saatler GMT
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız