ANA SAYFA !
RADYO ACIPAYAM.COM

SİTE AYNASI

Üye
31879

19
Bağlı olanları sadece üyeler görebilir
FİRMA REHBERİMİZ
KÖŞE YAZARLARIMIZ
HABER ZAMAN TUNELİ
SAYFA İZLENİMİ
Şu ana kadar

45827989

sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 03-04-2004

HİT
· Bugün

2438

· Dün

3719

Acipayam.com :: Başlığı Görüntüle - OFSAYT KURALI VE TÜRKİYE KUPASI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

OFSAYT KURALI VE TÜRKİYE KUPASI

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
enelhalk
ALİMİNYUM ÜYE
ALİMİNYUM ÜYE

MesajTarih: Pzr Tem 09, 2017 11:59 am    Mesaj konusu: OFSAYT KURALI VE TÜRKİYE KUPASI Alıntıyla Cevap Ver

Bana ters gelen ofsayt kuralı ile ilgili olarak UEFA ya alttaki yazıyı yazdım, İngilizce olarak cevap verdiler, dediklerini pek anlayamadım ama anladığım kadarıyla sen bu işe karışma diyorlar.
Aynı yazıyı gelen cevap ile birlikte ve Türkiye Kupası statüsün de değişmesi için Futbol Federasyonuna yazdım oradan bir cevap alamadım.
Kendimce haklı gibi duruyorum ama bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz.

UEFA YA YAZDIĞIM YAZI
İyi günler.
Benim bir önerim var.Artık futbolcuların fizikleri ve kondisyonları çok güçlendi.Futbol sahaları aynı kaldığı için 22 kişiye dar gelmeye başladı,gol atmak da zorlaşınca maçların seyir zevki çok azaldı.Bunu önlemek için ya sahalar büyütülmeli veya oyuncu sayısı azaltılmalı.Bu iki öneriyi uygulamak mümkün olmadığından bence ofsayt kuralı kaldırılmalı.Böylece oyun sahanın her tarafına yayılacak,boş alan çoğalacak aynı zamanda da ofsayt mı yoksa değil mi tartışmaları ortadan kalkacak.İkinci bir önerim ise gol başına bir puan verilmesi.Böylece futbolun güzelliği olan gol sayısının artacağını umuyorum.Değerlendirilmesi ümidiyle saygılar sunarım.16.06.2014

GELEN CEVAP
İsa Demir,

We thank you for your interest in UEFA.com and for taking the time to send us your feedback. Your comments and suggestions will help us to improve the website. Please refer to the link below for more information.

Your feedback:

Good day. I have a suggestion.Now teams are very physical players and is growing stronger.Soccer fields is starting to narrow to 22 for stays the same, the goals also get rough match of the viewing experience is very low.To prevent this, or should not be enlarged or reduced the number of players in the field.I think these two as it is not possible to implement the recommendation the offside rule should be removed.Thus it will be spread all over the playing field, will at the same time multiplying space ofsaytmı or aren't discussions will disappear. If a proposal giving the second one point per goal.Thus, the beauty of football, which I hope will increase the number of goals.In the hope that they respect the evaluation. 16.06.2014

For general information about UEFA.com, UEFA and ticketing, please visit the Help/FAQ page.

Kind regards,
UEFA.com

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNA YAZDIĞIM YAZI

İyi Günler.
16.06.2014 Tarihinde UEFA nın Web sitesine aşağıda mesajı gönderdim ve yine aşağıdaki mesajı aldım.Yabancı dil bilmediğimden ne demek istediğini anlayamadım.
Ayrıca Türkiye Kupası ile ilgili bir öneri daha yazmak istiyorum. Kupa statüsüne göre Süper lig takımı ile 3 lig takımı eşleşebiliyor ve tek maç yapıldığı için bu maç Süper ligi takımının sahasında olabiliyor.Bu bence büyük adaletsizlik.Süper lig takımının 3.lig takımı ile yaptığı maçlara seyircisi gelmiyor,bu maçlar 3 lig veya diğer alt lig takımının sahasında yapılsa çok seyirci gelir hem adaletsizlik bir parça giderilmiş olur hem de o takımlara gelir yönünden büyük katkı sağlanır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Acipayam.com Forum Ana Sayfası -> Spor muhabbet Tüm saatler GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız